Author Topic: Drop rate  (Read 3611 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline AlenBBB

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 74
  • Karma: +4/-1
  • KAMO,KUDA I ZAŠTO ?
    • View Profile
Drop rate
« on: April 09, 2010, 07:32:33 PM »
Tigre pitanje ! u zadnja 2-3 dana opao je drop rate stvari u borbama i to tamo gdje je inace drop bio odlican vise ne ispadaju ne po3-4 stvari nego ne ispada niti jedna prosao sam 3 provincije lvl 3 i na svima isto nista od dropa makar jednog , to nije fer ako se developeri smanjili to u igri , daj se molim te raspitaj oko toga . I da se nadovezem izgleda da su se digle tezine pobjedjivanja u borbama jer neke koje sam prije deral bez problema sad me rasture samo tak , i izgleda da se sad dropa rate dogadja samo ako si isti lvl igraca sa provincijom ako ides ispod nema sanse da ti dropne , nije u redu definitivno !!
« Last Edit: April 09, 2010, 11:24:54 PM by AlenBBB »
tko rano rani , boluje od nesanice

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Drop rate
« Reply #1 on: April 10, 2010, 11:29:38 AM »
Ako sam dobro shvatio, ne dobivaš ništa u tamnicama sa više razina na prva 3 nivoa??
To je uvedeno već prije nekog vremena i bilo je u vijestima da više na prva 3 nivoa tamnica sa više razina nema dropa predmeta. Jer su ljudi samo farmali te razine.

Offline AlenBBB

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 74
  • Karma: +4/-1
  • KAMO,KUDA I ZAŠTO ?
    • View Profile
Re: Drop rate
« Reply #2 on: April 11, 2010, 12:58:25 PM »
Ako sam dobro shvatio, ne dobivaš ništa u tamnicama sa više razina na prva 3 nivoa??
To je uvedeno već prije nekog vremena i bilo je u vijestima da više na prva 3 nivoa tamnica sa više razina nema dropa predmeta. Jer su ljudi samo farmali te razine.


ne krivo si razumio , opceniti drop rate je opal vise nego gadno , pricam o tamnicama koje nemaju razinu .ovo gore znam da je uvedeno za manje tamnice 3 nivio za vece 5 nivoa
tko rano rani , boluje od nesanice

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Drop rate
« Reply #3 on: April 11, 2010, 01:53:17 PM »
Drop rate nije mijenjan koliko ja znam. Ali ko i sve druge stvari koje ovise o sreći, ponekad možeš par dana dobivati kao lud, a onda par dana uopće ne. A kad je razlika u nivoima veća(ti imaš veći nivo od protivnika), drop rate značajno padne.

Offline AlenBBB

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 74
  • Karma: +4/-1
  • KAMO,KUDA I ZAŠTO ?
    • View Profile
Re: Drop rate
« Reply #4 on: April 12, 2010, 01:04:28 AM »
Drop rate nije mijenjan koliko ja znam. Ali ko i sve druge stvari koje ovise o sreći, ponekad možeš par dana dobivati kao lud, a onda par dana uopće ne. A kad je razlika u nivoima veća(ti imaš veći nivo od protivnika), drop rate značajno padne.

e to te ja pitam valjda je to problem tak sam si nekak i mislil thx , evo drustvo sad svi znate napadajte si ako mozete u rangu heroja i biti ce stvari :))
tko rano rani , boluje od nesanice

Offline popo50

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 89
  • Karma: +6/-1
    • View Profile
Re: Drop rate
« Reply #5 on: April 12, 2010, 01:57:25 AM »
Mene zanima kako da se više dropaju ogrtači (set itema) nego bilo šta drugo...cijelo vrijeme na aukciji masa plaštova tj ogrtača tih eventualno koje rukavice, al stalno isti itemi...ono niš novo se ne pojavljuje...a baš često gledam...
Što sam konto da se događa je da ljudi idu u stalno iste tamnice, jer su protivnici lakši...i da se tamo bore...i da tamo ispadaju plaštovi, ali koliko se sjećam tiger je rekao da je drop set itema totalka random..pa mi nije jasno...ako neko ima neku ideju nek napiše??? ???

