Author Topic: pierwsze wrazenia  (Read 11361 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline narta

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 25
  • Karma: +2/-3
    • View Profile
Re: pierwsze wrazenia
« Reply #30 on: April 19, 2009, 05:05:39 PM »
kurde, jak cos chcecie to pisać, moge zrobić włóczne za 60 golda laske za 40 lub 50, ie pamiętam albo łuk,

Offline thomason

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 161
  • Karma: +13/-6
    • View Profile
Re: pierwsze wrazenia
« Reply #31 on: April 19, 2009, 05:09:46 PM »
kase najlepiej zarabiac sprzedając to co sie wytworzyło :D ta włóćznia warta jest 50golda a to na początek duzo (przynajmniej dal mnie :P)

keos...to ja dam Ci ten zwój, a Ty sobie sprzedaż ok? Wyślij mi tylko wiadomość na IH, że jesteś, to wstawię do skarbca, a Ty sobie odbierzesz. Na razie 2 walki stoczyłem włócznią i się sprawdza :D

Offline Achilles

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 13
  • Karma: +3/-2
    • View Profile
Re: pierwsze wrazenia
« Reply #32 on: April 20, 2009, 11:09:29 AM »
narta ja potrzebuję kija na bandytów żeby ich pogonic w zamian mogę zrobić wszystko z galanterii skórzanej, skóra najwyższej jakości, zwierzęta pasione na pastwiskach bez ogrodzenia z drutu kolczastego tak jak w Ferrari.

Offline narta

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 25
  • Karma: +2/-3
    • View Profile
Re: pierwsze wrazenia
« Reply #33 on: April 20, 2009, 03:51:52 PM »
jak dostane sie do soja to będzie

Offline Star Blade

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 1
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: pierwsze wrazenia
« Reply #34 on: April 26, 2009, 09:54:01 PM »
Generalnie gra się podoba jeśli chodzi o grę ale niestety jednej rzeczy mi bardzoooo brakuje (oprócz czasu na grę oczywiście).

Mianowicie interakcji z innymi graczami. W grach RPG w ktore gralem jak NWN i BG to wlasnie multiplayer podobal sie najbardziej (na LANie ale zawsze). To jest właśnie to co trzyma mnie w IO (ekipa z która gram - wspólne akcje, wspólne plany, pogaduchy na czacie itd...). Brak niestety tego klimatu w IH :( A szkoda.

Przydalaby sie wspolne questy - wspolne wyprawy - laczenie sie w grupy (i to nie tylko w ramach Gildi). Przydalby sie miejsca gdzie moznaby razem w ekipach walczyc miedzy soba itd... no czyli typowe opcje "multi"... tego brakuje mi w IH...  :'(


Offline Antheramis

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 20
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: pierwsze wrazenia
« Reply #35 on: April 26, 2009, 11:28:40 PM »
Myślę że nie trudno byłoby zrobić jakaś dodatkową fabułę do gry - chodzi o to że głównie chodziłoby o walkę miedzy gildiami czyli wojny (na zwykłym polu/podczas ataku\obrony miejsca np gildii) - a po boku byłoby wykonywanie questów cześć z nich byłaby konieczna to wykonania przez jakaś grupę i tu mam na myśli coś w stylu

kilka osób jest w tej samej lokalizacji 1 z nich tworzy drużynę i automatycznie staje się jej liderem oczywiście wszyscy muszą być online. lider wybiera jakaś misję i potem razem wyruszają na jakaś dłuższą wyprawę. przedmioty doświadczenie byłyby jakoś sensownie dzielone oczywiście zadania drużynowe byłyby trudniejsze i więcej bestii byłoby konieczne do rozwalenia . nie wiem jak jest z tymi punkcjami akcji i jak by to działało w drużynie. gdyby jednak zwiększyć punkty akcji na godzinę to takie rozwiązanie miałoby sens ewentualnie uzależnić od poziomu bohatera


Takie mam pierwsze wrażenie że brakuje właśnie tego i gra byłaby jedną z lepszych

Offline River013

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 0
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: pierwsze wrazenia
« Reply #36 on: May 24, 2009, 12:11:11 AM »
Nawet spoko     ;D

Offline zenek

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 1
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: pierwsze wrazenia
« Reply #37 on: June 01, 2009, 09:19:53 PM »
ja chce