Author Topic: Novi updejt  (Read 7393 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline AlenBBB

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 74
  • Karma: +4/-1
  • KAMO,KUDA I ZAŠTO ?
    • View Profile
Novi updejt
« on: June 02, 2010, 11:20:06 PM »
Molim da se izjasnite za novi updejt , ok kaj je dosla provincija 6 , ali meni se osobno ne svidja ova fora sa oblacenjem stvari do lvl 15,25,35,45 ... i oblacenje posle tih levela , igra je i ovako vec otezana pogotovo klasi ratnik , a sada ce biti jos teze sa njime igrati to mi se cini glupo i nije trebalo dirati taj princip , odbiti ce previse igraca i nije fer opet napominjem prema klasi ratnik jer i ovako sa top opremom za taj nivo je bilo tesko igrati a di nece sad sa jos slabijom opremom !! TIGRE JAVI OVIMA KAJ DELAJU DA VRATE NA STARO JER CE LJUDI POCETI ODUSTAJATI !!!
tko rano rani , boluje od nesanice

Offline tozak

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 15
  • Karma: +0/-1
    • View Profile
Re: Novi updejt
« Reply #1 on: June 03, 2010, 12:20:25 AM »
Eto da i ja mal izjasnim svoje stajaliste sto se tice novog updejta a i same igrice. Igram ovo gotovo od samog pocetka, mislim da se prije mene mozd njih 200-300 bilo registrirano, dakle proso sam sve preinake u igrici od toga das dijamante mogo mijenjat u aukcijskoj za stvari i uopce ih nisi mogo kupovat za zlato(tak sam i zaradio vecinu dijamanata s kojima jos uvijek igram) do pravljenja stvari i potpuno novog racunanja u borbama itd. S tim velikim i bogatim iskustvom svaki novi updejt je imo vise losijih strana nego dobrih a sve u svrhu kako bi admini sto vise zaradili sto je i normalno kod ovakih tipova igrica, al po mom skromnom misljenju u zadnje su ga vrijeme pretjerali i to previse. Ovakim preinakam samo otezavaju igricu kako nama starijim igracima a tek da ne kazem za one koji pocinju tek igrati, ako se ovako nastavi igrica ce se raspast u roku od pol godine. Pa die to normalno da jedan dijamant kosta 78k zlata, die to normalno da po novom moras mijenjat opremu nakon svakog petog lvl i to odma od druge razine ide, a realno ne mozes ubijat tamnice koje su priblizno tvojeg lvl i kad imas super opremu nego ubijas 3 il 4 lvl nize i za to dobivas mizeriju i od iskustva a i od para. Dok si popravis opremu, dok si uzmes potiona ne ostane ti previse a di su jos dijamanti il nova oprema. Ja mog bez problema igrat jos najmanje pol godine al samo zato sto igram od samog pocetka i ne bacam dijamante ni novce na neke gluposti. Ak admini nastave ovako unistavat igricu brzo ce igrica propast jer se to vise jednostavno ne moze pratit. Eto to je moje misljenje i znam da ovo sto sam ja napisao nece nist promijenit al eto sam da se zna da ljudi koji igraju ovu igricu nisu budale i da su admini unistili jednu od boljih browser igrica samo radi svoje pohlepe.

Offline v3dr4n

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 73
  • Karma: +4/-1
  • ???
    • View Profile
Re: Novi updejt
« Reply #2 on: June 03, 2010, 08:27:37 AM »
KRATKO I JASNO:i ja sam protiv :D :D

Offline GooooRan

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 40
  • Karma: +5/-0
    • View Profile
Re: Novi updejt
« Reply #3 on: June 03, 2010, 01:25:27 PM »
Ni meni se ne svidja....  :rant:
Još nije sve izgubljeno, gubimo i dalje !!!!!

Offline v3dr4n

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 73
  • Karma: +4/-1
  • ???
    • View Profile
Re: Novi updejt
« Reply #4 on: June 03, 2010, 06:43:05 PM »
ovo stvarno treba ukinuti *UNDECIDED* *UNDECIDED*!!!Jer kao sto kaze Alen,vecina ce zaboraviti i skinuti predmet onda ce biti ljuti i smučiće im se igra tako da ce vecina prestati igrat,Tiger obavjesti admine!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! neka uvedu anketu pa ko hoce da ostane(biće ih malo) kome je svedno i ko bih da se makne ovo pravilo!!!

Offline GooooRan

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 40
  • Karma: +5/-0
    • View Profile
Re: Novi updejt
« Reply #5 on: June 03, 2010, 07:51:44 PM »
Quote
vecina ce zaboraviti i skinuti predmet onda ce biti ljuti i smučiće im se igra


Vec mi se desilo.... *SHOUT*

Još nije sve izgubljeno, gubimo i dalje !!!!!

