Author Topic: Dijamanti  (Read 3453 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline AlenBBB

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 74
  • Karma: +4/-1
  • KAMO,KUDA I ZAŠTO ?
    • View Profile
Dijamanti
« on: March 08, 2010, 01:43:09 PM »
ovako danas sam uzel dijamate na acc Larra prvo sam zel preko sms-a 20 komada i to je sjelo odmah ,nakon toga sam preko kartice kupil 220 tj.htio kupiti i pisalo mi je added 200 dijamanata koji nisu sjeli niti mi je na email dosla potvrda o transkaciji niti su sjeli dijamanti , koja je to fora do sad je to radilo kako spada molim da se rijesi ovo hitno .

Napomena da sam preko kartice kupoval dok je ona obavjest bila gore o kupnji u roku od 2 h !!!!!

Posebna ponuda!

Pozdrav Larra. Dajemo ti šansu da dobiješ +50% više dijamanata kod sljedeće kupovine. Jedini uvjet je da ih kupiš u sljedeće 2 sata.

Da bi zadovoljili uvjete, preporučamo da koristiti neku od sljedećih metoda: Kreditnu karticu, PayPal, SMS, ePin, ePay i sve ostale načine kupnje koje daju dijamante odmah.

Preostalo vrijeme:
1:46:55

evo poslal jos jedam sms i sjelo odmah 30 dijamanata a od kartice i 220 dijamanata niti traga niti glasa

Ponovio sam istu stvar na acc AlenBBB i opet isto preko sms-a sjeli preko kartice nista bez obzira na ovo !!

Pozdrav AlenBBB. Dajemo ti šansu da dobiješ +50% više dijamanata kod sljedeće kupovine. Jedini uvjet je da ih kupiš u sljedeće 2 sata.

Da bi zadovoljili uvjete, preporučamo da koristiti neku od sljedećih metoda: Kreditnu karticu, PayPal, SMS, ePin, ePay i sve ostale načine kupnje koje daju dijamante odmah.

Added 200 Diamonds.

Na kraju ne da nisam dobio bonus na dijamante zbog kupnje unutar 2 h nego nisam dobio nikakve dijamante a otislo 20 eura-a bez ikakave potvrde o transakciji , npominjem da do sad nije bilo problema oko kupovine preko kartice dijamanti su sjeli isti trenutak skupa sa potvrdom preko e-maila

Evo !!

Item Name     Unit Price     Quantity     Sub Total     
220 Imperial Diamonds    9.95 EUR    1    9.95 EUR    
Total tax    0.00 EUR
Grand Total    9.95 EUR

Review transaction details:
First Name Alen
Last Name Martinjak
E-mail amartinjak@hi.t-com.hr
Phone 013465256
Address Argentinska 4
City Zagreb
Country Croatia
Zip 01



Cardholder name Alen Martinjak
Card Number ovo sam zbrisal ovdje radi foruma
Expiration Date 02.2012
By clicking the "Submit" button, I agree to G2S Terms and Conditions
Click to Verify - This site has chosen a thawte SSL Certificate to improve Web site security
 


« Last Edit: March 08, 2010, 03:57:15 PM by AlenBBB »
tko rano rani , boluje od nesanice

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Dijamanti
« Reply #1 on: March 08, 2010, 08:39:50 PM »
Da li si dobio kakav povratni kod, potvrdu, transaction number ili nešto slično??
Ne trebaš objaviti to tu već možeš meni poslati u privatnoj poruci. Sutra kad dođu admini, najvjerojatnije oko 14:00 ćemo to riješiti.
Pretpostavljam da su oba računa u IH beta(Realm 2 sada)??

Offline AlenBBB

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 74
  • Karma: +4/-1
  • KAMO,KUDA I ZAŠTO ?
    • View Profile
Re: Dijamanti
« Reply #2 on: March 08, 2010, 11:44:10 PM »
Da li si dobio kakav povratni kod, potvrdu, transaction number ili nešto slično??
Ne trebaš objaviti to tu već možeš meni poslati u privatnoj poruci. Sutra kad dođu admini, najvjerojatnije oko 14:00 ćemo to riješiti.
Pretpostavljam da su oba računa u IH beta(Realm 2 sada)??

je oba 2 su u istom realmu , ovako prije nocne smjene sam bio u banci i rekli su mi da je sa njihove strane prosla autorizacija i rekli su mi da su 2 autorizacije po 71 kn sto odgovara onome sto sam trazio , nego Tigre ja sam te transakcije uplatio u ona 2 sata razlike kad se dobiva onaj bonus od 50% tako da te molim i da se to navede da nebi bilo zabune oko toga , jer ocito je da je greska u svezi igre a ne banke . Na mailu nisam dobio nikakve povratne kodove , kod prijasnjih uplata jesam kod ovih nisam  >:(
tko rano rani , boluje od nesanice

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Dijamanti
« Reply #3 on: March 09, 2010, 09:40:24 AM »
Ok, danas obavimo. Koliko sam jučer pročitao u novim obavijestima, biti će neko kašnjenje kod ovakvih uplata, dok se ne provjeri od strane igre. Ali moram dobiti točne informacije od admina.

Offline jopa964

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 103
  • Karma: +5/-0
    • View Profile
Re: Dijamanti
« Reply #4 on: March 10, 2010, 11:17:53 PM »
U veljači sam kupio solidnu količinu dijamanata putem SMS-ova. Zašto se to ne vidi u evidenciji saveza A-O-R kao uspješno obavljena kupnja dijamanata u zadnjih 45 dana?  :(

Offline felgamix

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 25
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: Dijamanti
« Reply #5 on: March 11, 2010, 01:19:22 PM »
Vjerojatno zato sto je to krenilo od 3 mj. I mi smo u savezu skoro svi tokom veljace kupovali dijamante, ali vide se samo
pod igracima koji su kupili u 3mj. Zato kupi opet i vidit ce se :))

Offline jopa964

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 103
  • Karma: +5/-0
    • View Profile
Re: Dijamanti
« Reply #6 on: March 11, 2010, 11:08:06 PM »
Nema druge!  :'(

Offline AlenBBB

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 74
  • Karma: +4/-1
  • KAMO,KUDA I ZAŠTO ?
    • View Profile
Re: Dijamanti
« Reply #7 on: March 12, 2010, 12:01:16 AM »
mislim da su meni dijamanti sa bonuson propali a sad ako mi jos dojdu na naplatu biti ce sve po spisku , pa 5 dana provjeravaju transakcije , imaju brojeve transakcije i opet nista ma muljaza 100 % , sugavi kapitalizam i ja budala kaj trosim novce na sranje koje bi trebalo biti igra i zajebancija svi su isti i gameforge i ovi ista iskustava sramota !!
tko rano rani , boluje od nesanice

Offline felgamix

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 25
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: Dijamanti
« Reply #8 on: March 12, 2010, 11:18:21 AM »
Kad Tiger rijesi i sjednu dijamanti vjerojatno ces biti sretan ko mala beba, pa se pribiljezavam za 2 komada :)) hehehe

Offline AlenBBB

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 74
  • Karma: +4/-1
  • KAMO,KUDA I ZAŠTO ?
    • View Profile
Re: Dijamanti
« Reply #9 on: March 12, 2010, 04:01:28 PM »
Evo stigli na racun dijamnati i evo da se javno zahvalim tigru na trudu , hvala jos jednom  *YAHOO*
tko rano rani , boluje od nesanice

Offline felgamix

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 25
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: Dijamanti
« Reply #10 on: March 12, 2010, 06:29:06 PM »
 :D jesam ti rekao!  :D