Author Topic: Walka na 2 bronie?  (Read 3059 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline eleo

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 13
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Walka na 2 bronie?
« on: March 17, 2010, 09:16:03 AM »
Witam:)Mam problem gdyż uzbierałem już wszystkie umiejętności do walki na 2 bronie jak również odpaliłem walkę na poziomie 1.Problem jest taki ze nie mogę nic dołożyć do oszczepu który posiadam gdyż jestem łowca.Proszę o pomoc pozdrawiam i z góry dziękuje :) Eleo

Offline ulvhedin

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 277
  • Karma: +44/-3
    • View Profile
Re: Walka na 2 bronie?
« Reply #1 on: March 18, 2010, 01:17:32 PM »
Sprawa jest wyjaśniona Żeby bohater mógł posiadać dwie bronie potrzeba mieć na max czyli 7 podniesioną umiejętność walki na dwie bronie

Offline Amyleepl

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 152
  • Karma: +2/-1
    • View Profile
Re: Walka na 2 bronie?
« Reply #2 on: May 04, 2010, 07:22:49 PM »
Cyt" Ta umiejętność pozwala bohaterowi użyć broni w obu rękach. By się go nauczyć musisz mieć rozwinięte mistrzostwo wszystkich broni na 7. Nie możesz używać dwuręcznych broni."

A nie przypadkiem każda broń na 7? Bo z tego co napisali twórcy to powinno wystarczyć.

Offline ulvhedin

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 277
  • Karma: +44/-3
    • View Profile
Re: Walka na 2 bronie?
« Reply #3 on: May 05, 2010, 09:18:45 PM »
Musisz posiadać umiejętności walka na dwie bronie oraz tarcza na max  i wszystkie dodatkowe bronie  :)

Offline telamarie

  • Hello, I'm new
  • Tier 1
  • *
  • Posts: 1
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Walka na 2 bronie
« Reply #4 on: May 11, 2010, 02:18:40 AM »
Specjalnie pobiegłem do Varantu, żeby nauczyć się walki kosturem III. Zadowolony chciałem wypróbować nowe umiejętności i zdziwiłem się, kiedy Bezimienny zaczął machać kosturem okutym tak samo, jak na początku gry walka kosturem I.
Walczy, machając kosturem z "lewej na prawą" i z "prawej na lewą", lepiej nie umiem opisać
Ta walka kosturem to tylko "pic", czy może mam lipny kostur, czy mnie Innos nie lubi?
1

Offline Wieczoor

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 85
  • Karma: +8/-1
    • View Profile
Re: Walka na 2 bronie
« Reply #5 on: May 11, 2010, 02:52:47 PM »
Moim zdaniem ta umiejętność to jedna wielka lipa żeby zbierać przez całą grę potrzebne do tego umiejętności a na samym końcu i tak nie wiadomo o co chodzi.

Offline ulvhedin

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 277
  • Karma: +44/-3
    • View Profile
Re: Walka na 2 bronie?
« Reply #6 on: May 11, 2010, 08:41:13 PM »
Ale przecież masz wszystko opisane Jest to przydatna umiejętność pod warunkim że masz też dobrych najemników