Author Topic: Nemogu zavrsiti zadatak .  (Read 2098 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline meow.bi

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 22
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Nemogu zavrsiti zadatak .
« on: June 05, 2010, 05:44:55 PM »
Dosla sa danas s 6 grubih prstena od opala na mjesto di sam primila zadatak da ih izradim. Kliknula sam na "zavrsi zadatak", i kad se stranica ponovno ucitala, na stranici je i dalje pisalo "napredak misije 6 od 6". Kliknula sam ponovno "zavrsi", jer sam mislila da nije prihvatio prijasnji klik. Nakon toga sam dobila poruku da mi jos predmeta fali da bi dovrsila misiju. Prstena je nestalo iz torbe, i dalje mi stoji da je napredak 6/6, zlata i iskustva isto kao i prstena - nigde.

???:(

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Nemogu zavrsiti zadatak .
« Reply #1 on: June 05, 2010, 05:57:15 PM »
Dosla sa danas s 6 grubih prstena od opala na mjesto di sam primila zadatak da ih izradim. Kliknula sam na "zavrsi zadatak", i kad se stranica ponovno ucitala, na stranici je i dalje pisalo "napredak misije 6 od 6". Kliknula sam ponovno "zavrsi", jer sam mislila da nije prihvatio prijasnji klik. Nakon toga sam dobila poruku da mi jos predmeta fali da bi dovrsila misiju. Prstena je nestalo iz torbe, i dalje mi stoji da je napredak 6/6, zlata i iskustva isto kao i prstena - nigde.

???:(
Svi prsteni su ti nestali ili samo jedan? Treba sačekati da server obradi klik i da se otvori stranica ispočetka.
Koje ti je korisničko ime i svijet koji igraš?? Admini će provjeriti u ponedjeljak.