Author Topic: Azalan kazanılan tecrübe puanı  (Read 2686 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sevdimki

• Tier 1
  • *
    • View Profile
Azalan kazanılan tecrübe puanı
« on: June 08, 2010, 03:01:30 AM »
Şikayet bölümü olmadığı için buraya yazıyorum

http://forum.imperialhero.org/int/index.php?topic=9357.0

Bu konuda çok hızlı level atladığımız için tecrübe puanlarının azaltıldığı bildirilmiş. Peki üsküdarı geçen atlılar ne olacak. Bu ölümcül farkın ortadan kalkması için yeni bir server açılmalı.  Zaten şu aşamaların ikiye bölünmesi olayı da müzayedeyi öldürdü. Eşya bulamıyoruz. Eşya yok...
Oyunun tadı 2 hazirandan itibaren tamamen gitti. Bu yenilikleri ne amaçla uyguladılar bilmiyorum. Güzel olan tek şey yapıldı o da 6. aşamanın açılması

mr_ferid

• Guest
Re: Azalan kazanılan tecrübe puanı
« Reply #1 on: June 08, 2010, 05:34:52 AM »
kardes tecrube olayini ben tam olarak anladim.soyle:
eger 4,5,6 kisiye karsi savasirsan tecruben yariya duser eger bu kisilere karsi parali askerlerle savasirsan o zaman yine ayni tecrubeyi alirsin yani parali askerler yuzunden az tecrube kazanmican.ama tam tecrube istiyorsan 3 kisi olan bolgelere git orda tecrube azalmiyor ama parali askeri oyuna sokma o zaman tecrube azaliyor iste

ama ben yeni kurallardan en cok su esyalarin giyilmesi icin gereken lwl konusunu hic begenmedim ::)

mr_ferid

• Guest
« Reply #2 on: June 08, 2010, 05:50:00 AM »
tecrube formulu yine degisdi artik 3 kisiye karsi savasdan da 25% tecrube azaliyor *UNDECIDED*

Offline sevdimki

• Tier 1
  • *
    • View Profile
« Reply #3 on: June 08, 2010, 06:50:21 PM »
daha önce eşyalar hep en üst seviyeler için üretildiği için ara üst seviye 14-24-34-44 gibi eşya hiç yok. 4 aşamaya yeni ulaştım ama ne kendim ne de paralı askerleri giyindiremediğim için savaşamıyorum kaç gündür. Müzayedede eşya bekliyorum dükkanları geziyorum eşya falan yok

mr_ferid

• Guest
« Reply #4 on: June 08, 2010, 07:08:04 PM »
aslinda bu gubu sorunlari su an her kes yasiyor.bunun tek bir caresi var iyi bir lonca.eger iyi bir loncadaysan iyi arkadaslarin(bu sadece zengin oyuncu anlamina gelmez.sadece birligin gucunden bahs ediyorum) varsa demekki her seyin var.