Author Topic: Atributi  (Read 5196 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline AlenBBB

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 74
  • Karma: +4/-1
  • KAMO,KUDA I ZAŠTO ?
    • View Profile
Atributi
« on: March 06, 2010, 11:29:34 AM »
Evo opet mene sa pitanjem nekaj mi nejde u glavu sad sam lvl 35 i sa rangerom imam okretnost 258 i sad tu nesto ne stima , recimo napadam mocvarnu kornjacu lvl 33 koja ima okretnost 35 i uredno me izudaraju ko malog zeku , ako je spretnost za napad a okretnost za obranu tj. za izbjegavaje napada po kojoj me racunici ta kornjaca sa 35 spretnosti izudara na mojih 258 okretnosti (ja njih uspijem pogoditi ali ne stignem im srusiti 4000HP jer me u medjuvremenu rasture sa svojim 35 spretnosti ) mislim da tu nesto ne stima pa imam 5X vise okretnosti i kako me uspiju izubijati a da ne govorim o lvl 35 na dalje tamo niti ne pokusavam solo .Samo nemojte molim odgovor uzmi placenike i slicno . *SHOUT*
tko rano rani , boluje od nesanice

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Atributi
« Reply #1 on: March 06, 2010, 11:53:31 AM »
znači, protivnik uvijek ima 25 % šanse da te udari, neovisno o tvojoj okretnosti. Zato ti je tolika okretnost protiv protivnika u tamnicama beskorisna. Konkretno bi ti za te kornjače bilo dosta i 85 okretnosti. šanse da te lupi su  75 - tvoja okretnost + spretnost protivnika, ali ne mogu ići ispod 25. i onda su ti extra bodovi mogli biti raspoređeni na druge stvari koje bi ti povečale kritične šanse ili količinu života...

Offline AlenBBB

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 74
  • Karma: +4/-1
  • KAMO,KUDA I ZAŠTO ?
    • View Profile
Re: Atributi
« Reply #2 on: March 06, 2010, 12:12:22 PM »
znači, protivnik uvijek ima 25 % šanse da te udari, neovisno o tvojoj okretnosti. Zato ti je tolika okretnost protiv protivnika u tamnicama beskorisna. Konkretno bi ti za te kornjače bilo dosta i 85 okretnosti. šanse da te lupi su  75 - tvoja okretnost + spretnost protivnika, ali ne mogu ići ispod 25. i onda su ti extra bodovi mogli biti raspoređeni na druge stvari koje bi ti povečale kritične šanse ili količinu života...

ma sve to stoji ali smo istog levela i nema sanse da ih solo dobijem jos idem i sa placenicima i uredno nas zgadjaju , onda je to malo bezveze ako je dosta tako malo okretnosti , pa bas bi u tome i trebala biti razlika jel onda igra postane monotona i nema neke velike razlike izmedju ratnika ,rangera i mistika u atributima nekaj bi tu trebalo malo drukcije posloziti bas da se ti atributi mogu razlicitije sloziti ovako gubi smisao po mojem misljenju .i onda kad protivnik ima spretnost recimo 150 kakva onda korist od okretnosti ako razumijes kaj mislim , cista matematika sto veca razina necega manje sanse za ono drugu , ovdje govorim samo o atributima a ne o vjestinama to samo moze poboljstai neke stvari u borbi jer velim ako se sve svodi na kritican udarac i slicno ostale stvari su nebitne , jel bi se sa drukcijim slaganjem atributa i oprema mogla podesavati drukcije ovako znaci samo spretnost i udri brigu na veselje .
« Last Edit: March 06, 2010, 12:15:47 PM by AlenBBB »
tko rano rani , boluje od nesanice

Offline mix2mix

  • Cro Moderator
  • Moderator
  • *****
  • Posts: 440
  • Karma: +83/-5
  • Cro Moderator
    • View Profile
Re: Atributi
« Reply #3 on: March 06, 2010, 02:04:22 PM »
kornjača ima oklop koji je jako djelotvoran protiv oružja na daljinu, meni je isto tako sa mojim drugim likom koji ima koplje, veliki problemi sa kornjačama, dok je drugi lik sa palicom ( govorim kada su likovi bili npr level 35 ) iste te kornjače pobjeđivao  jako lagano. Isto tako kada koplja koristiš više od deset rundi u borbi njima se smanjuje šteta, dok se drugim ručnim oružjima ne smanjuje ;),

