Author Topic: Nowe bonusy dla gildii  (Read 2263 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline wazery

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 237
  • Karma: +46/-4
  • Pomogłem daj plusika ;)
    • View Profile
Nowe bonusy dla gildii
« on: February 16, 2010, 06:21:46 PM »
Gdy załączony został moduł z kwaterą główną stwierdziłem że zmienia to sporo w mechanice gry obecnie dodane są również komendy(placówki). Co sądzicie o placówkach i co o nich wiecie? Wypiszę tu moje spostrzeżenia na ten temat:
1. W kwaterze głównej rozbudowujemy stoły- miejsca pracy i warsztaty dające nam bonusy do tworzenia od rzadkich przedmiotów wzwyż. Każdy bonus to coś już jest :)
2. Placówka może mieć dodatkowego, wyznaczanego przez lidera albo przez pierwszego oficera przywódcę może dawać bonusy do:
- szansy na wykopanie kamieni szlachetnych(szlifierz) +5% za poziom kopalni kamieni
- za kopalnie metali mamy premię do wszystkiego co wydobywa górnik +1 do minimalnej ilości wydobycia za poziom
- Obozowisko rębacza - podobna premia jak u górnika tylko ze do zbieranego drewna
- obozowisko łowcy zwiększa szansę znalezienia kości czy skór po walce- dla garbarzy.
- poligon treningowy zwiększa zdobywane doświadczenie
- siedziba komendy- zwiększa atrybuty +2 za poziom przy walce z NPC
jest jeszcze lokalny magazyn ale jakoś nie widzę potrzeby pewnie dla tego ze moja gildia ma 2 pełne karty w magazynie gildii ogólnym.

Jak na razie założyłem 2 Komendy(placówki) i będę tworzył 3 ciekawi mnie czy jest jakieś ograniczenie co do ich ilości. Ale wkrótce się o tym przekonam ;)
Może wy coś wiecie na ten temat i możecie się podzielić ze mną?

Offline whisper

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 52
  • Karma: +11/-1
    • View Profile
Re: Nowe bonusy dla gildii
« Reply #1 on: February 16, 2010, 11:36:09 PM »
jestem na etapie badania placowek wiec niewiele moge powiedziec ale jesli cos wychwyce przed wami to sie tym podziele.

Offline wazery

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 237
  • Karma: +46/-4
  • Pomogłem daj plusika ;)
    • View Profile
Re: Nowe bonusy dla gildii
« Reply #2 on: February 17, 2010, 12:41:41 AM »
posterunek można zniszczyć (lider pierwszy oficer) ale tracimy wszystkie bonusy czyli to za co płaciliśmy. Dalej maksymalnie można mieć tyle posterunków ile mamy poziomów administracji gildii :|