Author Topic: Nestali dijamanti!!!  (Read 3542 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline jopa964

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 103
  • Karma: +5/-0
    • View Profile
Nestali dijamanti!!!
« on: June 18, 2010, 11:19:12 AM »
Zašto su nestali dijamanti predviđeni za nagrade za rješavanje zadataka preuzetih u krčmi? Imam nekoliko zadataka u kojima su između ostalog bili predviđeni i dijamanti kao nagrada i svi do jednoga su izbrisani!?  >:( Ne bi bilo zgodno pomisliti da imamo pronevjeritelje u vladi!!!

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Nestali dijamanti!!!
« Reply #1 on: June 18, 2010, 03:27:41 PM »
Ima vijesti u igri za to.

Offline Tihy

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 3
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: Nestali dijamanti!!!
« Reply #2 on: June 18, 2010, 09:29:27 PM »
Moze li netko tu napisati koje su vijesti za to???

mene ta cinjenica uzasno zivcira..i zbog toga razmsljam da prekinem s igrom!!!  >:( >:(

Offline jopa964

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 103
  • Karma: +5/-0
    • View Profile
Re: Nestali dijamanti!!!
« Reply #3 on: June 18, 2010, 10:41:07 PM »
Mene ne zanimaju vijesti! Mene zanimaju tzv. stečena prava! Ako sam preuzeo zadatak sa takvom nagradom, onda takvu nagradu i želim za izvršeni zadatak. Ako se nekom takvo nešto ne sviđa, onda neka ukine takve zadatke, buduće zadatke, a ne već izdane, zadane ili ne znam kakve! Vratite nam stečena prava!  *HUNTER*  >:D
Budimo realni! Bez dijamanata su zadaci u krčmi čista pušiona! Samo popravak opreme košta više nego što je nagrada u zlatnicima! Ili ti daje 4 akcijska boda, a potrošio si 6 ili 8 ili više! Halooo! Ili npr. za izradu 5 prstenova dobiješ 2-3 tisuće zlatnika, a potrošio si 15. Gdje je tu nagrada!?  *WALL*  *SMOKE*
« Last Edit: June 18, 2010, 10:47:36 PM by jopa964 »

Offline AlenBBB

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 74
  • Karma: +4/-1
  • KAMO,KUDA I ZAŠTO ?
    • View Profile
Re: Nestali dijamanti!!!
« Reply #4 on: June 19, 2010, 12:17:02 AM »
Mene ne zanimaju vijesti! Mene zanimaju tzv. stečena prava! Ako sam preuzeo zadatak sa takvom nagradom, onda takvu nagradu i želim za izvršeni zadatak. Ako se nekom takvo nešto ne sviđa, onda neka ukine takve zadatke, buduće zadatke, a ne već izdane, zadane ili ne znam kakve! Vratite nam stečena prava!  *HUNTER*  >:D
Budimo realni! Bez dijamanata su zadaci u krčmi čista pušiona! Samo popravak opreme košta više nego što je nagrada u zlatnicima! Ili ti daje 4 akcijska boda, a potrošio si 6 ili 8 ili više! Halooo! Ili npr. za izradu 5 prstenova dobiješ 2-3 tisuće zlatnika, a potrošio si 15. Gdje je tu nagrada!?  *WALL*  *SMOKE*

ma sa svakim novim updejtom igra ide prema sve vecem sranju kaj se mene tice vise nema sanse da uplatiim i jednu kunu , imam 3 acc i do sad sam na svakome uplacivao dijamante , od danas vise nedam nista pa neka razvijaju igru za 4-5 igraca jer ce velika vecina prestati davati lovu , ako im je u interesu , da ne velim djeb.. igrace onda u redu , lovu vise nedam , a Tigre molim te da im preneses srdacne pozdrave za ruiniranje igre  >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D


Ovo je dokaz da umjetno stvaraju sve i sve vecu cjenu dijamanata jer sad si samo osudjen da kupujes , znaci nedam da me kradu !!
« Last Edit: June 19, 2010, 12:20:14 AM by AlenBBB »
tko rano rani , boluje od nesanice

Offline AlenBBB

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 74
  • Karma: +4/-1
  • KAMO,KUDA I ZAŠTO ?
    • View Profile
Re: Nestali dijamanti!!!
« Reply #5 on: June 19, 2010, 12:22:44 AM »
i da da nastavim kaj je dalje igra bez ijednog dropa stvari , pa onda dobivanje 0 exp-a po borbi , pa kuda to sve vodi koji je to bog , prvo navuku na igru onda pocnu zajebavati posteni narod , pa nismo novce na cesti nasli . :rant: :rant: :rant: :rant:

oprostite na rjecniku ali sam iznimno ogorcen i ljut
tko rano rani , boluje od nesanice

Offline Tihy

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 3
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: Nestali dijamanti!!!
« Reply #6 on: June 19, 2010, 08:02:51 AM »
Ima vijesti u igri za to.

Napisi vijesti o tome??

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Nestali dijamanti!!!
« Reply #7 on: June 19, 2010, 11:51:18 AM »
"Zbog totalne promjene u misijama sa dijamantima za nagradu, te misije su maknute iz igre. IH tim će ubrzo napraviti novi i bolji sustav za misije sa dijamantima za nagradu."
To je vijest. Uskoro će se zadaci sa dijamantima kao nagradama redizajnirati. Dobiti će se puno više questova i biti će razrađen detaljniji sustav sa zadacima kao dijamantima za nagradu. Ovo nije trajno micanje zadataka s dijamantima, već samo privremeno.

Offline AlenBBB

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 74
  • Karma: +4/-1
  • KAMO,KUDA I ZAŠTO ?
    • View Profile
Re: Nestali dijamanti!!!
« Reply #8 on: June 19, 2010, 06:57:39 PM »
"Zbog totalne promjene u misijama sa dijamantima za nagradu, te misije su maknute iz igre. IH tim će ubrzo napraviti novi i bolji sustav za misije sa dijamantima za nagradu."
To je vijest. Uskoro će se zadaci sa dijamantima kao nagradama redizajnirati. Dobiti će se puno više questova i biti će razrađen detaljniji sustav sa zadacima kao dijamantima za nagradu. Ovo nije trajno micanje zadataka s dijamantima, već samo privremeno.

uff vec sam se oznojio da je to trajno vec sam mislio quitat sa igrom thx na obavjesti .
tko rano rani , boluje od nesanice

Offline Tihy

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 3
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: Nestali dijamanti!!!
« Reply #9 on: June 19, 2010, 09:05:40 PM »
Mene zanima zasto se to dogada kada recimo sa skupljenim dijamantima upalim neki od paketa????

Offline jopa964

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 103
  • Karma: +5/-0
    • View Profile
Re: Nestali dijamanti!!!
« Reply #10 on: June 19, 2010, 11:23:49 PM »
Odgovor me samo djelomično zadovoljava!  >:( Uopće me ne zanima opravdanje da će se zadaci redizajnirati! Nek se redizajniraju 100 puta! Postojeći i preuzeti zadaci se NE SMIJU dirati. To je u krajnju ruku nepošteno, neodgovorno, drsko i bezobrazno prema svim igračima! To je ravno ponašanju naše vlade, poslodavaca, sitnih moćnika... Imate moć i možete raditi što hoćete!!!  :rant:

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Nestali dijamanti!!!
« Reply #11 on: June 20, 2010, 12:01:17 AM »
Mene zanima zasto se to dogada kada recimo sa skupljenim dijamantima upalim neki od paketa????
Što se to događa??