Offline AlenBBB

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 74
  • Karma: +4/-1
  • KAMO,KUDA I ZAŠTO ?
    • View Profile
Re: Atributi
« Reply #4 on: April 29, 2010, 01:00:42 PM »
Evo opet mene sa pitanjem nekaj mi nejde u glavu sad sam lvl 35 i sa rangerom imam okretnost 258 i sad tu nesto ne stima , recimo napadam mocvarnu kornjacu lvl 33 koja ima okretnost 35 i uredno me izudaraju ko malog zeku , ako je spretnost za napad a okretnost za obranu tj. za izbjegavaje napada po kojoj me racunici ta kornjaca sa 35 spretnosti izudara na mojih 258 okretnosti (ja njih uspijem pogoditi ali ne stignem im srusiti 4000HP jer me u medjuvremenu rasture sa svojim 35 spretnosti ) mislim da tu nesto ne stima pa imam 5X vise okretnosti i kako me uspiju izubijati a da ne govorim o lvl 35 na dalje tamo niti ne pokusavam solo .Samo nemojte molim odgovor uzmi placenike i slicno . *SHOUT*

Evo mene opet opet ja sad sam raspizdjen sa ovime pa vrag ga jebi napadam 2 neprijatelja sa svim svojim placenicima ovaj put je u pitanje Larra ona je ratnik i sad , neprijatelj ima okretnost 100 i spretnost 100 i to mu smanjim sa mislticima , ja imam spetnost 140 i okretnost 70 , a neki placenici imaju spretnost i 250 i nema sanse da ih pogodim nego me zrokaju ko da me nema , pa vrag mater i matematici i svemu pa ako on ima sansu sa 25 spretnosti da me okine sa 25% vjrojatnosti pa kaj je sa onim mojim placenikom koji ima 250 sptenosti i nemoze pogoditi ovoga sa 100 okretnosti , ja ili neznam matematiku ili sam budala , ali uvjeren sam da tu nesto ne stima , kupim odlicne predmete i oruje opremim se do bola sa svoj level i onda 2 identicna mome levelu nemogu nista , TOTALNA BEZVEZARIJA !! Cemu ulaganje u predmete i trosenje dijamanata ako solo nemozes dobiti egal protivnika mislim na levele ili si brijem da su ratnici jebeno zakinuti u odnosu na druge , jer se sjecam da sam sa rangerom iste dobivao samo tako , na lvl 4 sam prosel sve zemnje i nigdje nemogu sa ratnikom dobiti nikoga da me ili ne ubiju ili ne sruse HP na 200 od mojih 2000 HP .Tigre molim te ili ovaj problem iznesi onima koji rade igru ili neka nesto poduzmu u svezi toga pa koja je logika da ja sada sa lvl 30 moram tuci one na lvl 26-27 i pri tome dobivam 100 expa po borbi , a na 30 nemogu prismrditi da dobivam 500 expa , velim ulozim brdo dijamnata u predmete i opremu i rezultat je mizeran . *SHOUT* :evil4: :rant:
tko rano rani , boluje od nesanice

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Atributi
« Reply #5 on: April 29, 2010, 02:34:52 PM »
Prema mojem mišljenju, ratnik je najslabiji lik zbog niskih šansi za udaranje. ostalo ne mogu procijeniti, jer neznam opremu i ostalo od plaćenika, tebe, protivnika...

Offline AlenBBB

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 74
  • Karma: +4/-1
  • KAMO,KUDA I ZAŠTO ?
    • View Profile
Re: Atributi
« Reply #6 on: April 29, 2010, 03:19:21 PM »
Prema mojem mišljenju, ratnik je najslabiji lik zbog niskih šansi za udaranje. ostalo ne mogu procijeniti, jer neznam opremu i ostalo od plaćenika, tebe, protivnika...

pa koju on onda prednost ima ako su mu vec oduzeli tu mogucnost morao je na necemo dobiti ovako je bezveze , balans nije dobro izveden i po toj teoriji malo ljudi zeli igrati sa ratnikom !
tko rano rani , boluje od nesanice

Offline crazymed0

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 208
  • Karma: +7/-2
    • View Profile
Re: Atributi
« Reply #7 on: April 29, 2010, 05:09:48 PM »
da ratnici su najvise zakinuti u ovoj igri koliko se meni cini..., da sam od pocetka to znao bi bi mistik ili rendzer al sad da otvorim novi acc bas i nemam para za to :(

Offline mix2mix

  • Cro Moderator
  • Moderator
  • *****
  • Posts: 440
  • Karma: +83/-5
  • Cro Moderator
    • View Profile
Re: Atributi
« Reply #8 on: April 29, 2010, 05:45:30 PM »
dobar je i ratnik ako mu podigneš spretnost. staviš mu dobar oklop i sa nakitom povećavaš spretnost, a kada atributne bodove raspoređuješ staviš bojni poklič na max, vrtlog na max, kupiš ili napraviš dobro oružje sa kritičnim udarcem, pa ćeš vidjeti čija baba šverca pegle  :D :D :D

