Author Topic: tavsiye  (Read 4925 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mr_ferid

• Guest
tavsiye
« on: December 31, 2009, 03:52:07 PM »
arkadaslar yakut ve ya safir dusuremiom diyorlar bunu bir sebebini buldum eger x2 x4 x6 x8 kullanirsaniz degerli tas dusuremezsiniz cuki ben 23 gorev puani kullandim x8 le tas dusuremedim amma 18 gorev puaniyla hem safir hemde yakut dusurdum(ayni kazida)
sansinizi artirmak icin yakutlarinizi riske atmayin  ;)

Offline J.u.s.t.u.S

• Tier 3
    • View Profile
Re: tavsiye
« Reply #1 on: December 31, 2009, 09:38:40 PM »
sen bizi illaki sabrın sonunun selamet olmadığına inanduracan yani  :D  valla ben süreyi uzattığımda da çıkartıyorum o yüzden kesin bilgi olmadığı için uyarayım dedim  :)

mr_ferid

• Guest
« Reply #2 on: December 31, 2009, 10:28:22 PM »
ben bir kac kes tecrube etdim guvenlidir  :D
« Last Edit: January 01, 2010, 08:24:37 PM by mr_ferid »

Offline veteranus

• Global Moderator
  • *
    • View Profile
« Reply #3 on: January 01, 2010, 01:47:41 PM »
Değerli taş konusunda hiçbir fikrim yok, ama madenlerde "seyrek yada düşük ihtimal" olursa, süreyi max. yapmazsanız avucunuzu yalayıp tıpış tıpış şehre dönersiniz :)
« Last Edit: January 01, 2010, 10:41:16 PM by veteranus »

mr_ferid

• Guest
« Reply #4 on: January 01, 2010, 08:24:57 PM »
evet o kunuda haklisin

Offline burcu03

• Tier 1
  • *
    • View Profile
« Reply #5 on: January 01, 2010, 10:05:11 PM »
değerli taşlarda çok şanslısınız arkadaşlar ben bazen 4-5 gün hiç bir değrli taş düşüremiyorum hem de dediğiniz gibi süreyi de artırmadan

Offline veteranus

• Global Moderator
  • *
    • View Profile
« Reply #6 on: January 01, 2010, 10:38:37 PM »
Tehlikeli yerlerde değerli taş düşürme ihtimali artar tabi.
« Last Edit: January 01, 2010, 10:41:10 PM by veteranus »

mr_ferid

• Guest
« Reply #7 on: January 02, 2010, 07:40:17 AM »
3 asama tavsiyem firtinali bolgelerde orta deniz ve zumrut kiyi burda guzel taslar dusurdum. amma en cok zumrut kiyi bu bolgede 3 yakut birden dusurdugum oldu 8)

Offline J.u.s.t.u.S

• Tier 3
    • View Profile
« Reply #8 on: January 03, 2010, 11:30:43 PM »
bu arada 4.aşamada olan oyunculara smiliya eyaletindeki serüvenin en azından birkaç seviyesini yapmalarını tavsiye ederim çünkü başlangıçtaki görevlerde çok iyi eşyalar düşürdüğümü hatırlıyorum..bunlardan sadece bir görevin hediyesi olan 5 işlenmiş inci taşı idi,,satmaya kalksanız en az 300 000 altın yapar bu da zannediyorum bütün serüvendeki harcamalarınızı karşılamaya yetecek kadar bir paradır...serüvene başlamak istemeyenleri uyarayım,sonuna kadar gitmeseler bile mutlaka ilk birkaç seviyesini yapsınlar-zararlı değil kazançlı çıkarlar...
« Last Edit: January 04, 2010, 03:05:54 AM by J.u.s.t.u.S »

Offline veteranus

• Global Moderator
  • *
    • View Profile
« Reply #9 on: January 04, 2010, 04:15:40 PM »
bu arada 4.aşamada olan oyunculara smiliya eyaletindeki serüvenin en azından birkaç seviyesini yapmalarını tavsiye ederim çünkü başlangıçtaki görevlerde çok iyi eşyalar düşürdüğümü hatırlıyorum..bunlardan sadece bir görevin hediyesi olan 5 işlenmiş inci taşı idi,,satmaya kalksanız en az 300 000 altın yapar bu da zannediyorum bütün serüvendeki harcamalarınızı karşılamaya yetecek kadar bir paradır...serüvene başlamak istemeyenleri uyarayım,sonuna kadar gitmeseler bile mutlaka ilk birkaç seviyesini yapsınlar-zararlı değil kazançlı çıkarlar...

Tavsiye için çok teşekkürler, serüvenin kaçıncı görevinde inci verildiğini biliyormusun peki?

Offline burcu03

• Tier 1
  • *
    • View Profile
« Reply #10 on: January 04, 2010, 06:50:58 PM »
arkadaşlar aşama 3 için de tavsiyelerinizi alabilir miyiz hangi eyaletlerinki daha kolay
bir de bildiğiniz eyaletlerdeki en kolay yerleri ve en zor yerleri yazar mısınız o sıraya göre eyaletleri yaparız hepimiz için iyi olur

Offline J.u.s.t.u.S

• Tier 3
    • View Profile
« Reply #11 on: January 05, 2010, 12:33:07 AM »
aşama 3'ü ben bilemem de similiya da ilk 3-4 görevde süper kazançlı çıkılıyor-sadece inci taşları değil savaşlardan da yakut ve inciler düşürdüğümü hatırlıyorum..ben ilk 3-4 seviyesinin yapılmasını tavsiye ederim zaten basit görevler...

mr_ferid

• Guest
« Reply #12 on: January 05, 2010, 08:54:09 AM »
GENEL DURUMLARA GORE: asama 3 en zor yer benim fikrimce firtinali bolgeler: orta deniz, bunar eyaleti:guney kayalar amma kisirik kayalarda: kafirler olan bolgeninde cok zor oldugunu duydum!!!
asama 3 en kolay yerler kisirik kayalar: beyaz irnak, beyazlar.bunar eyaleti: bati zumrut kiyisi, bunar tepeleri.........
asama 3 orta seviyyeli yerler bunar: umitsizlik, zumrut deniz bahcesi,altin yol. firtinali bolgeler: gri ova.........
BENIM FIKRIM: kolay: kuzey burnu(bunar eyaleti) orta: umitsizlik(bunar eylaeti) zor: orta deniz( firtinali bolgeler)!!!!

Offline burcu03

• Tier 1
  • *
    • View Profile
« Reply #13 on: January 06, 2010, 12:35:26 AM »
ben aşama 3 de sadece kısır kayaları biliyorum ve buranın serüveninde 28. seviye olmama ragmen 8. aşama da takıldım beyazlar bölgesi burda çok zor
en kolayı kurt işareti ve nehir fanatikleri(özellikle burda çok eşya düşüyor) .
diğer yerleri bilenlerden de fikirlerini bekliyorum çünkü eyalet değiştirmeyi düşünüyorum