Author Topic: Arme epice  (Read 2905 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline FireBlood

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 3
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Arme epice
« on: May 09, 2010, 08:48:52 PM »
Buna!
Sint mai nou pe jocul acesta si sint fauritor de arme.
Am reusit sa ajung pina la rang 3 ca erou(nivel 24) si acelasi rang 3 ca si mestesugar,unde am acumulat 400 puncte de mestesugarit,punctaj care,asa cum scrie la descriere,i-mi da posibilitatea sa fac arme EPICE
Am tot incercat acest lucru si am faurit vreo 100 de sabii,sulite,topoare,lancii,arcuri etc,dar mai mult de arma legendara nu am reusit sa fac.
Am cumparat ciocan galben,am facut rost de centura si manusi de meserias care ofera 2% bonus,am ridicat nivelul atelierului unde se fac arme pina la niv 3 dar tot degeaba.
E ceva anume ce trebuie sa am sau sa fac pentru a putea creea arme epice????

Offline andy_eu

  • Tier 4
  • ****
  • Posts: 476
  • Karma: +41/-20
    • View Profile
Re: Arme epice
« Reply #1 on: May 09, 2010, 10:29:23 PM »
Ca sa inteleg:
Fauresti arme rang 3, avand la fauritor de arme rang 3 400 de puncte de mestesugarit. La faurire folosesti ciocanul galben si nu faci nicio arma epica.
Daca ai incercat de 50 de ori cu ciocanul galben si nu ti-a dat nimic inseamna ca e bug.

Singura explicatie logica(avand in vedere ca nu se mai intampla asa ceva la nimeni) e ca fauresti la rang 2 unde nu se pot face epice.


Offline FireBlood

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 3
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: Arme epice
« Reply #2 on: May 09, 2010, 11:00:18 PM »
Ca sa inteleg:
Fauresti arme rang 3, avand la fauritor de arme rang 3 400 de puncte de mestesugarit. La faurire folosesti ciocanul galben si nu faci nicio arma epica.
Daca ai incercat de 50 de ori cu ciocanul galben si nu ti-a dat nimic inseamna ca e bug.

Singura explicatie logica(avand in vedere ca nu se mai intampla asa ceva la nimeni) e ca fauresti la rang 2 unde nu se pot face epice.



Fauresc la rang 3,arme de nivel 3 si am facut arme de nu mai am unde sa le tin.
Ex sabie insingerata echilibrata de rang 3.....am facut vreo 30-40 astfel de sabii sau chiar mai multe si nu am reusit sa fac nici una epica
Alt ex hasta viperei....din astea am facut vreo 10.....am consumat un ciocan galben si din al 2-lea mai am 32 de fauriri.
Ce as putea face?
O sa mai incerc in seara aceasta cind pot cumpara cele 20 puncte de activitate si daca nu reusesc ma las ....am cumparat 4500 diamante pina acum

Offline andy_eu

  • Tier 4
  • ****
  • Posts: 476
  • Karma: +41/-20
    • View Profile
Re: Arme epice
« Reply #3 on: May 10, 2010, 12:14:46 PM »
Fauresc la rang 3,arme de nivel 3 si am facut arme de nu mai am unde sa le tin.
Ex sabie insingerata echilibrata de rang 3.....am facut vreo 30-40 astfel de sabii sau chiar mai multe si nu am reusit sa fac nici una epica
Alt ex hasta viperei....din astea am facut vreo 10.....am consumat un ciocan galben si din al 2-lea mai am 32 de fauriri.
Ce as putea face?
O sa mai incerc in seara aceasta cind pot cumpara cele 20 puncte de activitate si daca nu reusesc ma las ....am cumparat 4500 diamante pina acum

Inseamna ca e bug :( ai rabdare sa se rezolve cateva zile si nu mai fauri nimic

Offline TaniaR

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 398
  • Karma: +24/-8
    • View Profile
Re: Arme epice
« Reply #4 on: May 10, 2010, 10:39:38 PM »
Dacă joci in lumear 3, atunci eu văd că ai făurite deja arme epice *freak*

Offline andy_eu

  • Tier 4
  • ****
  • Posts: 476
  • Karma: +41/-20
    • View Profile
Re: Arme epice
« Reply #5 on: May 11, 2010, 12:17:52 PM »
Dacă joci in lumear 3, atunci eu văd că ai făurite deja arme epice *freak*

 *WALL* *WALL*

Offline FireBlood

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 3
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: Arme epice
« Reply #6 on: June 02, 2010, 11:25:13 AM »
Dacă joci in lumear 3, atunci eu văd că ai făurite deja arme epice *freak*

da am reusit intr-un final sa fac si asa ceva.Dar dupa ce am consumat 3 ciocane galbene.