Author Topic: Najsilniejsza profa i najłatwiejsza  (Read 3140 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline lolnik1

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 7
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Najsilniejsza profa i najłatwiejsza
« on: March 12, 2010, 05:38:56 PM »
Jaka jest najłatwiejsza profesja w grze. Bo np. ja moim mistykiem na 13 lvlu wydaje ogrom kasy na eliksirki many, a np. wojownik ma ciężkie pancerze, to potworki nawet go nie drasną, to lepiej już wojownikiem grać? Czy po prostu na początku jest jakiś dysbalans profesji tylko?

Offline wazery

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 237
  • Karma: +46/-4
  • Pomogłem daj plusika ;)
    • View Profile
Re: Najsilniejsza profa i najłatwiejsza
« Reply #1 on: March 12, 2010, 05:52:16 PM »
No nie wiem czy są niezbalansowane kierunki rozwoju. Fakt że dobranie atrybutów musi być odpowiednie a wtedy to nie liczy się już to czy jesteś mistykiem. Poza tym to nie prawda ze wojownik nie czuje draśnięć  :D wojownik obrywa dużo częściej ale pancerz redukuje część uderzenia. Jako mistyk rozwijaj zwinność inteligencję i witalność. Nie zaniedbuj też zręczności- większa szansa na celny cios. Witalność to zdrowie a umiejętności to na pewno wewnętrzny duch i dowódca najemników. Popatrz też na walkę jak masz ze sobą jakiegokolwiek najemnika zazwyczaj najemnik jest atakowany a Ty- mistyk nie korzystaj z tego. Pozdrawiam.

Offline Wieczoor

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 85
  • Karma: +8/-1
    • View Profile
Re: Najsilniejsza profa i najłatwiejsza
« Reply #2 on: March 13, 2010, 07:58:48 AM »
Wazery mała poprawka: zręczność pozwala unikać ciosów przeciwników, zwinność podnosi szansę na celny cios. zręczność to podstawa

Offline ulvhedin

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 277
  • Karma: +44/-3
    • View Profile
Re: Najsilniejsza profa i najłatwiejsza
« Reply #3 on: March 13, 2010, 06:59:30 PM »
Wazery mała poprawka: zręczność pozwala unikać ciosów przeciwników, zwinność podnosi szansę na celny cios. zręczność to podstawa
Z tego co ja widzę w opisie jest odwrotnie jak mówisz i to Wazery ma rację  Więc nie wprowadzajmy ludzi w błąd :)

Offline wazery

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 237
  • Karma: +46/-4
  • Pomogłem daj plusika ;)
    • View Profile
Re: Najsilniejsza profa i najłatwiejsza
« Reply #4 on: March 13, 2010, 08:08:05 PM »
Zręczność
Określa opanowanie i precyzje władania broni przez bohatera.
toteż nie mam pojęcia skąd przyszło CI do głowy że zręczność wpływa na uniki  ???
Zwinność
Określa szybkość w walce bohatera.
Jak dobrze poszukasz Wieczoor to znajdziesz nawet wypowiedź Otona na ten temat ;)

Offline Wieczoor

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 85
  • Karma: +8/-1
    • View Profile
Re: Najsilniejsza profa i najłatwiejsza
« Reply #5 on: March 14, 2010, 12:09:41 PM »
dziękuję, każdego dnia człowiek uczy się czegoś nowego  :)

Offline Amyleepl

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 152
  • Karma: +2/-1
    • View Profile
Re: Najsilniejsza profa i najłatwiejsza
« Reply #6 on: March 16, 2010, 01:12:33 AM »
Ja myślę że każdy ma + i -. Ale zabójca ma zdecydowanie najwięcej +. Jako szybka i zwinna postać często trafiasz i unikasz ciosów. Z bronią o zasięgu przynajmniej 3(polecam oszczepy) potrafisz masakrować zanim ktoś się zbliży. W szczególności wolny wojownik. Co z tego że zadaje sporo hp jak Cie nie będzie trafiać a Ty systematycznie będziesz kolesia kończyć. No i mistyk zdecydowanie najsłabsza postać. Ma ciekawe zdolności ale z zabójcą ma małe szanse.

Offline wazery

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 237
  • Karma: +46/-4
  • Pomogłem daj plusika ;)
    • View Profile
Re: Najsilniejsza profa i najłatwiejsza
« Reply #7 on: March 16, 2010, 11:42:29 AM »
Amy dobry mistyk jest najsilniejszą postacią 300 zwinności redukuje Twoje szanse na trafienie krytyczne i na trafienie prawie do zera. Dalej są tacy co dają mistykowi łuk (zasięg nawet 5) i taki mistyk potrafi zmasakrować każdego ;)

Offline Amyleepl

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 152
  • Karma: +2/-1
    • View Profile
Re: Najsilniejsza profa i najłatwiejsza
« Reply #8 on: March 16, 2010, 12:35:45 PM »
Jeśli bierzemy pod uwagę szanse na trafienie to zabójca pod tym względem przedstawia się lepiej ma do każdego po 1,5 na poziom. W związku z tym mistyk też będzie miał problemy z trafieniem gdyż ma mało zręczności. Bo według mnie to te wartości są od siebie zależne.

Offline wazery

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 237
  • Karma: +46/-4
  • Pomogłem daj plusika ;)
    • View Profile
Re: Najsilniejsza profa i najłatwiejsza
« Reply #9 on: March 16, 2010, 02:45:12 PM »
Hmm widzisz gram mistykiem i widzę jak jest: mój mistyk przed redystrybucją punktów radził sobie z większością wojowników strażników sporą częścią łowców. Dalej mistyk w ataku na odległość jest bardzo często pomijany(nie wiem czemu) dalej mistyk używający laski ma +20% do zręczności dam sobie jeszcze siłę i zręczność w buffach posiadając własnego zdrowia 2500 +80% z jednej umiejętności jest postacią bardzo trudną do pokonania. Uwierz mi walczę mistykiem przegrywam i wygrywam zależy to od doboru postaci z którą walczę ale nie liczy się postać a dystrybucja punktów atrybutów a 70% graczy ma źle rozłożone punkty. Szybkość pantery, Siła tygrysa, źródło życia, wewnętrzny duch, oraz boskie błogosławieństwo dają ogromne możliwości.
Nawiasem mówiąc liczy się dobra broń, pancerz i umiejętności dobrane odpowiednio do klasy bohatera a nie sama klasa bohatera.
« Last Edit: March 16, 2010, 11:40:21 PM by wazery »