Author Topic: Gildia na Becie  (Read 10439 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline wazery

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 237
  • Karma: +46/-4
  • Pomogłem daj plusika ;)
    • View Profile
Re: Gildia na Becie
« Reply #15 on: July 30, 2009, 11:32:21 PM »
Kolejny raz mamy miejsce wolne w gildii a dokładniej dwa miejsca lecz 3 graczy nie pojawia się już długo toteż jeśli znajdzie się 5 chętnych też możemy przyjąć oferujemy współpracę na w miarę wysokim poziomie :)
Ja tier2 płatnerza mam rozwinięty powyżej 300 pktów toteż można liczyć na nawet na legendarne zbroje i elementy pancerza w tym tierze a tier3 powyrzej 200pkt co owocuje rzadkimi przedmiotami od czasu do czasu dalej chegewara ma rozwinięty tier2 i tier3 wysoko w zbrojmistrzu a lusek jest naszym najlepszym jubilerem ;) (bo jedynym) i można liczyć na niezłe pierścienie po tzw kosztach gildii (jeśli akurat rzemieślnik nie ma materiałów na dany przedmiot to trzeba mu je dostarczyć w innym wypadku można dostać bez problemu ;) ) Zapraszam ludzi chętnych rzemieślników jak i skupionych na rozwoju postaci w walce :)

Offline lolnik1

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 7
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: Gildia na Becie
« Reply #16 on: August 03, 2009, 10:48:31 PM »
Elo, chciałbym przyłączyć się do waszej gildii, jestem początkującym graczem, ale gra mnie zafascynowała. Mam 5 lvl jestem mistykiem. Moje profesje to: zbrojmistrz, cieśla. Mój nick w grze to lolnikuse1 .

Offline wazery

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 237
  • Karma: +46/-4
  • Pomogłem daj plusika ;)
    • View Profile
Re: Gildia na Becie
« Reply #17 on: August 04, 2009, 01:23:07 PM »
Już niedługo wyślę zaproszenie.