Author Topic: resursi tj, zeljezna ruda !!  (Read 2326 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline AlenBBB

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 74
  • Karma: +4/-1
  • KAMO,KUDA I ZAŠTO ?
    • View Profile
resursi tj, zeljezna ruda !!
« on: January 31, 2010, 09:44:04 PM »
Evo zadnjih par dana sam primjetio da je  do zeljzne rude ne vise tesko doci na pojedinim provincijama, nego je uopce negdje nema bilo tu ujutro popodne ili navecer ,pa me zanima da li ce se to uskoro povecavati jel ovo je definitivno premalo resova, ista stvar je i sa dragim kamenjem , milim da nije fer da pojedini igraci koji imaju instalirane skripte pokupe sve resove a da mi onda popusimo i mozemo se slikati .za skripte sam siguran da ih koriste a to se najbolje vidi prilikom prodaje dijamanata cim stavim na aukciju ako je dobra cijena u roku od 1 sec je prodan dijamant , a to je nemoguce , molim da se pita developere za povecanje resursa ovo je sad bezveze .
« Last Edit: January 31, 2010, 09:48:09 PM by AlenBBB »
tko rano rani , boluje od nesanice

Offline mix2mix

  • Cro Moderator
  • Moderator
  • *****
  • Posts: 440
  • Karma: +83/-5
  • Cro Moderator
    • View Profile
Re: resursi tj, zeljezna ruda !!
« Reply #1 on: January 31, 2010, 09:56:32 PM »
Što se tiče dijamanata to što se brzo kupe je zato jer na tržištu dijamanate imaš opciju "ponuda za kupnju dijamanata" i tu daješ ponudu za dijamante koji se prodaju po cijeni koju ti želiš platiti i tebi se automatski skidaju sredstva za tu kupnju. Ako neko ponudi dijamante po toj cijeni ti ih automatski kupuješ.

Offline mix2mix

  • Cro Moderator
  • Moderator
  • *****
  • Posts: 440
  • Karma: +83/-5
  • Cro Moderator
    • View Profile
Re: resursi tj, zeljezna ruda !!
« Reply #2 on: January 31, 2010, 10:03:19 PM »
Evo sada sam provjerio željezne rude ima u provinciji "Ogoljele stijene" više od 1000

Offline AlenBBB

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 74
  • Karma: +4/-1
  • KAMO,KUDA I ZAŠTO ?
    • View Profile
Re: resursi tj, zeljezna ruda !!
« Reply #3 on: February 01, 2010, 11:13:15 PM »
Što se tiče dijamanata to što se brzo kupe je zato jer na tržištu dijamanate imaš opciju "ponuda za kupnju dijamanata" i tu daješ ponudu za dijamante koji se prodaju po cijeni koju ti želiš platiti i tebi se automatski skidaju sredstva za tu kupnju. Ako neko ponudi dijamante po toj cijeni ti ih automatski kupuješ.

ma nisi me razumio kad ja stavim ponudu da prodajem 1 svoj dijamant a na trzistu je ponuda recimo za 23 000 po komadu ja stavim ponudu za 22 000 po komadu , i iste sekunda je prodan dijamant , to je nemoguce da bas svaki put kad se ide tako nize sa ponudama da bas bude netko online i kupi moj dijamant , znaci koristi neki automatizam tj. skripte a vjerojatano je ista situacija sa zeljeznim rudama gdje su one sigurno ili najvjerojatnije , ne govorim o provincijama gdje ima samo malo vjerojatno i slicne slabije mogucnosti za iskopati .
tko rano rani , boluje od nesanice

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: resursi tj, zeljezna ruda !!
« Reply #4 on: February 01, 2010, 11:31:41 PM »
Mix2mix je dobro rekao. Nije skripta od nekog igrača već od igre. Igrač ponudi određeni iznos za dijamant. Kad se pojavi dijamant jeftiniji od njegove ponude, on ga automatski kupi. Znači da ne mora čekati i biti online već je to riješeno automatski.
A provincije koje daju najbolje šanse za kopanje željeza su opasne provincije. u njima su šanse najbolje, ali i količina najmanja. Nema skripte već je veliki broj igrača i nakon nekog vremena rude nestane.