Author Topic: Najsilniejsza postać  (Read 2598 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline wazery

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 237
  • Karma: +46/-4
  • Pomogłem daj plusika ;)
    • View Profile
Najsilniejsza postać
« on: June 03, 2010, 01:08:41 PM »
Patrzyłem ostatnio na możliwości bohaterów i stwierdziłem co następuje:
Najsilniejszą postacią w grze jest mistyk.
Już tłumacze dla czego.
mistyk dajmy na to światła ma możliwości następujące:
zwiększenia swojego zdrowia o 80% i jeszcze potem dodania kilkuset zdrowia ekstra
(umiejętności wewnętrzny duch i źródło życia)
może błogosławić i siebie i innych zwiększając im umiejętności o 1 (niby mało ale to zmienia przydział punktów postaci bo po co rozwijać umiejętność na maksa wystarczy mieć boskie błogosławieństwo i możesz mieć o 1 poziom niżej a różnicy w walce to nie zrobi)
następnie może dodać sobie i towarzyszom po +50 do zwinności zręczności i siły.
Dobrze rozwinięty mistyk wg mnie powinien zrezygnować z niepotrzebnych umiejętności jak leczenie czy dotyczących regeneracji duchowości czy zdrowia bo te pozwalają wygrywać bitwy niejednokrotnie bez ostatecznej straty życia (gdy w bitwie masz 2x tyle co przed nią to nie dziwne ;) )
Następnie premiowane atrybuty zwinność(od tego zależą uniki) i inteligencja - bezpośrednio zależy duchowość czyli to co najczęściej mistyk traci ;)
Z mistykiem ciemności jest podobnie tylko ta kanalia ma możliwość zwiększenia sobie życia (wewnętrzny duch) ale atakuje innych zabierając im atrybuty, zdrowie, rundy, zatruwając.
W walce taki mistyk ma jeszcze jeden mocny atut. W początkowych turach atakujący dopiero za 3 razem po wybraniu mistyka może go atakować... tzn mistyka atakuje się na końcu...
Reasumując:
grając mistykiem na poziomie 40 jestem w stanie walczyć sam tam gdzie łowca duchów, czy jakikolwiek wojownik ma czasami problemy. na 45 poziomie.

Dark

  • Guest
Re: Najsilniejsza postać
« Reply #1 on: June 03, 2010, 01:43:53 PM »
Czy ja wiem ... ja gram łowcą i aktualnie mam 37 poziom i w Prowincji Ofalia dochodze w wielopoziomowych lochach Kultu Ciemności sam  do 10 poziomu z 12 możliwych ... wszystko zależy od ubioru i wyposażenia poszczególnego bohatera. mistyk ma przewagę używając magie itp. ale np. wojownik ma "okrzyk bojowy" co osłabia wszystkich przeciwników o dany procent lub "przywództwo które zwieksza o dany % ich umiejetnosci. łowca z drugiej strony ma umiejętność pasywną "krytyczny cios który dodaje ci mając 10 poziom już 16 % szansy na krytyczny cios... dodając do tego np. 12% krytycznego trafienia z broni daje nam to 28 % szansy + zreczność która u łowcy jest wysoka i praktycznie 1/3 lub 1/4 ataki to jest krytyczne trafienie a wiadomo to jest najwiekszy bonus walcząc z legendarnymi przeciwnikami w wielopoziomych lochach. ogólnie to wszystko zależy od wyposażenia bohatera i oczywiście odpowiednio dobranych umiejetności (bonusów) do aktualnych broni czy zdolności magicznych... nawet najlepszy mistyk będąc kiepsko wyposażony nie zdziała cudów :)

Offline wazery

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 237
  • Karma: +46/-4
  • Pomogłem daj plusika ;)
    • View Profile
Re: Najsilniejsza postać
« Reply #2 on: June 03, 2010, 02:51:38 PM »
Wiem o tym ale ja mówię porównując mistyka- dobrze ubranego wojownika i łowcę. Grałem do tej pory mistykiem i wojownikiem-strażnikiem. I jasno wynika że taniej wychodzi expienie mistykiem nie wiem jak z łowcą. Wiem tylko że taki łowca cieni z dobrym zasięgiem orlim wzrokiem gradem strzał itd ma również mocna przewagę and innymi :) Za to łowca duchów jest jednak bardoz słabą postacią. Zaskakuje mnie łatwośc gry wojownikiem którego chcę przerobić an furiata. To sa moje spostrzeżenia. Oczywiście.

Dark

  • Guest
Re: Najsilniejsza postać
« Reply #3 on: June 03, 2010, 02:59:22 PM »
no ja właśnie gram łowcą duchów  :D każdy bohater ma "to coś" :) mistykiem jeszcze nie przyszło mi grać więc nie będę się wypowiadał, bo po prostu nie wiem ... wojownikiem i łowcą grałem i powiem że łowcą dużo lepiej mi idzie (nie wiem czy po prostu wcześniej nie umiałem koordynować umiejętnościami wojownika czy po prostu bardziej mi leży ta postać) w każdym razie jeśli chodzi o bohaterów to polecam łowcę (z doświadczenia) :)

P.S na swiecie 3 w czołówce najwięcej jest wojowników i łowców ;)