Author Topic: Bohaterowie  (Read 3171 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline thomason

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 161
  • Karma: +13/-6
    • View Profile
Bohaterowie
« on: May 06, 2009, 08:08:57 PM »
Jeszcze jeden dzień temu miałem duuuże wątpliwości jeśli chodzi o wybranie klasy wojownika, ale im bardziej się rozwijam (a od wczoraj skoczyłem o kolejny poziom), tym mniejsze obawy mam o nie doszacowanie tej klasy. O ile nie mogę nic powiedzieć na temat mistic'a, o tyle trochę przypatrywałem się rangerowi, no i oczywiście wojownikowi.

Ranger ma na samym początku olbrzymią przewagę, bo dostaje bonus punktowy przy umiejętnościach unikania otrzymania ciosu i celności. W tym czasie wojownik i mistic trochę męczą się. Wojownik traci sporo krwi i albo to kosztuje masę kasy w sklepach z ampułkami i jedzonkiem, albo musi odczekać te parę godzin. Lepsze zbroje dużo nie pomagają, a obrażenia zadawane przez broń wspomagane umiejętnością strenght nie są wielkie.
Ciekawie jednak zaczyna się już od poziomu 20, kiedy to przeznaczyłem 1 punkt na umiejętność whirlwind, dzięki której mogą atakować dwóch przeciwników naraz w jednej rundzie, kosztem 20 punktów spirit. Każdorazowo niestety. 6 rund z wykorzystaniem whirlwind i mam 120 punktów spirit w plecy. Minus niewątpliwie. A jednak trzeba napisać tu o pozytywie. W walce z takimi chociażby marauderami liczy się każda runda. Im mniej rund, tym mniej obrażeń się dostanie. Im szybciej załatwi się wroga, tym lepiej. Mając Infantry Hammer wzmocniony statusem rare i dodatkowymi obrażeniami płynącymi ze strenght mam maksymalną siłę uderzeniową na poziomie 90. Jeśli więc trafię w pierwszej rundzie dwóch marauder, stracą już na początku około 180 punktów życia w sumie. Przy dobrych wiatrach. Dodając jeszcze 10 punktów spirit od następnego poziomu, będę mógł atakować trzech przeciwników naraz, w jednej rundzie - 270punktów obrażeń w jednej rundzie. I to jest coś, co tygryski lubią. Nie myślę nawet o tym, że może mi się uda mieć w niedalekiej przyszłości dwa takie młoty :D

Piszcie o swoich przemyśleniach na temat postaci i ich umiejętnościach. Niedługo wystartuje pewnie wersja beta gry, więc trzeba myśleć już teraz o tym, jaką klasę się wybierze :D
« Last Edit: May 06, 2009, 08:11:44 PM by thomason »

Offline alhattal

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 38
  • Karma: +3/-1
  • citius, altius, fortius
    • View Profile
Re: Bohaterowie
« Reply #1 on: May 07, 2009, 07:50:03 AM »
Ranger też jest niczego sobie, z eagle eye na max w pierwszej rundzie może trafić z tego co rozumiem 4 ludków na raz (zwiększa się range +3, max jest chyba dwa czyli piszą że w pierwszej rundzie atakuje więcej wrogów). Dodatkowo (to chyba z wyższych lvli Each level allows one more enemy to be shot in the same round, with 800f the weapon's attack., z maks +5 xD) a jeszcze są bonusy do podwyższenia ataku broni i "head shot'y". Ranger jednym słowem wymiata. Minusy to mała ilość życia (ja mam 280 na 18 lvl) i mały spirit (około 90 mam). Stąd pewnie te wielkie bonusy do wycinania szybko dużej ilości wrogów. Mam też bonusik do poruszania się po mapie :)

mogę polecieć z jakimś wojownikiem w party na potwory fajne, wtedy zobaczymy jak to zadziała.

Offline thomason

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 161
  • Karma: +13/-6
    • View Profile
Re: Bohaterowie
« Reply #2 on: May 07, 2009, 08:20:35 AM »
Ranger też jest niczego sobie, z eagle eye na max w pierwszej rundzie może trafić z tego co rozumiem 4 ludków na raz (zwiększa się range +3, max jest chyba dwa czyli piszą że w pierwszej rundzie atakuje więcej wrogów). Dodatkowo (to chyba z wyższych lvli Each level allows one more enemy to be shot in the same round, with 800f the weapon's attack., z maks +5 xD) a jeszcze są bonusy do podwyższenia ataku broni i "head shot'y". Ranger jednym słowem wymiata. Minusy to mała ilość życia (ja mam 280 na 18 lvl) i mały spirit (około 90 mam). Stąd pewnie te wielkie bonusy do wycinania szybko dużej ilości wrogów. Mam też bonusik do poruszania się po mapie :)

mogę polecieć z jakimś wojownikiem w party na potwory fajne, wtedy zobaczymy jak to zadziała.