Offline AlenBBB

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 74
  • Karma: +4/-1
  • KAMO,KUDA I ZAŠTO ?
    • View Profile
Re: Atributi
« Reply #9 on: April 29, 2010, 07:04:23 PM »
dobar je i ratnik ako mu podigneš spretnost. staviš mu dobar oklop i sa nakitom povećavaš spretnost, a kada atributne bodove raspoređuješ staviš bojni poklič na max, vrtlog na max, kupiš ili napraviš dobro oružje sa kritičnim udarcem, pa ćeš vidjeti čija baba šverca pegle  :D :D :D

pa vrag ga jebi velim spretnost mi je 140 i nemogu pogoditi nerijatelja koji ima okretnost 30  nekad cak i manje to mi nije jasno , a kad je obratno on me podere ko slapu  pa naravno da sam digel oklope i spretnost ali velim nista koristi i jos kupim oruzje sa 15 % kriticnog koje nema funkciju posto nemogu pogoditi onoga sa 30 okretnosti .
tko rano rani , boluje od nesanice

Offline mitch

  • Trusted Member
  • *
  • Posts: 161
  • Karma: +4/-1
    • View Profile
Re: Atributi
« Reply #10 on: April 29, 2010, 07:35:52 PM »
Alene, u potpunosti te razumijem. Ja imam ratnika, sada na 34. lvl i furam sa sobom još petoricu ratnika. Neke banalne protivnike, poput KORNJAČE(!) ne mogu pogoditi nekoliko rundi zaredom, a ona uredno svaki put po 400 zdravlja+kritični. PRESTRAŠNO.
Ratnicima bi plus trebali biti oklop, snaga i zdravlje, a ništa od toga ne radi baš najbolje...

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Atributi
« Reply #11 on: April 29, 2010, 07:47:38 PM »
pa vrag ga jebi velim spretnost mi je 140 i nemogu pogoditi nerijatelja koji ima okretnost 30  nekad cak i manje to mi nije jasno , a kad je obratno on me podere ko slapu  pa naravno da sam digel oklope i spretnost ali velim nista koristi i jos kupim oruzje sa 15 % kriticnog koje nema funkciju posto nemogu pogoditi onoga sa 30 okretnosti .
kad ćeš se sljedeći put boriti u takvoj situaciji, možeš iskopirati cijeli izvještaj bitke i poslati mi u poruci. + atribute svog junaka i protivnika...
jer ako ti imaš spretnost 140 a on okretnost 30, ti bi trebao svaki put pogoditi. osim ako ima vještine neke koje povećavaju izbjegavanje. ili ima jako visoki blok. npr neki imaju blok preko 50 % ako si ti par nivoa niži od njega.

Offline AlenBBB

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 74
  • Karma: +4/-1
  • KAMO,KUDA I ZAŠTO ?
    • View Profile
Re: Atributi
« Reply #12 on: April 30, 2010, 11:51:05 PM »
Alene, u potpunosti te razumijem. Ja imam ratnika, sada na 34. lvl i furam sa sobom još petoricu ratnika. Neke banalne protivnike, poput KORNJAČE(!) ne mogu pogoditi nekoliko rundi zaredom, a ona uredno svaki put po 400 zdravlja+kritični. PRESTRAŠNO.
Ratnicima bi plus trebali biti oklop, snaga i zdravlje, a ništa od toga ne radi baš najbolje...

evo kolega je naveo odlicno kaj ne radi kako spada , i vjerujte mi to je svima isto i nije u redu u odnosu na druge karaktere , pa ako imam oklop recimo na lv 29 2500 a na lvl 30 ga sa opremom mogu dici uredno na 3500-4000 meni danmage koji zadaju protivnice ne padne niti za 10 a kamo li za 50 to nekaj ne stima .
tko rano rani , boluje od nesanice

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Atributi
« Reply #13 on: May 03, 2010, 09:55:00 AM »
Kod oklopa je caka da on samo smanjuje štetu na minimalnu štetu oružja, ne ispod. I protiv oklopa su najbolja oružja koja imaju sličnu maksimalnu i minimalnu štetu. Tipa dvoručni čekići, jer kod njih oklop ne pomaže puno.

Offline mitch

  • Trusted Member
  • *
  • Posts: 161
  • Karma: +4/-1
    • View Profile
Re: Atributi
« Reply #14 on: May 03, 2010, 11:22:44 AM »
Da, čekić nanosi dosta veliku štetu, ali isto tako skida okretnost i spretnost za 30%. Koristio sam ga. Svaka čast ako s tim nešto pogodiš.