Автор Тема: Кога се предвижда оптимизация за бързина на играта?  (Прочетена 4778 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен hinivik

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 163
  • Karma: +31/-123
    • Профил
Ставам досаден но доста хора и то повечето си играят империя он лайн не през фейс бук а по стария традиционен начин , аз само един път влезнах през фейса в тази версия

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
То аз не вярвам да има нормален човек който иска да играе игра през фейса, но в момента това са реалностите и ще трябва да се съобразяваме колкото и да ни е криво. И моя комп не е кой знае колко добър, но 8-те ядра на процесора се товарят постоянно заради проклетия фейс, не на 100%, но достатъчно да включи вентилатора му на по-бързи обороти въпреки фреонното охлаждане.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен hinivik

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 163
  • Karma: +31/-123
    • Профил
е твоя е поне от последната мода , и аз съм с 4 ядрен ама не ми се пържат яйца на него , просто идеята ми е и през стария линк да има достъп до новата версия а не да влизаме през фейса , там нека си седи и който иска да си пържи яйца да влиза от там

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
е твоя е поне от последната мода , и аз съм с 4 ядрен ама не ми се пържат яйца на него , просто идеята ми е и през стария линк да има достъп до новата версия а не да влизаме през фейса , там нека си седи и който иска да си пържи яйца да влиза от там


Това би било повече от прекрасно, но се съмнявам да стане.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Xaoc

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 470
  • Karma: +149/-107
    • Профил
Ще се работи сериозно по този проблем.. Смятаме, че знаем откъде идва и ще го минимизираме. За съжаление новите реалности са такива, че ни се налага да ползваме други технологии и те освен плюсове носят и минуси, но тепърва ще работим по тях.

Относно фейса.. за съжаление отново, реалностите са такива - или ще се присъединим към социалните мрежи или няма да ни бъде. За да съществува играта трябва да бъде популярна, а хората са там...

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Абе времето ще покаже, но не съм опимистка.......
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
При мен хвърка, а съм с машина от 2008, която реално трябва да е от 2004, например :)
ДД

Неактивен demo_account

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 131
  • Karma: +24/-30
    • Профил
почвам да подозирам, че майнват bitcoins ... :D

Неактивен Xaoc

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 470
  • Karma: +149/-107
    • Профил
Не вярваме в тях ;) Иначее :D