Offline mix2mix

  • Cro Moderator
  • Moderator
  • *****
  • Posts: 440
  • Karma: +83/-5
  • Cro Moderator
    • View Profile
Re: Novi updejt
« Reply #6 on: June 03, 2010, 07:54:27 PM »
treba doći što prije do levela 25, 35, 45 i problem riješen  :D :D :D

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Novi updejt
« Reply #7 on: June 03, 2010, 08:06:10 PM »
Hmm. što se tiče cijene dijamanata - to diktira tržište i igrači. Problem je što ljudima na visokom nivou nije problem dati toliko zlata, dok na nižima je to veliki problem. Nadam se da će se pronaći način da se to riješi i radimo na tome.
Što se tiče ovih ograničenja na 25,35... ima i rasprava na engleskom dijelu foruma. Jedna strana tvrdi da je bolje, jedna lošije. Normalan igrač će štediti i nabaviti opremu kakvu može, a skuplje je samo za one koji zbilja žele sve imati uvijek najbolje, oni sada moraju mijenjati opremu 2-put.

Offline tozak

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 15
  • Karma: +0/-1
    • View Profile
Re: Novi updejt
« Reply #8 on: June 04, 2010, 12:02:29 AM »
Hmm sto se tice cijene dijamanata znam da je netko prije isto govorio da su dijamanti preskupi pa je bio isti odgovor. Stvar je u tome sto bi cijenu dijamanata trebali u principu odredjivati igraci, ali to nije slucaj zato sto je nemoguce da smo mi igraci digli cijenu od 42k koja je bila prosli tjedan na sada 73k. Sto se tice te cijene dijamanata malo sam je pratio, prvo se podigne cijena za 30% ili vise te tako stagnira jedno tjedan dana pa onda opadne za nekih 2-3k. E sad mene ne moze nitko uvjerit da admini nemaju u to umijesane svoje prste, al eto oni imaju na to pravo pa nek rade sta hoce. Mogu samo reci da sam dosta dugo igro i ogame,ikariam i tanoth i nigdje nije bio ovakav slucaj kao sto to rade tu admini. Igrica je imala predispozicije da bude jedna od boljih browser igara a ovako ce propast :(

Offline v3dr4n

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 73
  • Karma: +4/-1
  • ???
    • View Profile
Re: Novi updejt
« Reply #9 on: June 04, 2010, 08:08:23 AM »
Npr:ako se mogu napadati igraci sa iste razine,onaj sto je 35 lvl i on moze na sebe staviti opremu kakvu on hoce i napadne nekog ko je 24 lvl a on nosi samo opremu onu najslabiju sa te razine!Ishod meča će biti da ce pobjediti 35 lvl i ja mislim da je to neposteno..........A da bi se taj proble rjesio moralo bi se programirati da se mogu napadati igraci od 30 do 34,i ovi od 35 do 39...Ali najlakse je da se ukine i da mozemo nositi opremu kakvu mi zelimo(sa nase razine,naravno)!!!!Jer to je jedini fer nacin za nas igrace 8) 8)

Offline AlenBBB

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 74
  • Karma: +4/-1
  • KAMO,KUDA I ZAŠTO ?
    • View Profile
Re: Novi updejt
« Reply #10 on: June 04, 2010, 09:00:59 AM »
Hmm. što se tiče cijene dijamanata - to diktira tržište i igrači. Problem je što ljudima na visokom nivou nije problem dati toliko zlata, dok na nižima je to veliki problem. Nadam se da će se pronaći način da se to riješi i radimo na tome.
Što se tiče ovih ograničenja na 25,35... ima i rasprava na engleskom dijelu foruma. Jedna strana tvrdi da je bolje, jedna lošije. Normalan igrač će štediti i nabaviti opremu kakvu može, a skuplje je samo za one koji zbilja žele sve imati uvijek najbolje, oni sada moraju mijenjati opremu 2-put.

ma sve 5 samo ponovo velim sa ovime je ratnik dodatno zakinuti i otezana igra , pa neka se bar nesto poduzme u tom segmentu jer sa njim ce biti nemoguce igrati , znaci zakinut je dodatno sa ovime updejtom , ok da se moze normalno levelirati do 25,35,ili 45 ali do sad i sa ovom top opremom koju si mogel staviti na 30 ili 40 lvl je bilo jako tesko levelirati a sad ce biti jos puno puno teze !! Tigre uradi nesto  :'(
tko rano rani , boluje od nesanice

Offline v3dr4n

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 73
  • Karma: +4/-1
  • ???
    • View Profile
Re: Novi updejt
« Reply #11 on: June 04, 2010, 09:03:16 AM »
Tigre NEMOJ NAS IZNEVJERITI!!!!!!!!!!!

Offline mirsen

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 1
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: Novi updejt
« Reply #12 on: June 06, 2010, 11:10:53 PM »
skinuo sam greskom opremu sa svog junaka imao komplet platio ga debelo i sad nemogu da stavim zbog ovog novog updejda i sad sam ljut stvarno sam ljut

Offline mix2mix

  • Cro Moderator
  • Moderator
  • *****
  • Posts: 440
  • Karma: +83/-5
  • Cro Moderator
    • View Profile
Re: Novi updejt
« Reply #13 on: June 07, 2010, 12:44:22 AM »
he, he, nemoj griješiti, bilo je upozorenje.  ;) ;), sada što prije podigni levele  ;) ;)

Offline v3dr4n

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 73
  • Karma: +4/-1
  • ???
    • View Profile
Re: Novi updejt
« Reply #14 on: June 07, 2010, 09:16:06 AM »
mix kako je tebi?Sad si 50 lvl i takodjer i ostali sa razine 6..i ne mozete sebi staviti opremu kakvu hocete..nego moras cekati 55 lvl...reci mi jeli ti svedno?? ::) ::)