Author Topic: ΑΝΕΝΕΡΓΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ  (Read 8442 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Paschalis

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 18
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
ΑΝΕΝΕΡΓΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ
« on: February 01, 2013, 12:07:54 PM »
Μια πρόταση που μάλλον θα βελτιώσει το παιχνίδι.
Αυτοί τη στιγμή υπάρχουν πάρα πολλοί ανενεργοί πάικτες. Μήπως να γινόταν μια κίνηση να σβηστούν οι λογαριασμοί τους?

Offline Crassus

  • Cy-Borg Maker
  • Tier 4
  • ****
  • Posts: 283
  • Karma: +42/-15
    • View Profile
Re: ΑΝΕΝΕΡΓΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ
« Reply #1 on: February 02, 2013, 12:51:56 PM »
Κατι τετοιο πως θα βοηθουσε;

Offline Paschalis

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 18
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: ΑΝΕΝΕΡΓΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ
« Reply #2 on: February 02, 2013, 03:31:24 PM »
Το βασικότερο όλων είναι ότι δεν θα έψαχνα στα τυφλα να βρω νέα μέλη για τη συντεχνία. Φυσικά αυτό δεν είνια μόνο δικό μου πρόβλημα. Θποθετω ότι όλοι όσι το ψάχνουν μέλη για συντεχνίες το έχουν. Στέλνω μυνήματα κια προσκλήσεις κια δεν ξέρω αν αυτός ο πάικτης είναι ενεργός ή όχι.

Offline Crassus

  • Cy-Borg Maker
  • Tier 4
  • ****
  • Posts: 283
  • Karma: +42/-15
    • View Profile
Re: ΑΝΕΝΕΡΓΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ
« Reply #3 on: February 02, 2013, 06:48:44 PM »
Ο καλυτερος τροπος για να βρεις νεα μελη για την συντεχνια ειναι να ψαχνεις τον κοσμο σε επικυνδινες περιοχες σε περιοχες που μπορεις να τους επιτεθεις...
Ακομα μπορεις να κανεις μια λιστα στο excel με ολους τους παικτες που σε ενδιαφερουν και να παρακολουθεις τις μεταβολες για να δεις αν ειναι ενεργοι ή οχι (εμπειρια και τετοια).
Τελος αν ψαξεις στους πρωτους 50-100 οι περισσοτεροι θα ειναι ενεργοι...

Με την διαγραφη θα δημιουργηθουν αλλα προβληματα... Μιας και το παιχνιδι δεν ειναι τετοιο που απαιτει να εισαι συνεχεια ενεργος παικτης αλλα μπορεις να το αφησεις για μεγαλο χρονικο διαστημα και να γυρισεις μετα και να συνεχισεις χωρις προβλημα!!!
Οπως εγω εφυγα απο το παιχνιδι για ενα χρονο... και ξερω και αλλους με παρομοια απουσια...

Offline Paschalis

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 18
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: ΑΝΕΝΕΡΓΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ
« Reply #4 on: February 02, 2013, 07:35:02 PM »
Ναι το ξέρω αυτό. Κι εγώ έλειπα για μεγάλο διάστημα. Αλλά αν ήξερα ότι μπορεί να διαγραφεί ο λογαριασμόςε θα γύρναγα πιο μπροστα.
Τέλος πάντν μάλλον έχεις δίκιο.