Author Topic: Vjestine kod placenika  (Read 2351 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline AlenBBB

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 74
  • Karma: +4/-1
  • KAMO,KUDA I ZAŠTO ?
    • View Profile
Vjestine kod placenika
« on: July 06, 2010, 03:27:59 PM »
Jedno pitanje bas sam danas to uocio , jedan placenik mi je dosel sa lvl 44 na 45 i sad zabiljezio sam prijasnje atribute i vjestine od placenika , i sad kad je presel level atributi su mu se digli (snaga,okretnost,spretnost) , a vjestine su ostale iste zar nebi bilo logocno da se i one dignu , recimo kisa strjela sa 4 na 5 , probijajuci pogodak 4 na 5 i slicno !!! Tigre kaj velis na to ? jel to logicno ili nije , ako mislis isto molim te da to prosljedis developerima igre i da i to ubace , to mi si cini prilicno vazna stavka !!
tko rano rani , boluje od nesanice

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Vjestine kod placenika
« Reply #1 on: July 06, 2010, 04:17:23 PM »
Vještine se ne dižu, već ostaju kakve jesu. Biti će uvedeno questovi koji će omogućavati kreiranje vlastitih plaćenika.

Offline AlenBBB

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 74
  • Karma: +4/-1
  • KAMO,KUDA I ZAŠTO ?
    • View Profile
Re: Vjestine kod placenika
« Reply #2 on: July 06, 2010, 05:06:45 PM »
Vještine se ne dižu, već ostaju kakve jesu. Biti će uvedeno questovi koji će omogućavati kreiranje vlastitih plaćenika.

ma sve 5 sa tim kreiranjima ali velim kaj nije logicno da se i vjestine dizu i to na postojece vjestine pa nemora se izmisljati topla voda ako je napravljeno za atribute onda bi trebalo i za vjestine *hihi*
tko rano rani , boluje od nesanice

Offline butro

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 15
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: Vjestine kod placenika
« Reply #3 on: July 10, 2010, 10:46:19 AM »
bar uvedite mogućnost da se pomoću dijamanata rasporede atributi kod plačenika (kada nemože besplatno)

-evo moj jedan prijedlog:
kad se izrađuje oružje ili oklop (potrebno je npr. 5 čeličnih poluga, 1 biser, 2 kože ili kosti)
uvesti mogučnost da se to oružje ili oklop rastavi i dobi se 2 čelične poluge i jedna kost ili koža, a ako ima sreće i biser (otprilike upola manje)  ???

igrao sam Guild Wars, i tamo se to može raditi, a kod heroja (tu su plačenici) kad se dođe do lev20, besplatno se mogu mjenjati atributi do milje volje  :)

Offline mix2mix

  • Cro Moderator
  • Moderator
  • *****
  • Posts: 440
  • Karma: +83/-5
  • Cro Moderator
    • View Profile
Re: Vjestine kod placenika
« Reply #4 on: July 10, 2010, 12:13:27 PM »
gore je odgovoreno da će biti uvedeni questovi koji omogućuju kreiranje vlastitih plaćenika, inače u krčmama u ničijoj zemlji mogu se naći plaćenici koji su sa vještinama skoro na maximumu, samo treba biti strpljiv i naći ono što se traži, a ponuda se obnavlja svaka 18-24 sata. A atributi plaćenika se povećavaju u omjeru koji je imao plaćenik kada ste ga uzeli.

 npr. ako je plaćenik imao

 snagu 50
 vitalnost 100
 okretnost 50
 spretnost 50
 inteligenciju 50

10 bodova koje dobije na atribute kada se podigne za nivo rasporediće se na slijedeći način:

 snaga 2
 vitalnost 4
 okretnost 2
 spretnost 2
 inteligenciju 2

Tako da treba voditi računa i o tome koji su atributi u startu kod plaćenika jer i dalje rastu u tom omjeru

 ;) ;) ;)
« Last Edit: July 10, 2010, 04:00:15 PM by mix2mix »