Author Topic: Oyunun Amacı  (Read 7518 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline devilkiss

• Moderator
    • View Profile
Oyunun Amacı
« on: May 08, 2009, 08:08:18 AM »
  Ben oyunu ısrarla oynamaya devam ediyorum lakin bazı sorularıda sormaktan kendimi alamıyorum.Oyuncunun amacı nedir bu oyunda?Level atlamaksa konu,tek kriter olduğu için tecrübe puanı kazanmalıyım ve bunun içinde saldırı yapmam yeterli.Altınlarla daha güçlü zırhlar yada silahlar alabilirim..Zaten yaptığımızda bu..Zanaat hiç yapmıyorum çünkü yapmaya kalkarsam görev puanımdan düşüyor ve buda tecrübe puanında geri kalmam anlamına gelir...Bu şekliylede oyun çok tek düze ve sıkıcı oluyor malesef..Görev Listesi diye bir bölüm var ama aktif değil.Tek umudum bu bölümün aktif hale gelmesi ve oyuna heyacan katması tekdüzelikten kurtarması..Ben bir yerde yanlışmı yapıyorum arkadaşlar yoksa durum hakaten böylemi herkes için? :-\

Offline blues

• Turkish forum admin and
  • Community Manager
  • *
    • View Profile
Re: Oyunun Amacı
« Reply #1 on: May 11, 2009, 01:43:41 PM »
Benim anladığım kadarıyla oyunda iki seçeneğin var - iyi savaşçı olman veya iyi zanaatçı olman. Aynı zamanda savaş ve zanaat tecrübesi yığman olmaz. Dolayısıyla iyi savaşçı görev puanını savaşmak için harcayacak, tecrübesi artacak, zanaatçı ise eşyalar yaparak daha zengin olacak.
Görev listesinde kendinize ait özel görevler olacak.

Offline amasyaimp

• Tier 1
  • *
    • View Profile
« Reply #2 on: May 21, 2009, 06:57:48 AM »
oyunda iki ayrı ırk olsa ikisininde belirli bölgeleri olsa bazı zamanlar ırklar arası savas olsa ve haritadan bunun karsılıgında kzanan ırk toprak olsa katılanlarda tercübe ve altın tabiki
ve iki haritanın ortasında bir bölme olsa ve orda sürekli kapısma olsa yane oyun zevkli olurdu  :)

Offline SkiER

• Tier 1
  • *
    • View Profile
« Reply #3 on: May 21, 2009, 03:53:37 PM »
oyunda iki ayrı ırk olsa ikisininde belirli bölgeleri olsa bazı zamanlar ırklar arası savas olsa ve haritadan bunun karsılıgında kzanan ırk toprak olsa katılanlarda tercübe ve altın tabiki
ve iki haritanın ortasında bir bölme olsa ve orda sürekli kapısma olsa yane oyun zevkli olurdu  :)
KO"dan alıntı yapma lem ;D