Author Topic: Jak można wymienic sie towarami ?  (Read 4814 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Antheramis

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 20
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Jak można wymienic sie towarami ?
« on: April 27, 2009, 12:20:15 PM »
mam 4 lvl mogę iść do imperialnego miasta i mam jeszcze 15 skór czy jest możliwość by np. dabros zrobiłbym jakaś lepszą zbroje ? w zamian za te wszystkie skóry ?

chegewara

  • Guest
Re: Jak można wymienic sie towarami ?
« Reply #1 on: April 27, 2009, 12:23:02 PM »
jest, ale póki nie jesteście w jednej gildii, to musi zrobić zastaw na poczet tych skór. kiedyś będzie opcja handlu przez aukcje materiałami 8)

Offline Antheramis

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 20
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: Jak można wymienic sie towarami ?
« Reply #2 on: April 27, 2009, 01:24:37 PM »
w sumie kupiłem od niego bardzo dobry hełm :P tzn jego produkcji przydałaby mi się zbroja w tedy łaziłbym w góry bo mam jeszcze dobre rękawiczki w sumie mam 58 pancerza :)

chegewara

  • Guest
Re: Jak można wymienic sie towarami ?
« Reply #3 on: April 27, 2009, 01:31:19 PM »
a ja mam zapas skóry i nie mam co z nią robić. produkuję tarcze teraz i sprzedaję do sklepu, bo nikt nie zgłasza zapotrzebowania na pancerzyk. może jutro albo za 2 dni będę miał tier 2 także jako garbarz- zbrojmistrz, teraz póki co tylko cieśla- płatnerz 8)

Offline narta

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 25
  • Karma: +2/-3
    • View Profile
Re: Jak można wymienic sie towarami ?
« Reply #4 on: April 27, 2009, 02:11:47 PM »
multikonciarz  >:(

chegewara

  • Guest
Re: Jak można wymienic sie towarami ?
« Reply #5 on: April 27, 2009, 02:23:35 PM »
multikonciarz  >:(
za zgodą administracji gry :P
Ty grasz z jakichś powodów a ja gram z innych, moje zasady postępowania w tym przypadku są w zupełności zgodne z moim sumieniem. powiem więcej, nie tylko multi ale cheater (chociaż pewnie nie jedyny, ale niektórzy jakoś nie zgłaszają błędów na których sporo zyskują) 8)

Offline Antheramis

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 20
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: Jak można wymienic sie towarami ?
« Reply #6 on: April 27, 2009, 02:50:09 PM »
to może mi zrobisz lepszą zbroje ?:D tarcze buty...  cokolwiek :P - niestety mam tylko 19 sztuk złota XD"

chegewara

  • Guest
Re: Jak można wymienic sie towarami ?
« Reply #7 on: April 27, 2009, 03:05:48 PM »
tarczę już teraz mogę opylić za 1 złota, nie mam potrzeby czerpania zysków z tego, na razie. idź na aukcję i szukaj mojej tarczy 8)

Offline thomason

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 161
  • Karma: +13/-6
    • View Profile
Re: Jak można wymienic sie towarami ?
« Reply #8 on: April 27, 2009, 03:35:16 PM »
za zgodą administracji gry :P
Ty grasz z jakichś powodów a ja gram z innych, moje zasady postępowania w tym przypadku są w zupełności zgodne z moim sumieniem. powiem więcej, nie tylko multi ale cheater (chociaż pewnie nie jedyny, ale niektórzy jakoś nie zgłaszają błędów na których sporo zyskują) 8)

Z tego co widzę to i braciszek też jest niezłym cheaterem...Vitality ma niezbyt wysokie, a ma ponad 750pkt :D. Powiedz mi na ucho jak to się robi ;)

Offline narta

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 25
  • Karma: +2/-3
    • View Profile
Re: Jak można wymienic sie towarami ?
« Reply #9 on: April 27, 2009, 03:37:19 PM »
zależy od postaci

Offline thomason

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 161
  • Karma: +13/-6
    • View Profile
Re: Jak można wymienic sie towarami ?
« Reply #10 on: April 27, 2009, 03:39:23 PM »
zależy od postaci

narta... ja wiem, że zależy od postaci, ale ja mam wojownika i Przemek też. On ma chyba 34 vitality, ja 44 i mam dużo mniej życia i nie zależy to od przedmiotów :D


ps. może programiści chcą sprawdzić, jak ludzie obserwują innych graczy i sposób gry :D
« Last Edit: April 27, 2009, 03:41:15 PM by thomason »

chegewara

  • Guest
Re: Jak można wymienic sie towarami ?
« Reply #11 on: April 27, 2009, 03:47:35 PM »
brat już nie gra, teraz to moje trzecie konto. i fakt jest to cheat, znaleziony bug i wykorzystany wcześniej przez brata. znalazł go sobie, ja zgłosiłem a on się zabawił. tak samo było z kaską, natrzaskał ponad 50k i zabrali kaskę i przedmioty. na tym polega testowanie dla mnie, nie na osiągnięciu wyniku ale sprawdzeniu zachowania się gry. to tyle. 8)

Offline Antheramis

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 20
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: Jak można wymienic sie towarami ?
« Reply #12 on: April 27, 2009, 06:12:33 PM »
tarczę już teraz mogę opylić za 1 złota, nie mam potrzeby czerpania zysków z tego, na razie. idź na aukcję i szukaj mojej tarczy 8)

niestety nie zdążyłem kupić :/ kiszka trochę teraz powinienem byc od line przez 1-2h