Author Topic: drva  (Read 2697 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline popo50

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 89
  • Karma: +6/-1
    • View Profile
drva
« on: February 11, 2010, 05:36:39 AM »
zašto na razini 4 nigdje nema drva? ok da ih nema jer su iskopana od strane junaka, valjda će se pojavit uskoro, ali kako to da u niti jednoj provinciji (koja nije pod carskom zaštitom nema drva za iskopat da su šanse veće od malo vjerovatno). Iako ni tamo u tim tamnicama nema drva.
Ako se ne varam u tim nezaštićenim provincijama bi trebale bit veće šanse za dobivanje resursa.
I zanima me jeli se resursi obnavljaju svakih 24h ili 48 ili izmedju i je li se obnavljaju po tamnicama ili po provincijama (tajmer je li za tamnicu svaku posebno ili je za cjelokupnu provinciju)?
« Last Edit: February 11, 2010, 05:47:14 AM by popo50 »

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: drva
« Reply #1 on: February 11, 2010, 08:17:29 AM »
Između 24 i 48 sati. Mislim da je tajmer za sve provincije. Budem pital pa napišem odgovor kasnije.

Offline popo50

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 89
  • Karma: +6/-1
    • View Profile
Re: drva
« Reply #2 on: February 11, 2010, 11:26:14 PM »
ok, tnx,  al pito sam je li za svaku tamnicu posebni tajmer od 24-48h? što pretpostavljam da nije al bi bilo dobro da je:)

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: drva
« Reply #3 on: February 12, 2010, 11:57:58 AM »
Da, timer je za sve provincije isti i za sve tamnice u svakoj provinciji.

Offline AlenBBB

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 74
  • Karma: +4/-1
  • KAMO,KUDA I ZAŠTO ?
    • View Profile
Re: drva
« Reply #4 on: February 12, 2010, 01:16:59 PM »
Da, timer je za sve provincije isti i za sve tamnice u svakoj provinciji.

to nije fer jer ako netko skuzi kad se pojavljuju tamo dodje u to vrijeme i sve pokupi , bolje bi bilo da je random pa da svi imaju iste sanse , probaj tigre dati prijedlog za to ako nije bad !
tko rano rani , boluje od nesanice

Offline popo50

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 89
  • Karma: +6/-1
    • View Profile
Re: drva
« Reply #5 on: February 13, 2010, 01:35:51 PM »
finta je što je se resursi obnavljaju izmedju 24h i 48h al opet brzo nestaju i ljudi ko da čekaju u tim tamnicama za drva i čim se pojave odma ih više nema.
Eo za primjer došo u tamnicu danas, ošo vidit el ima drva, i kad ono ima >100 e sad stavio da se kopa slučajno samo jednom i dok sam ja iskopo (3 drveta - šanse su 2-4) ekipa pokupila ostalo, a što je još bolje nisam mogo prekinit pošto mi kaže da ne mogu prekinit kad kopam 1drvo. To mi nema smisla.
Eo jedna situacija (RL):
ako uzmem motorku odem u šumu krenem rezat drvo i nakon 10min vidim da je to teško i kažem zajebi ti to bolje idem učit, pa će ljudi za mene rezat drva:)
Znači prekinio sam sa rezanjem drva prije nego sam završio poso, nek neko drugi izreže do kraja biće mu lakše. Zašto onda u igrici nemogu prekinut rezanje 1 drva, i ostanem bez cijele šume dok ja izrežem drvo.
Ozbiljno sam se nanerviro kad sam vidio kako su mi pokrčili šumu. Tiger bili bi zahvalni kad bi zatražio malo više mjesta za kopanje drva, makar u nesigurnim provincijama, tamo ih gotovo ni nema (mislim da sam našo 2mjesta sa šansama malo vjerovatno i jednu sa najvjerovatnije).

Offline mix2mix

  • Cro Moderator
  • Moderator
  • *****
  • Posts: 440
  • Karma: +83/-5
  • Cro Moderator
    • View Profile
Re: drva
« Reply #6 on: February 13, 2010, 04:15:18 PM »
drugi ti najvjerojatnije iskoriste opciju da porežu drvo odmah, naravno za to utroše dijamante, ja isto kada kopam rudu sa svojim drugim likom iskoristim opciju kopaj odmah ( 1 dijamant za 5 AP ) jer me neko obavezno napadne dok kopam i onda ako izgubim borbu gubim i AP a to mi se ne isplati

Offline popo50

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 89
  • Karma: +6/-1
    • View Profile
Re: drva
« Reply #7 on: February 14, 2010, 03:31:54 PM »
pda, platio bi i ja 1 dijamant, ali nedam za 1 drvo (tj 3 drveta)  1 dijamant, bolje mi da sam ga kupio u trgovini onda(5k je jedno neobrađeno).