Author Topic: misiuni in taverna  (Read 4931 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline marianganja

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 23
  • Karma: +3/-2
    • View Profile
misiuni in taverna
« on: February 23, 2010, 08:34:24 AM »
Fratilor la mine nush ce dracu dar mi se repeta misiunile din taverna .. am aceleai.. faureste pumnal de cupru .. omoara 22 de taur .. in alta faureste 7/8 pumnal de cupru ... de vreo saptamana aceleasi misiuni ... :(( nici nu mai stiu cum arata diamantele

Offline marianganja

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 23
  • Karma: +3/-2
    • View Profile
Re: misiuni in taverna
« Reply #1 on: February 23, 2010, 08:55:08 AM »
Chiar daca termin misiunile sau le dau accept si apoi anulare , imi apar aceleasi misiuni nu apar altele noi ... asta vroiam sa zic

Offline marianganja

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 23
  • Karma: +3/-2
    • View Profile
Re: misiuni in taverna
« Reply #2 on: February 23, 2010, 09:03:50 AM »
Pana la level 20 am tot bagat bani in diamante... dupa am inceput sa le strang dar vad ca acuma nici asta nu pot ca mi se tot repeta un cclu de 2 misiuni la care nu imi da diamante ....
« Last Edit: February 24, 2010, 12:14:58 PM by zeita »

Offline andy_eu

  • Tier 4
  • ****
  • Posts: 476
  • Karma: +41/-20
    • View Profile
Re: misiuni in taverna
« Reply #3 on: February 23, 2010, 01:10:28 PM »
Pana la level 20 am tot bagat bani in diamante... dupa am inceput sa le strang dar vad ca acuma nici asta nu pot ca mi se tot repeta un cclu de 2 misiuni la care nu imi da diamante ....fucked up game

Depinde de noroc, incearca sa te uiti la misiunile din toate provincile. Este un numar limitat de misiuni, care, bineinteles, in functie de sansa ta se repeta.

Offline marianganja

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 23
  • Karma: +3/-2
    • View Profile
Re: misiuni in taverna
« Reply #4 on: February 23, 2010, 02:03:35 PM »
la mine am 2 misiuni/ taverna... acuma la 24 h se schimba(k nu mai am premium) intra altele si apoi din nou cele din ziua precedenta ... asta e ciclul ..... si nu numai la mine

Offline Michel

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 39
  • Karma: +1/-5
    • View Profile
Re: misiuni in taverna
« Reply #5 on: February 24, 2010, 11:45:51 AM »
la mine am 2 misiuni/ taverna... acuma la 24 h se schimba(k nu mai am premium) intra altele si apoi din nou cele din ziua precedenta ... asta e ciclul ..... si nu numai la mine
Marian aici are dreptate...eu sunt premium si misiunile se schimba la 12 ore, dar si la mine imi apar aceleas misiuni cu faurire la pumnale din cupru...si inca de cind am trecut la rang 3 nu am gasit nici o misiune cu diamante

Offline marianganja

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 23
  • Karma: +3/-2
    • View Profile
Re: misiuni in taverna
« Reply #6 on: February 24, 2010, 12:51:55 PM »
faza tare e ca si sora-mea joaca imperialhero si ei ii cade la fiecare 2 zile 1 misiune unde culege 21 lemn tisa si ii da 6 diamante de fiecare data :)) noi am fost mai ghinionisti :))

Offline taciturnul

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 17
  • Karma: +1/-1
    • View Profile
Re: misiuni in taverna
« Reply #7 on: February 28, 2010, 02:39:07 PM »
sa stiti ca si la mine de vre-o 2-3 saptamani nu mai gasesc misiuni cu diamante nici intr-o taverna,desi le dau control din 12 in 12 ore,nimic....:(( nu se  mai schimba nimic si pe linga asta nu mai reusesc sa mai string nici piele groasa desi ma duc in zone cu 6-8 tauri unde imi cadea inainte 4-10 piei la un atac (rata de obiecte cazute o am la 80%),acuma in aceleasi locuri daca imi cad 2 piei sint fericit.....ceva se intimpla  ???

Offline marianganja

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 23
  • Karma: +3/-2
    • View Profile
Re: misiuni in taverna
« Reply #8 on: February 28, 2010, 03:14:01 PM »
cu misiunile cu diamante am avut si eu problema asta ... se repeta un ciclu de misiuni fara diamante si atat ... a durat ceva dar de acuma au inceput sa vina si cu diamante ... cu pieile nu am idee ... eu sunt miner :D

Offline Michel

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 39
  • Karma: +1/-5
    • View Profile
Re: misiuni in taverna
« Reply #9 on: February 28, 2010, 03:50:56 PM »
cu misiunile cu diamante am avut si eu problema asta ... se repeta un ciclu de misiuni fara diamante si atat ... a durat ceva dar de acuma au inceput sa vina si cu diamante ... cu pieile nu am idee ... eu sunt miner :D
[/color] Man cindva ai fost tabacar??? daca da atunci astai problema...eu tot am misiuni sa fauresc armura, macar ca sunt fauritor de arme ;)

Offline marianganja

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 23
  • Karma: +3/-2
    • View Profile
Re: misiuni in taverna
« Reply #10 on: February 28, 2010, 09:14:18 PM »
eu atat am avut meserie miner si fauritor de arme

Offline marianganja

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 23
  • Karma: +3/-2
    • View Profile
Re: misiuni in taverna
« Reply #11 on: March 01, 2010, 04:12:20 PM »

Offline Michel

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 39
  • Karma: +1/-5
    • View Profile
Re: misiuni in taverna
« Reply #12 on: March 01, 2010, 04:21:23 PM »
 :D :D :D :D