Author Topic: Zanatski bodovi- razine  (Read 4097 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vladek007

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 21
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Zanatski bodovi- razine
« on: February 02, 2010, 08:38:42 PM »
Kod izrade kovač oklopa, ispunio sam 200/200 u prvoj razini a nije mi se otvorila druga razina. Zašto? A dok mi je recimo kod izrade lake kože na 100/200 odmah se otvorila i druga razina za izradu srednje kože. 14-ti sam level.

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Zanatski bodovi- razine
« Reply #1 on: February 02, 2010, 08:53:41 PM »
za drugu razinu kovača oklopa ili bilo koju primarnu profesiju ti trebaju recepti. znači 2 razina ti se je otvorila ali za nju moraš nabaviti recepte koje možeš dobiti u bitkama, kupiti u dućanu recepata... i moraš biti barem nivo 10 za razinu 2, da bi mogao raditi predmete.

Offline vladek007

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 21
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: Zanatski bodovi- razine
« Reply #2 on: February 03, 2010, 12:10:02 AM »
Donekle razumijem, ali trebao bih imati mogućnost da kliknem na razinu 2 i da mi pokaže šta trebam izrađivati, kao kod koža, gdje kad nema resursa bude crvenim označeno. Koji ću recept kupiti ako ne znam šta bih trebao izrađivati, kad nema ponude? Ta razina 2 je skroz blijedim slovima, ne mogu kliknuti na nju. Izvini ako pričam gluposti, valjda ću skužiti. I kad hoću da stavim čekić kovač oklopa na junaka izbaci mi ovo: "Trebate imati barem 200 zanatskih bodova u odgovarajućoj zanatskoj razini da bi mogli staviti zanatski alat".

Offline vladek007

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 21
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: Zanatski bodovi- razine
« Reply #3 on: February 03, 2010, 12:24:24 AM »
Evo rješio sam nekako. Kupio sam recept za kožni šljem, kad ono opet ništa, nisam mogao kliknuti na razinu 2. Pogledam imam li sve što treba za izradu kožnog šljema 1x laka koža i 2x srednja koža, i imam. I onda uzmem recept kod junaka i stavim ga u njega, kao i napitke ili hranu, pogledam na izradu predmeta kod kovača oklopa i otvorena druga razina. Nisam znao da to tako funkcionira. Ali eto, dobro je. Nadam se da će još nekome pomoći

Offline mix2mix

  • Cro Moderator
  • Moderator
  • *****
  • Posts: 440
  • Karma: +83/-5
  • Cro Moderator
    • View Profile
Re: Zanatski bodovi- razine
« Reply #4 on: February 03, 2010, 08:26:28 AM »
Kada napuniš 200 bodova u 2 zanatskoj razini, bilo kao kovač oklopa, bilo kao npr. kožar, onda ćeš moći staviti čekić kovača oklopa.

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Zanatski bodovi- razine
« Reply #5 on: February 03, 2010, 08:53:57 AM »
Evo rješio sam nekako. Kupio sam recept za kožni šljem, kad ono opet ništa, nisam mogao kliknuti na razinu 2. Pogledam imam li sve što treba za izradu kožnog šljema 1x laka koža i 2x srednja koža, i imam. I onda uzmem recept kod junaka i stavim ga u njega, kao i napitke ili hranu, pogledam na izradu predmeta kod kovača oklopa i otvorena druga razina. Nisam znao da to tako funkcionira. Ali eto, dobro je. Nadam se da će još nekome pomoći
Da, recepte učiš povlačenjem na junaka i onda nakon što znaš barem jedan recept otvori ti se razina 2.  :)

Offline vladek007

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 21
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: Zanatski bodovi- razine
« Reply #6 on: February 04, 2010, 07:22:47 PM »
Kada napuniš 200 bodova u 2 zanatskoj razini, bilo kao kovač oklopa, bilo kao npr. kožar, onda ćeš moći staviti čekić kovača oklopa.
Greškom kupih ovaj čekić, jao ode mi 50 dijamanata. Ne znam šta sad da radim s njim, možda će mi trebati kasnije, vidim da je neki moćan al ne mogu dobiti za njega nazad niti polovinu dijamanata. I gle, njega hoće da primi kad ga stavim na junaka a onaj obični neće, zašto?
Radi se o čekić kovač oklopa izrada predmeta +50 trajnost 50/50 vrijednost 40

Offline mix2mix

  • Cro Moderator
  • Moderator
  • *****
  • Posts: 440
  • Karma: +83/-5
  • Cro Moderator
    • View Profile
Re: Zanatski bodovi- razine
« Reply #7 on: February 04, 2010, 07:58:44 PM »
nisi napisao koji je nivo čekić.

Offline vladek007

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 21
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: Zanatski bodovi- razine
« Reply #8 on: February 07, 2010, 04:56:07 PM »
Razina 2. Svijetli žutom bojom. Koliko sam shvatio najvjerojatnije će mi trebati kasnije, al kako njega hoće da primi a one obične neće dok ne napunim 200 zanatskih bodova. Razmišljam da ga prodam. Ne bi ga ni kupovao još, al zajebao se.

Offline jazz_1802

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 11
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: Zanatski bodovi- razine
« Reply #9 on: June 19, 2010, 09:40:57 AM »
zasto mi me priznaje zanatske bodove za izradu rijetkih ili legendarnih predmeta?

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Zanatski bodovi- razine
« Reply #10 on: June 19, 2010, 11:46:12 AM »
Razina 2. Svijetli žutom bojom. Koliko sam shvatio najvjerojatnije će mi trebati kasnije, al kako njega hoće da primi a one obične neće dok ne napunim 200 zanatskih bodova. Razmišljam da ga prodam. Ne bi ga ni kupovao još, al zajebao se.
Njega ćeš moći koristiti kad budeš imao mogučnost izrade rijetkih, epskih i legendarnih predmeta.
zasto mi me priznaje zanatske bodove za izradu rijetkih ili legendarnih predmeta?
Ako si dosegao maksimum, onda se bodovi više ne dodaju.

Offline jazz_1802

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 11
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: Zanatski bodovi- razine
« Reply #11 on: June 20, 2010, 10:53:57 AM »
na razini 2 imam 200/300, i napravim rijetki predmet ali mi ne doda bodove

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Zanatski bodovi- razine
« Reply #12 on: June 20, 2010, 11:14:51 AM »
Korisničko ime i realm je pretpostavljam isto kao na forumu. Javi ako nije dodalo kod sljedeće izrade rijetkog predmeta. Jer sam pogledao profil i nemaš niti jedan izrađen predmet tamo a sustav bilježi što izradiš.

Offline jazz_1802

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 11
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: Zanatski bodovi- razine
« Reply #13 on: June 23, 2010, 08:22:43 AM »
Korisničko ime i realm je pretpostavljam isto kao na forumu. Javi ako nije dodalo kod sljedeće izrade rijetkog predmeta. Jer sam pogledao profil i nemaš niti jedan izrađen predmet tamo a sustav bilježi što izradiš.

korisnicko ime je mali1