Author Topic: Zadania w oberży.  (Read 2150 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Wieczoor

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 85
  • Karma: +8/-1
    • View Profile
Zadania w oberży.
« on: January 09, 2010, 11:55:15 AM »
Witam, zauważyłem problem z silnikiem zadań w oberży polegający na tym, że zadania za diamenty otrzymują tylko garbarze, poza nimi nikt inny. pozostałe profesje otrzymują PA, złoto i doświadczenie, a garbarze przeważnie za skóry dostają diamenty. jest to sprawdzone przez gildię i ja jako garbarz mam codziennie w każdej prowincji diamenty, a pozostali mimo intensywnych poszukiwań nie znajdują. co dziwne zadania w oberży jako jedyne zmieniają się co 12h więc prawdopodobieństwo trafienia powinno być większe.
zamieściłem to bo jest to niesprawiedliwe, choć ja mam z tego profity.
proszę o odpowiedź na ten temat

Offline wazery

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 237
  • Karma: +46/-4
  • Pomogłem daj plusika ;)
    • View Profile
Re: Zadania w oberży.
« Reply #1 on: January 09, 2010, 08:07:00 PM »
Jakoś nie widziałem takiego problemu jak brałem zadania i jako górnik płatnerz również dostawałem diamenty obecnie natomiast interesują mnie bardziej rubiny za Fabułę. Ale sprawdzę w kilku prowincjach bo to rzeczywiście dziwna sprawa. Pozdrawiam.

Offline Brokita

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 45
  • Karma: +3/-1
  • !!!Im from POLAND!!!
    • View Profile
Re: Zadania w oberży.
« Reply #2 on: January 11, 2010, 11:48:48 PM »
przez ostatnie 2-3 dni nie miałem żadnego zadania gdzie nagrodą były by diamenty. chodziasz sprawdzałem we wszystkich 3 tierowych prowincjach, żadnego zadania z diamentami.

 IM EVILLLLLLL XD

Offline Wieczoor

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 85
  • Karma: +8/-1
    • View Profile
Re: Zadania w oberży.
« Reply #3 on: January 13, 2010, 09:09:23 AM »
to może chodzi o zawód płatnerza, bo nasz płatnerz górnik też czasem trafia, ale reszta to naprawdę nie ma tych zadań za diamenty. za to mają o wiele lepsze prace w tawernie, choć ostatnio i u mnie się poprawiły zarobki z  tego tytułu.