Author Topic: Misterij....  (Read 5165 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline crazymed0

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 208
  • Karma: +7/-2
    • View Profile
Misterij....
« on: April 11, 2010, 06:39:12 PM »
E ovako ja imam jedno pitanje za tigra a i ostale ako znaju...., igram ja danas i borim se u provinciji semila sa nekim zmijama nez kak se zove mjesto i napadne me lik amasonia, mislim ajde ok napo me odem u otok karagandu izljecim placenike i odem u provinciju falar na neko mjesto borit se s mamutima i pazi cuda dodje isti lik amasonia i derne me opet...., e sad me zanima jel to cista slucajnost sta sam naletio na njega u dvije provincije u razmaku 10 minuta ili?????

Offline v3dr4n

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 73
  • Karma: +4/-1
  • ???
    • View Profile
Re: Misterij....
« Reply #1 on: April 11, 2010, 07:00:04 PM »
a de to je cista slucajnost! 8) 8)

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Misterij....
« Reply #2 on: April 11, 2010, 07:11:41 PM »
Pa najvjerojatnije je slučajnost. Najvjerojatnije igrač napada ljude da im uzme resurse ili zlato... možda je i prvi put ti uzeo lijepi plijen pa kad te je vidio na drugoj lokaciji je opet probao. :)

Offline crazymed0

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 208
  • Karma: +7/-2
    • View Profile
Re: Misterij....
« Reply #3 on: April 11, 2010, 07:54:23 PM »
al jbt bas pogodit i drugu provinciju i tamnicu gdje sam se borio jbt... stvarno neki peh imam onda

Offline v3dr4n

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 73
  • Karma: +4/-1
  • ???
    • View Profile
Re: Misterij....
« Reply #4 on: April 11, 2010, 08:08:45 PM »
ma ajde nebrini!Valjda se nece ponoviti jer je to prevelika slucajnost! 8)

Offline AlenBBB

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 74
  • Karma: +4/-1
  • KAMO,KUDA I ZAŠTO ?
    • View Profile
Re: Misterij....
« Reply #5 on: April 12, 2010, 01:07:07 AM »
E ovako ja imam jedno pitanje za tigra a i ostale ako znaju...., igram ja danas i borim se u provinciji semila sa nekim zmijama nez kak se zove mjesto i napadne me lik amasonia, mislim ajde ok napo me odem u otok karagandu izljecim placenike i odem u provinciju falar na neko mjesto borit se s mamutima i pazi cuda dodje isti lik amasonia i derne me opet...., e sad me zanima jel to cista slucajnost sta sam naletio na njega u dvije provincije u razmaku 10 minuta ili?????

i mene je dernul isto tamo ali samo na 1 zemlji , ali ako ima putnicki red a ima 100 % jel pogel mu opremu i placenike kak mu lupaju (ima brdo dijamanata) , mogel je biti u 10 min na tim zemljama
tko rano rani , boluje od nesanice

Offline mitch

  • Trusted Member
  • *
  • Posts: 161
  • Karma: +4/-1
    • View Profile
Re: Misterij....
« Reply #6 on: April 12, 2010, 06:33:40 AM »
Da li on/ona uopće smije napasti istog igrača u tako malom vremenskom razmaku???

Offline mitch

  • Trusted Member
  • *
  • Posts: 161
  • Karma: +4/-1
    • View Profile
Re: Misterij....
« Reply #7 on: April 12, 2010, 08:17:01 AM »
Evo, crazymaed da te razveselim:

      
   
2010-04-12 09:13:31 , System            
Napao vas je amasonian. Pobijedili ste borbu.

Offline crazymed0

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 208
  • Karma: +7/-2
    • View Profile
Re: Misterij....
« Reply #8 on: April 12, 2010, 08:44:39 AM »
ma daj nemogu vjerovat eto opet me napo amasonia..., issss ide mi vec na ...., kak me zivicra lik isss

Offline mix2mix

  • Cro Moderator
  • Moderator
  • *****
  • Posts: 440
  • Karma: +83/-5
  • Cro Moderator
    • View Profile
Re: Misterij....
« Reply #9 on: April 12, 2010, 09:11:06 AM »
he, he, potrudi se da malo ojačaš ili prati ga kada je online. to napraviš tako da ga nađeš na statistikama pa si ga dodaš kao "prijatelja"  :D, makar to nije  :D, pa kada kreneš u tamnicu pogledaj dali je online. tako sam se i ja snalazio dok nisam ojačao. i još nešto mali tip: Kada te netko tako napadne a približan ti je po snazi uzmi onaj napitak za 4 dijamanta koji podiže sve karakteristike za 30 i odmah ga nađi na statistikama i izazovi ga, i u 90% slučajeva pobjeđuješ, a taj koji te je napao u većini slučajeva odustaje od daljnjih napada.  :)

Offline crazymed0

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 208
  • Karma: +7/-2
    • View Profile
Re: Misterij....
« Reply #10 on: April 12, 2010, 09:11:21 AM »
ma daj tiger jel mos napravit nesto???? isss lik me vec 2 puta napo jutros opet pa nemogu igrat uopce normalno vise gdje god odem isti kreten me napadne isssss za poludit je vise

Offline mix2mix

  • Cro Moderator
  • Moderator
  • *****
  • Posts: 440
  • Karma: +83/-5
  • Cro Moderator
    • View Profile
Re: Misterij....
« Reply #11 on: April 12, 2010, 09:17:04 AM »
ma daj napravi ovo što sam ti gore napisao, i uostalom idi sa plaćenicima pa te neće moći pobjediti. Ti si nivo 38, a on 35, sada sam pogledao vaše borbe :)

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Misterij....
« Reply #12 on: April 12, 2010, 09:20:47 AM »
Da, najbolje je ići sa plaćenicima makar ih možda i ne koristiš.
Da li je moža u tim borbama on dobio dosta zlata. Ako je, to pojašnjava sve. Potroši ili spremi u banku tako da ne dobije ništa i neće te više dirati.

Offline v3dr4n

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 73
  • Karma: +4/-1
  • ???
    • View Profile
Re: Misterij....
« Reply #13 on: April 12, 2010, 10:21:04 AM »
ako ti se ne trosi novac na placenike ti idi u selo nade kupi placenike i koristi kad kopas ili deres krzna neka vidi da si sa 5 placenika i uplasice se to koristi moj prijatelj! :D

Offline crazymed0

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 208
  • Karma: +7/-2
    • View Profile
Re: Misterij....
« Reply #14 on: April 12, 2010, 10:41:14 AM »
to ne pomazeeee, imam 5 placenika sa sobom sve mistici, ja se borim dodje on i derne me...., ja odem u grad njih ozivit dodje on i derne me opet, u kojoj god tamnici da se borim eto njega i slisti me..., a probat cu s napitcima kasnije al sad sam u carskom gradu na sigurnom i preradjivat cu kozu i kosti nek malo nekog drugog napada meni je dost vec