Author Topic: borba  (Read 2349 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline popo50

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 89
  • Karma: +6/-1
    • View Profile
borba
« on: February 07, 2010, 11:10:28 AM »
Eo jedan mali bug,
imam ratnika plaćenika sa sobom (imam još 2 ali samo je ovaj zanimljiv:) i pogine on u tamnici na više razina, jel
i sad imam onaj napitak za 1 dijamant koji oživljava, jel
i popije ga ratnik i bude zdrav ko dren, i sad idem se borit o5, i imam cijelu ekipu osim njega, ona kućica je neaktivna ko kad je mrtav...

možda je to promjenjeno ne znam, samo znam da je prije radilo kako treba i da sam sa tim napitcima oživljavo ekipu u tamnicama na više razina, a finta je da su ti napitci samo za to i dobri tako da bi bilo šugavo kad ne bi radili svoj poso, ako sam u krivu neka me neko ispravi.

....i eto sad sam izgubio borbu protiv heretika, izgubio napitak (1 dijamant) i izgubio ponos jer su me nabili heretici:) da mi je taj ratnik bio živ bez beda sabijam heretike, ipak on mi je glavni tenk, a i ovako sam ih skoro pobjedio.
« Last Edit: February 07, 2010, 11:14:21 AM by popo50 »

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: borba
« Reply #1 on: February 07, 2010, 11:33:28 AM »
Jesi siguran da ti ratnik nije poginuo u predzadnjoj borbi, ne u zadnjoj prije nego si mu dao napitak.
Npr. on je poginuo u 4, borio si se jednu bez njega i onda mu dao napitak??

Offline popo50

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 89
  • Karma: +6/-1
    • View Profile
Re: borba
« Reply #2 on: February 07, 2010, 11:35:19 PM »
aha moguche zato jer tamnica ima 10razina ja sam ga poveo na 8-moj, kontam da sam 9tu razinu presho sa druga 2 plachenika i onda ga ozhivio da...
Znači ako ga ne oživim odma ne vrijedi...dobro, to je dobro za znat...fala tiger

e al ne bi bilo loshe kad bi ga mogo vodit ako preskočim jednu razinu....al svejedno je, iduchi put chu ga odma izljechit:)