Author Topic: Kompleti  (Read 2364 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline AlenBBB

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 74
  • Karma: +4/-1
  • KAMO,KUDA I ZAŠTO ?
    • View Profile
Kompleti
« on: March 02, 2010, 11:23:17 AM »
Evo da postavim pitanje u svezi glede gore navedenog , posto su se pojavili neki dan na aukcijama cine mi se neke nelogocnosti ili sam neupucen pa molim da nam se svima podrobnije objasne stvari u vezi tih kompleta , naime ako je komplet bilo bi logocno da se set sastoji recimo od plast,prsten ,amajlija ili recimo kaciga ,stit,oklop jer na kompletu vidimo samo nazive stvari ali neznamo koji dio kompleta fali jel to prsten ili kaciga , druga stvar jel dropanje stvari skroz random ili se dobiva na specificnim mjestima i trece koliko postoji kompleta po levelima?Hvala unaprijed .
tko rano rani , boluje od nesanice

Offline mitch

  • Trusted Member
  • *
  • Posts: 161
  • Karma: +4/-1
    • View Profile
Re: Kompleti
« Reply #1 on: March 02, 2010, 12:53:05 PM »
Ja sam dobio samo jedan predmet, bio je to jedan prsten. To je bila totalna slučajnost jer, nakon toga uopće nisam nigdje dobio bilo koji dio kompleta. Vrlo je vjerojatno da postoje kompleti po razinama, inače bi bilo jako glupo imati npr. kacigu od 60 oklopa na razini 4. Zar ne?

Morati ćeš tražiti okolo i nadati se da će nešto ispasti :D

Offline mix2mix

  • Cro Moderator
  • Moderator
  • *****
  • Posts: 440
  • Karma: +83/-5
  • Cro Moderator
    • View Profile
Re: Kompleti
« Reply #2 on: March 02, 2010, 04:33:54 PM »
stvari dolaze slučajno, kompleti su različiti, prstenje i amajlija su jedno. Oklop , rukavice, pojas i kapa, zavisi od kompleta. Možeš stvari koje ti nedostaju nabaviti i na aukciji. Klikni na aukcija i onda na kompleti, tada ti se izlistaju svi predmeti. :)

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Kompleti
« Reply #3 on: March 02, 2010, 06:38:50 PM »
Kompleta postoji jedno 20-tak
Neki imaju po 3 predmeta, neki po 4 a neki po 5 predmeta.
Ako nosiš više dijelova kompleta ili cijeli komplet, onda dobiješ još extra bonuse na to.

Offline popo50

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 89
  • Karma: +6/-1
    • View Profile
Re: Kompleti
« Reply #4 on: March 02, 2010, 07:42:03 PM »
pitanje: da li kompleti postaju vezani? jeli moguće razvezati komplet ako jesu?...poshto ispadaju tako lako

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Kompleti
« Reply #5 on: March 04, 2010, 01:50:34 AM »
Koliko znam, i kompleti postaju vezani. ali nisu vezani kad ih dobijete.