Author Topic: hangi meslekler  (Read 4150 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline serblood

• Tier 1
  • *
    • View Profile
hangi meslekler
« on: March 09, 2010, 09:19:54 PM »
arkadaşlar yeniyim ama konular çok dağınık hangi meslekleri seçmek daha iyi olur ilerisi için birde level 10 olmadan kazı yapılmazmış ben 7 yim maden çıkarıyorum ve işliyorum ben mi yanlış anlamışım bnu sorularıma cevap bulabileceğim bir yer varsa yönlendirirseniz sevinirim

Offline veteranus

• Global Moderator
  • *
    • View Profile
Re: hangi meslekler
« Reply #1 on: March 10, 2010, 04:29:09 PM »
arkadaşlar yeniyim ama konular çok dağınık hangi meslekleri seçmek daha iyi olur ilerisi için birde level 10 olmadan kazı yapılmazmış ben 7 yim maden çıkarıyorum ve işliyorum ben mi yanlış anlamışım bnu sorularıma cevap bulabileceğim bir yer varsa yönlendirirseniz sevinirim

Her meslek oyunda iş görür. Aktif olarak zanaatle uğraşan oyuncular yani kuyumcu, zırhçı ve silahçılar ikincil mesleklerde üretilen kaynakları almak zorundadırlar. Bu yüzden madencide olsanız, sepicide olsanız hepsi aynı kapıya çıkıyor. Benim bu konuda kişisel fikrim külçelerin derilerden daha pahalıya satıldığı özellikle ileri aşamalarda. Bu yüzden bana göre madencilik mesleği iyi bir ikincil meslek.

İkinci sorunuza gelirsek, yardım iste menüsünde bir karışıklık olmuş taş cilalayıcılar ancak level 10 olunca değerli taş çıkarma şansına sahip oluyor. Madenciler mesleklerini seçtikten sonra kazı yapmaya başlayabiliyor. Yani sizin şuan kazı yapabilmeniz normal birşey. Sorularınızı ister yardım iste menüsüne istersenizde foruma yazabilirsiniz. En kısa zamanda cevap verilmeye çalışılacaktır. İyi oyunlar.

mr_ferid

• Guest
« Reply #2 on: March 10, 2010, 05:03:55 PM »
evet kulceler daha iyi bir fiyata satilir cunki deri zaten ucuz(kulceler bakimindan) degerli tasladra artik onemini itirdi 1 yakut sadece 15000 oldu.amma butun mesleklerin lale devri(en pahali oldugu asama) 4 asamadir ;)

Offline serblood

• Tier 1
  • *
    • View Profile
« Reply #3 on: March 11, 2010, 01:35:32 PM »
silahçı ve madenciyim komur,biley taşı ve bakır cıkarabiliyorum kuyumcu ve madenci olsaydım yine aynı meteryaller mi çıkacaktı

Offline veteranus

• Global Moderator
  • *
    • View Profile
« Reply #4 on: March 11, 2010, 01:38:13 PM »
silahçı ve madenciyim komur,biley taşı ve bakır cıkarabiliyorum kuyumcu ve madenci olsaydım yine aynı meteryaller mi çıkacaktı

İkinci meslek madencilik olduğu için yine aynı şeyleri kazabiliyorsunuz. Kuyumcu olsanızda silah yerine mücehver işlerdiniz.

Offline serblood

• Tier 1
  • *
    • View Profile
« Reply #5 on: March 11, 2010, 02:08:52 PM »
hımm anladım teşekkür ederim ölü adamın çukuru diye bi başlık attım yanlış yere de açmış olabilirim o konuda çok yardıma tavsiyeye ihtiyacım var

Offline serblood

• Tier 1
  • *
    • View Profile
« Reply #6 on: March 12, 2010, 09:54:23 AM »
kuyumcu ve cilacı 10.seviyede bu naşları nereden kazar bilen varmı arkadaşlar

mr_ferid

• Guest
« Reply #7 on: March 12, 2010, 03:05:32 PM »
bunlari kazanamanin en iyi yolu haroda sehrinde harika magaralarda kazi yapmakdir... tabii eger daha yuksek kazanma sansi olan yer biliyorsa oraya git