Author Topic: zaglavio u tamnici  (Read 3406 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline aikidoka

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 4
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
zaglavio u tamnici
« on: April 12, 2010, 09:34:51 PM »
Molim Vas pomoć! U tamnici sam kopao i već 2 dana ne mogu natrag u grad!! Obrisao sam sve cookije i cache, sve očistio cc-cleanerom. Kako dalje?

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: zaglavio u tamnici
« Reply #1 on: April 12, 2010, 09:51:05 PM »
koje ti je korisničko ime i koji realm igraš. Pa sutra admini provjere.
Zar nemaš gumb na kojem piše idi u grad??

Offline aikidoka

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 4
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: zaglavio u tamnici
« Reply #2 on: April 12, 2010, 10:01:56 PM »
Imam gumb "idi u grad" i "kopaj" ali ne želi ništa, i tako već 24 h, doslovno sam ostao zaglavljen (Oblast Sonorije, Šume Sonorije). Korisničko ime: aikidoka, lovac iz sjene, lvl 32
Probao sam i sa drugim browserima, isto je, stalno je zaglavljen
txs
« Last Edit: April 12, 2010, 10:03:33 PM by aikidoka »

Offline aikidoka

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 4
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: zaglavio u tamnici
« Reply #3 on: April 13, 2010, 01:47:40 PM »
Molim Vas, ako itko od administratora može pogledati što se događa, ja još uvijek ne mogu izaći iz tamnice, već dva dana??!

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: zaglavio u tamnici
« Reply #4 on: April 13, 2010, 05:12:41 PM »
Admini su bili na računu, nalaziš se u gradu Bunar, nisi u tamnici. Instaliraj si najnoviji flash, očisti cache i u takvim situacijama refreshaj stranicu sa ctrl + F5.

Offline mitch

  • Trusted Member
  • *
  • Posts: 161
  • Karma: +4/-1
    • View Profile
Re: zaglavio u tamnici
« Reply #5 on: April 13, 2010, 05:34:23 PM »
Aikidoka, iskreno se nadam da komp nisi kupio za 2k kuna u "pevecu", pa ćeš moći staviti novi flash.

Offline aikidoka

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 4
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: zaglavio u tamnici
« Reply #6 on: April 13, 2010, 05:54:08 PM »
Hvala Tiger na savjetima,danas su me nakon 48h odblokirali pa sad opet mogu normalno igrati :)
Vec sam prije bio instalirao novi flash i nije do toga a i ocistio sam komp od cachea vec par puta ali sam ga ocistiuo i sa cc-cleanerom i nije ni to bilo pomoglo >:(
Valjda su to oni nekako rijesili kad si im ti javio i vrlo sam ti zahvalan na tome.
Sto se tice kompa nije kanta mich,razumijem se u njih i sam sam si slozio poprilicno jaku konfiguraciju i7 procesor,dosta dobra grafika a rama ko u prici,nije do kompa to sam prvo sve provjerio ali sam pokusao i preko laptopa ici na igru pa svejedno mi nije dalo nista.
Hvala jos jednom Tiger

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: zaglavio u tamnici
« Reply #7 on: April 13, 2010, 06:15:21 PM »
Nema na čemu. Možda su i nešto napravili, jer sam obavijestio sve, pa je najvj netko napravio a nije ništa rekao.  *hihi*
Uživaj dalje.
Da li ti šteka IH na tom kompjuteru ili radi normalno?  :D :D :D Šala, nisam mogao odoljeti, nakon mitcha i tvog odgovora. Bitno da komp nije iz peveca, instalirao sam par takvih frendovima i baš nemam bajna iskustva. :)

Offline mitch

  • Trusted Member
  • *
  • Posts: 161
  • Karma: +4/-1
    • View Profile
Re: zaglavio u tamnici
« Reply #8 on: April 13, 2010, 06:41:33 PM »
Zato sam i pitao. Frend je isto nabavio tako, rekao da je super, nakon tjedan dana mu je riknuo, onda je dao još 5k kuna i sad ima komp koji nešto vrijedi, a lijepo sam mu rekao. Mogao je proći 3k jeftinije.

Dobro je, glavno da nije komp.
Uživaj u igri.