Offline AlenBBB

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 74
  • Karma: +4/-1
  • KAMO,KUDA I ZAŠTO ?
    • View Profile
Re: Drop rate
« Reply #6 on: April 12, 2010, 03:31:00 AM »
Mene zanima kako da se više dropaju ogrtači (set itema) nego bilo šta drugo...cijelo vrijeme na aukciji masa plaštova tj ogrtača tih eventualno koje rukavice, al stalno isti itemi...ono niš novo se ne pojavljuje...a baš često gledam...
Što sam konto da se događa je da ljudi idu u stalno iste tamnice, jer su protivnici lakši...i da se tamo bore...i da tamo ispadaju plaštovi, ali koliko se sjećam tiger je rekao da je drop set itema totalka random..pa mi nije jasno...ako neko ima neku ideju nek napiše??? ???

ne vjerujem da je random jel se i obicni itemi pojavljuju samo u odredjenim tamnicama isto tako i itemi sa dodatnim atributom , recimo jedan plast sa snagom 8 se pojavljuje stalno na 1 mjestu i nigdje drugdje provjereno 100 % .
tko rano rani , boluje od nesanice

Offline mitch

  • Trusted Member
  • *
  • Posts: 161
  • Karma: +4/-1
    • View Profile
Re: Drop rate
« Reply #7 on: April 12, 2010, 06:37:35 AM »
U stepskom moru, u tamnici zemlja Aride, obavljao sam quest, otišao sam barem 50(!) puta u tu tamnicu i samo mi je jednom ispao dio kompleta. U ostalim tamnicama u stepskom moru niti jednom mi nije niti jedan dio nekog kompleta ispao.

Offline popo50

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 89
  • Karma: +6/-1
    • View Profile
Re: Drop rate
« Reply #8 on: April 12, 2010, 04:59:15 PM »
hmmm onda treba predložit da naprave tamnice gdje se mogu nafarmat kompleti...
znači tamnica na više razina koju je jebeno teško za proć, možda čak da idu skupa ljudi ili tako nešto (na fintu wowa) pa da ispadaju itemi (mozhe se ograničit jednom na dan odlazak u tamnicu ukoliko se pobijedi glavni boss).
Al da se zna šta koji boss dropa...recimo ima masa set itema...i da određeni boss dropa određeni set (itemi koje dropa su na totalno random da ne bude puna aukcijska kuća plaštova).
Znači boss recimo kod škorpijona (tamnica na više razina) dropa set recimo majstora zanatlije (to je kao najbolji set jer daje izradu predmeta te bi on trebao biti na jednom mjestu samo).
I tako bi savezi mogli farmat skupa set iteme...i naravno onaj koji okupi družinu odlučuje ko dobija item jer ide njemu u inv. Druga finta je što bi se moglo napravit da čim neko dobije taki set item iz partya da postane vezan (da se spriječi masovno farmanje i prodaja na aukciji).
Ovo tu što predlažem bi dalo dodatnu dimenziju na PvE u igri, jer kontam da je PvP dobro razrađen a masa ljudi ne voli PvP iako je zanimljiviji.
Ajmo sad admini na vama je ostalo;)
« Last Edit: April 12, 2010, 05:00:49 PM by popo50 »

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Drop rate
« Reply #9 on: April 12, 2010, 05:14:42 PM »
Neznam što se setova tiče, ali party borbe su bile u planu, da budu tamnice prejake za samog junaka i plaćenike pa da ide više ljudi u borbu. Ali neznam kad će to biti napravljeno. Najvjerojatnije u prvoj expanziji.

Offline popo50

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 89
  • Karma: +6/-1
    • View Profile
Re: Drop rate
« Reply #10 on: April 12, 2010, 05:24:52 PM »
solidno...al mogo bi onda predložit i ovo za setove...
jer ako postoji (sad lupam) 8 setova a sigurno ima 8 tamnica na više razina...i zašto ne bi malo pojačali te tamnice...i napravili da idu savezi u borbu(ili bilo koje ekipice ljudi)...al naravno mora bit neka nagrada...nema smisla sad stavit teške tamnice pa da bossu ispadne neki jadni legendarni mač...nitko neće ić tamo, treba od wowa pokupit te finte...oni to imaju jako dobro razrađeno...nikad nisam osobno igro wow al na faxu sam imo masu kolega koji su to šibali i upoznat sam jako dobro sa cijelom koncepcijom igre...ako bi napravili ovo sa tamnicama i farmanjem to bi bio pun pogodak...mislim da govorim u ime puno ljudi što igra IH, kad kažem da željno iščekujemo takav način igre ;)