Author Topic: Plaćenički nivoi  (Read 1860 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mitch

  • Trusted Member
  • *
  • Posts: 161
  • Karma: +4/-1
    • View Profile
Plaćenički nivoi
« on: January 08, 2010, 02:34:30 AM »
Možda je ovo suludo pitanje, ali neka mi neko odgovori na ovo. ZAŠTO se ne mogu plaćenicima kada se podignu za nivo, podizati vještine? To mi je malo bezveze, jer konstantno ostaju na istome, ne može im se ništa povećati i ako je plaćenik unajmljen na npr. 21 nivou, kroz bitke ga se podigne na npr. 27 nivo, on i dalje ima snagu i vitalnost, kao i ostale vještine sa 21 nivoa. Prilično je glupo konstantno mijenjati plaćenike i njihovu opremu koju se ne može prebaciti na drugog plaćenika, nego se mora prodati u gradu i onda kupovati nova oprema.
Da li se može nešto riješiti po tom pitanju? :(

Offline crazymed0

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 208
  • Karma: +7/-2
    • View Profile
Re: Plaćenički nivoi
« Reply #1 on: January 08, 2010, 09:49:19 AM »
pa nemoj mu kupovat onda na svakom lvl novu opremu, jednostavno nadji neku opremu koja daje dobre atribute sa puno vitalnosti i snage i sta bi mjenjo na svakom lvl opremu
recimo ja kad sam doso na 20 lvl uzeo sam 4 placenika 28 lvl i jedan 27 lvl, i jos mi ni jedan nije preso na sljedeci..., puno brze i lakse mos proc bez njih, osim u tamnicama

Offline jopa964

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 103
  • Karma: +5/-0
    • View Profile
Re: Plaćenički nivoi
« Reply #2 on: January 08, 2010, 10:33:02 AM »
Nemam baš previše iskustva sa plaćenicima, ali sam baš pratio jednog svog u trenutku kad je skupio dovoljno iskustava za prelazak na veći nivo. Zapisao sam sve iznose njegovih vještina i kad je unapređen na viši nivo, usporedio sam brojke i sve su vještine bile povečane linearno. Znači, plaćenik mi je ipak napredovao, odnosno, postao jači.

Offline mitch

  • Trusted Member
  • *
  • Posts: 161
  • Karma: +4/-1
    • View Profile
Re: Plaćenički nivoi
« Reply #3 on: January 08, 2010, 10:54:17 AM »
Ne kupujem na svakom nivou drugu opremu, ona je ista kakva je i bila. Nisam primjetio da im se vještine povećavaju. Sada sam na 25 nivou. kada dođem na 30. uzeti ću nove plaćenike, to će me dosta koštati, ali neka. Birati ću one na 37. nivou, pa nadalje, tako da mi duže ostanu.

Meni se jedan podigao za nivo, i još jedan za dva, dok druga dvojica još čame čekajući.