Author Topic: hangi madalyon ne işe yarar  (Read 4826 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline j_s_m_n

• Tier 1
  • *
    • View Profile
hangi madalyon ne işe yarar
« on: January 04, 2010, 12:20:47 AM »
mistikler hangi madalyonu kullanır ve ne işe yarar

Offline veteranus

• Global Moderator
  • *
    • View Profile
Re: hangi madalyon ne işe yarar
« Reply #1 on: January 04, 2010, 12:43:43 AM »
mistikler hangi madalyonu kullanır ve ne işe yarar

Mücevherlerde karakter klası yok. Yüzükler ve madalyonlar her tür karakter tarafından kullanılabilir. Mücevherler özelliklerine +bonus eklerler.

Offline J.u.s.t.u.S

• Tier 3
    • View Profile
« Reply #2 on: January 04, 2010, 03:01:45 AM »
aslında var tabii ki..nişancının madalyonu,savaşçının safir taşlı yüzüğü,rahip madolyonu vs yani karakterlere göre bonus veren bu tip birçok yüzük ve madalyon var..aslında eşyaları alırken de satarken de onun asıl alıcısına bonuslu olup olmadığını göz önüne alarak değerlendirmek lazım..ben bir mistik için tabii ki herşeyden önce çeviklik özelliğini tavsiye ederim..+yaşam enerjisi bonuslu olmamasına rağmen tercih edilebilir ve tabii ki bonuslu olmasına rağmen benim sonraki tercihim olan zeka'yı da tercih edebiliriz...
yani atıyorum 22 çeviklik,12 yaşam,10 zeka (gibi) çıkmış bir madalyon mistik için ideal olabilir...
« Last Edit: January 04, 2010, 03:03:32 AM by J.u.s.t.u.S »

Offline veteranus

• Global Moderator
  • *
    • View Profile
« Reply #3 on: January 04, 2010, 04:18:40 PM »
Benim demek istediğim o değildi. Örgü zırhları nişancılar, kaplama zırhları savaşçılar, deri zırhlarıda mistikler için ideal. İşte mücevherde böyle bir klas olmadığını belirtmek istedim. Yoksa tabiki nişancının yüzüğü yada mistiğin madalyonu gibi karakteristik mücevherler var fakat ne kadar faydalıdır orası muamma.
« Last Edit: January 04, 2010, 04:24:13 PM by veteranus »

Offline burcu03

• Tier 1
  • *
    • View Profile
« Reply #4 on: January 04, 2010, 06:54:27 PM »
bu arada böyle madalyon hiç denk gelmedi, göremedim justus bildiğin biri varsa onunla diyaloğa geçelim olmaz mı

Offline J.u.s.t.u.S

• Tier 3
    • View Profile
« Reply #5 on: January 05, 2010, 12:21:00 AM »
Benim demek istediğim o değildi. Örgü zırhları nişancılar, kaplama zırhları savaşçılar, deri zırhlarıda mistikler için ideal. İşte mücevherde böyle bir klas olmadığını belirtmek istedim. Yoksa tabiki nişancının yüzüğü yada mistiğin madalyonu gibi karakteristik mücevherler var fakat ne kadar faydalıdır orası muamma.

evet mücevherlerde karakterlere göre bir kısıtlama yok,ben senin yanlışını düzeltmek için değil de daha fazla bilgilendirmek için konuyu açtım biraz...

bu arada böyle madalyon hiç denk gelmedi, göremedim justus bildiğin biri varsa onunla diyaloğa geçelim olmaz mı

valla bildiğim bikaç kişi var,daha doğrusu onların beni imperia'dan bildiği ve benimle temas kuran birkaç kişi ama ben şimdiye kadar ihtiyaçlarımı kimse ile fiyat konuşarak almadım..ama buluruz sana güzel bir madalyon  :)

Offline burcu03

• Tier 1
  • *
    • View Profile
« Reply #6 on: January 05, 2010, 01:27:06 AM »
süpersin 28. aşamanın sonlarındayım 4. aşama olayım kapını çalacağım kızmazsan
bu arada geçen yanlışlıkla birinin gönderdiği mesajı okuyamadan sildim sen miydin her kimse kusura bakmasın lütfen tekrar alabilir miyim

Offline veteranus

• Global Moderator
  • *
    • View Profile
« Reply #7 on: January 05, 2010, 05:05:28 PM »
bu arada geçen yanlışlıkla birinin gönderdiği mesajı okuyamadan sildim sen miydin her kimse kusura bakmasın lütfen tekrar alabilir miyim

2 tane mücevher işleyebilen tanıdığım var istersen senin adına onlarla konuşabilirim. Ama takdir edersinki mücevherler normalde bile çok pahalılar, sana bir epik yüzüğü 50bin altına ayarlayabilirim.

Offline burcu03

• Tier 1
  • *
    • View Profile
« Reply #8 on: January 06, 2010, 12:37:42 AM »
ok ama para için zamana ihtiyacım var 50 000 malum iyi para olmazsa 29. levelin sonlarına doğru sana haber uçurayım ve para biriktireyim onlarda şöyle güzel bir şeyler hazırlasın olmaz mı

Offline J.u.s.t.u.S

• Tier 3
    • View Profile
« Reply #9 on: January 06, 2010, 04:37:13 AM »

ben oyunu bıraktım sayılır..sadece serüvenimi bitirmek istiyorum,birazdan da son aşamaya geçicem  :)
ama yüklü miktarda param duruyor,arkadaşlarıma ufak tefek hediyeler almabilirim,problem değil yani   :)
« Last Edit: January 06, 2010, 05:26:42 AM by J.u.s.t.u.S »

Offline qdosahame

• Global Moderator
    • View Profile
« Reply #10 on: January 06, 2010, 02:17:40 PM »
Sorunun cevabini almis.
Kilit!