Author Topic: Razboi  (Read 2376 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline marianganja

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 23
  • Karma: +3/-2
    • View Profile
Razboi
« on: March 06, 2010, 07:20:31 PM »
ca sa pot cuceri un castel din taramul nimanui mai intai trebuie sa cuceresc un avampost de acolo nu?

Toţi membrii din tabăra atacatoare cât şi apărătorii vor primi o notificare cu privire la momentul şi locul exact al atacului. Alianţele au 12 ore să se pregătească. Fiecare membru al alianţei atacatoare care este prezent în respectivul Avanpost al Alianţei şi are 12 Puncte de Acţiune, este eligibil pentru a participa la lupta. În timpul atacului eroii aleşi aleatoriu vor lupta unii împotriva altora în lupte 1 la 1, împreună cu mercenarii lor. Câştigătorii trec în următoarea rundă a luptei. Alianţa care reuşeşte să ucidă toţi adversarii, câstigă lupta.

Daca este un jucator de rang 5 intr-o alianta si in cealalta nu e nici unul?
Dupa lupta castigatorului i se regenereaza viata sau trece la urmatoarea lupta cu cata viata mai are?

Ar trebui mult mai multe detalii specificate despre razboil dintre aliante

Offline marianganja

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 23
  • Karma: +3/-2
    • View Profile
Re: Razboi
« Reply #1 on: March 07, 2010, 10:29:14 AM »
nui neaparat s invingi pe cei din avampost dar daca reusiti e bine ca va ocupati mai usor castelu dar nu cred ca ii face cineva pe cei din romania sau rusiii aia si apoi trebuie sa invingeti pe cei din castel ex. castel falar eu si alianta mea am luato peste ochi
eu nu ma pot duce sa atac castelul ... nu imi apre optiune

Offline marianganja

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 23
  • Karma: +3/-2
    • View Profile
Re: Razboi
« Reply #2 on: March 07, 2010, 01:11:34 PM »
ai dat atac pe castel ?
nu imi apre sa dau atac... cand dau click pe castel imi apare doar "anulare" sau ceva de genul