Alh...podepnij angielskie opisy nowych umiejętności rangera, bo widzę, że faktycznie są ciekawe :PPP

Offline alhattal

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 38
  • Karma: +3/-1
  • citius, altius, fortius
    • View Profile
Re: Bohaterowie
« Reply #3 on: May 07, 2009, 04:41:09 PM »
  •   bow / xbow mastery - dodaje bonus 4,6,8,12,16,20,22% do ataku
  •   precision                 - Increases chance of bull's eye hit. % j.w. nie kumam o co biega
  •   hunting                   - Increased damage when the hero fights beasts.  % j.w  to jak walczy sie z bestiami daje bonus
  •   Pathfinder               - -bonus poruszania się po mapie (szybciej)
  •   Eagle eye                -  Increases weapon's range. If the weapon's range is already at its maximum range, allows for two shots in the first round.   to jest bajer, strzelamy wcześniej niż jest walka :) jak marauder [+1 +2 +3]
  •   Volley                     -Each level allows one more enemy to be shot in the same round, with 800f the weapon's attack. [+1 : +5]
  •   Piercing shot            - Increases the minimal attack of the weapon. [+6 : +40]
  •   Burning arrow           - Increases weapon's maximum damage. Very effective against animals or light-armored humanoids. j.w.
  •   Head shot               - This attack can be used only once in the first round and deals much more damage than normal. [max 150 hit] mój faworyt. z criticalem, monster killem, xbow master, burning arrow etc etc daje gigantyczny strzał xD



kurde brakuje mi złota, gdzie expisz żeby złoto robić?

Offline thomason

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 161
  • Karma: +13/-6
    • View Profile
Re: Bohaterowie
« Reply #4 on: May 07, 2009, 04:51:44 PM »
teraz chyba najbardziej opłacalnym miejscem jest Farolin grounds i miejsce yellow fields. Tam są byczki lub lwy i czasem wpadnie ponad 200pkt exp i trochę kaski. Minusem są brak przedmiotów, ale za to można i 6 skór średnich zdobyć.

Offline czuban

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 22
  • Karma: +2/-2
    • View Profile
Re: Bohaterowie
« Reply #5 on: May 07, 2009, 06:40:56 PM »
Eagle eye                -  Increases weapon's range. If the weapon's range is already at its maximum range, allows for two shots in the first round.   to jest bajer, strzelamy wcześniej niż jest walka  jak marauder [+1 +2 +3]

moje pytano co do tego bo jeszcze nie mam poziomu aby mieć te skile. MAjac łuk masz od 2-3 obecnie możliwość atakowania wroga zanim on podejdzie do ciebie i zacznie cię ranić. Czy tobie dodaje dodatkowo tą odległość ??? pluds broń ??

Offline alhattal

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 38
  • Karma: +3/-1
  • citius, altius, fortius
    • View Profile
Re: Bohaterowie
« Reply #6 on: May 07, 2009, 08:31:38 PM »
ja mam 18 lvl i kuszę. Z tego co zauważyłem (nie mam jeszcze tego skila) przed rundą strzelam dwa razy teraz, ale marauder strzela jeszcze przede mną. Z tym skilem będę zaczynał na równi z nim, a jak przekroczę max zasięg (razem z bronią) to będę trafiał w pierwszym strzale dwa potworki (wcześniej błędnie to zrozumiałem)

Offline thomason

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 161
  • Karma: +13/-6
    • View Profile
Re: Bohaterowie
« Reply #7 on: May 07, 2009, 11:51:43 PM »
oto jedna ze stoczonych rund z pewnymi zwierzątkami i whirlwind na poziomie drugim. Od razu mówię, że to niepełna moc broni:
Round 3

Team 1 takes turn
thomason hits Plain lion for 79.68 and he is left with 320.32 health.Monster kills bonus adds 0% to damage.

thomason hits Plain lion for 79.68 and he is left with 320.32 health.Monster kills bonus adds 0% to damage.

thomason hits Plain lion for 79.68 and he is left with 228.11 health.Monster kills bonus adds 0% to damage.
Whirlwind attack preformed

Team 2 takes turn
Plain lion hits thomason for 8.45743 and he is left with 714.09 health.
Plain lion hits thomason for 8.45743 and he is left with 705.63 health.
Plain lion hits thomason for 8.45743 and he is left with 697.17 health.