Author Topic: Problem sa resetom Bodovi vještine  (Read 2356 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline AlenBBB

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 74
  • Karma: +4/-1
  • KAMO,KUDA I ZAŠTO ?
    • View Profile
Problem sa resetom Bodovi vještine
« on: March 01, 2010, 11:13:01 AM »
Evo ovako napravil sam reset za 25 dijamanata  Bodovi vještine i promjenio lik u Ratnik bijesa , i sad dogodilo se to da bodove vjestine mogu stavljati u tamo di su osnovne vjestine i kapetan placenika , a nemogu stavljati u vjestine kod Ratnik bijesa ne otvara mi se niti jedan prozorcic sa oznakom + da bih mogao dizati te vjestine . molim pomoc jer ovo je malo preskupi sport ili je bug , osnovne vjestine sam stavio ovako
 Napadački stav   1/7   2%    
Obrambeni stav   1/7   2%
Juriš                   1/7   %2     
Kapetan plaćenika   5/5   N/A    5

ako treba stavit cu i SS to mi je na acc Larra , pa ako moze da se provjeri ostalo mi je jos 17 bodova vjestine koje nemogu preraspodjeliti thx unaprijed

i reset nisam napravio na osnovnim vjestinama nego na doljnjim vjestinama , e sad ako je to problem onda sam popusio 25 dijamanata , a to je ona glupo jer cemu onda 2 reseta za promjenu vrste ratnika   :(
« Last Edit: March 01, 2010, 11:38:45 AM by AlenBBB »
tko rano rani , boluje od nesanice

Offline crazymed0

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 208
  • Karma: +7/-2
    • View Profile
Re: Problem sa resetom Bodovi vještine
« Reply #1 on: March 01, 2010, 11:50:44 AM »
eeee..., vidis svi misle da ce proc lako s tim...., al da ti se otvori ovo dalje za specijalizaciju na ratniku bijesa moras napunit napadacki stav do kraja, i onaj juris isto to ti mora bit malo jace napunjeno od +1..., tek kad to sve napunis onda ces moc i dolje. a na obrambeni stav nemoj ni stavljat ak si ratnik bijesa

Offline AlenBBB

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 74
  • Karma: +4/-1
  • KAMO,KUDA I ZAŠTO ?
    • View Profile
Re: Problem sa resetom Bodovi vještine
« Reply #2 on: March 01, 2010, 11:54:22 AM »
eeee..., vidis svi misle da ce proc lako s tim...., al da ti se otvori ovo dalje za specijalizaciju na ratniku bijesa moras napunit napadacki stav do kraja, i onaj juris isto to ti mora bit malo jace napunjeno od +1..., tek kad to sve napunis onda ces moc i dolje. a na obrambeni stav nemoj ni stavljat ak si ratnik bijesa

jesi ziher ? da je tak da ne popusim opet bodove , makar sam si tak nekak imislil da nesto treba ici napumpati prije u osnovnim vjestinama  :-[

Tigre daj potvdu da je istina ovo  :D
« Last Edit: March 01, 2010, 01:15:43 PM by AlenBBB »
tko rano rani , boluje od nesanice

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Problem sa resetom Bodovi vještine
« Reply #3 on: March 01, 2010, 01:18:19 PM »
Ne znam sve vještine na pamet,  ali da bi mogao raspoređivati vještine u specijalizaciju nakon 15 lvl moraš imati barem 10 skillova u osnivnima, a neke od viših razina imaju i zahtjeve u osnovnima. zadrži miša na N/A i pisati će ti što ti fali.

Offline AlenBBB

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 74
  • Karma: +4/-1
  • KAMO,KUDA I ZAŠTO ?
    • View Profile
Re: Problem sa resetom Bodovi vještine
« Reply #4 on: March 01, 2010, 02:06:11 PM »
Ne znam sve vještine na pamet,  ali da bi mogao raspoređivati vještine u specijalizaciju nakon 15 lvl moraš imati barem 10 skillova u osnivnima, a neke od viših razina imaju i zahtjeve u osnovnima. zadrži miša na N/A i pisati će ti što ti fali.

je istina je thx , a jbg-a jos se ucimo igrati  :D
tko rano rani , boluje od nesanice

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Problem sa resetom Bodovi vještine
« Reply #5 on: March 01, 2010, 03:01:21 PM »
NP, tu sam da odgovorim. :)