Author Topic: Jeden + Szef , Grupa 4 + Szef  (Read 2113 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Dark

  • Guest
Jeden + Szef , Grupa 4 + Szef
« on: June 04, 2010, 04:32:37 PM »
Witam, jako że mnie bardzo ciekawi ten temat mam pytanie... Walczę regularnie w wielopoziomowych lochach a także w lochach gdzie jest właśnie taka możliwość trafienia na przeciwników ale nigdy ale to nigdy nie spotkałem się jeszcze z przypadkiem "Jeden + Szef" i w ogóle w raportach innych graczy w wielopoziomowych lochach nigdy nie spotkałem się z takim zjawiskiem. spotkaliście się kiedyś z takim czymś? jeśli nie to myślę, że jest to błąd, który należy wyeliminować, aby nie wprowadzało to graczy w błąd, że mogą trafić na "Jeden + Szef" osobiście gram już 11 miesięcy i ani raz nie spotkałem się z takim przypadkiem ... może to błąd?

Offline Amyleepl

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 152
  • Karma: +2/-1
    • View Profile
Re: Jeden + Szef , Grupa 4 + Szef
« Reply #1 on: September 07, 2010, 10:58:11 AM »
Też się nie spotkałem co nie znaczy że nie ma takiej szansy. Myślę że ona jest po prostu mała.

Dark

  • Guest
Re: Jeden + Szef , Grupa 4 + Szef
« Reply #2 on: September 07, 2010, 01:13:35 PM »
No na pewno ale grając już ponad rok jeszcze ani raz nie spotkałem się z tym. ogólnie często sprawdzam walki innych, silniejszych graczy aby patrzeć jak się rozwijają i gdzie walczą (jako wskazówka do zdobywania większego dośw.) i także ani raz tego nie widziałem. może po prostu na początku gry było coś takiego ale później wprowadzili "ilość max(np. grupa 5) + szef" aby było najtrudniej wygrać ten poziom i może zapomnieli zmienić dane lochu... nie mam z tym problemu, po prostu zastanawia mnie to bo nigdy się do tej pory z tym nie spotkałem

Offline Amyleepl

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 152
  • Karma: +2/-1
    • View Profile
Re: Jeden + Szef , Grupa 4 + Szef
« Reply #3 on: September 09, 2010, 12:11:50 AM »
Czy tak jest faktycznie trudno powiedzieć. Szansa może wynosić np 5 % co oznacza że tylko niewielu miało takie szczęście. Myślę że twórcy gry powinni się na ten temat wypowiedzieć.