Автор Тема: предложение за 100те рунда(промяна на начина на отсъждане на резултата)  (Прочетена 2907 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
предлагам когато битката достигне 100 рунд да печели този който има повече кръв или по-добра статистиката ако са на равно по-кръв. да важи за PvP и за битки с чудовища няма да е зле. е да речем срещу бос когато се биеш може да ти намали наградата или пък да не дава дроп за да се компенсира това че не си го убил.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен milenski222

  • Great Success
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 366
  • Karma: +56/-165
  • К'во ме гледаш !!! :Д
    • Профил
    • Ел. поща
Аз съм за това предложение, само че при чудовища няма смисъл ако са от кат.5 нагоре, защото свърши ли обсега няма да има много рундове продължение, това е лично мое мнение понеже не съм виждал някой да издържа много след като стигне обхвата на чудовищата!

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
предлагам го за всички категории. надоло има смисъл а и нагоре битките между герои понякога продължават дълго така че има смисъл и там.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Shivers

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +22/-83
    • Профил
    • Ел. поща
Предлагано е и просто няме как да стане . Представи си един войн с 10к кръв и един мистик с 4к да кажем. Разликата е че мистика не разчита на здравете а ловкостта и удря по често но с по малко поражения . Докато Война разчита само на здраве тоест удрят го често а той удря рядко но тежко. Тоест ако накрая война е останал с 1к кръв а мистика си е още на 2к . Мистика да утрепе война му трябват 10 удара. А на война 1 . макарче мистика е с повече кръв. разбираш ли ?

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:предложение за 100те рунда(промяна на начинk
« Отговор #4 -: Август 08, 2011, 12:53:02 pm »
Твърдо против.След като не си способен да победиш противника си в 100 рунда, героят не е достатъчно добре подготвен и готов да премине дадено изпитание/приключение.
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
за PvP може би не е най-удачния вариант но пък за срещу босовете защо не? малко е тъпо да ти води равен срещу боса при положение че го надвиваш и единственото което го спасява са 100те рунда. мога ти дам пример с герой който се изправя сам срещу бос с 2 наемника като героя е с половината си здраве и пак битката завършва на равно. къде е правдата тука не ми е ясно?
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Абе приемете,че след 100-те рунда героя е изморен и се оттегля това е логиката.Да се млатиш и ти 100 рунда такова желание ще имаш да продължиш,че нема на къде за това тука идва и равният накрая.

П.П. Driada понякога не е достатъчно един герой да е добре подготвен за да бие друг герой.Вземи за пример 2 добре екипирани мистици в 5та сбии ги и ще видиш резултата.Дори с моя тъмен маг срещу светъл съм стигал до 100 рунда въпреки че нямам лечение при моя.А ако има лечение и при двата мага шанса да се бият и при 200 рунда е сигурно никав или поне ще държат докато не им свърши духът от лечение и контраатаки  :D
А за бос надали би издържал и 50 рунда в категория по голяма от 3та

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
точно заради това го предложих. понякога завършваш наравно не защото не си готов да убиеш боса а просто защото не ти достигат някакви 10на рунда нека са удари за да съм точен. това да завършиш наравно с бос който не може те убие даже като си половината си здраве си е меко казано дразнещо. пък и в PvP нали се бием за слава защо да няма някакъв вариант за победа по точки така да се каже макар и не точно този?
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:предложение за 100те рунда(промяна на начинk
« Отговор #8 -: Август 08, 2011, 02:36:18 pm »
П.П. Driada понякога не е достатъчно един герой да е добре подготвен за да бие друг герой.Вземи за пример 2 добре екипирани мистици в 5та сбии ги и ще видиш резултата.Дори с моя тъмен маг срещу светъл съм стигал до 100 рунда въпреки че нямам лечение при моя.А ако има лечение и при двата мага шанса да се бият и при 200 рунда е сигурно никав или поне ще държат докато не им свърши духът от лечение и контраатаки  :D
А за бос надали би издържал и 50 рунда в категория по голяма от 3та

След като и двамата са добре екипирани , какво по-нормално от това биткта да завърши наравно? А и ако наистина това беше масово явление , съм сигурен ,че екипът щеше да вземе дадени мерки.

Цитат
Публикувана от: BERSERK.BEAST

точно заради това го предложих. понякога завършваш наравно не защото не си готов да убиеш боса а просто защото не ти достигат някакви 10на рунда нека са удари за да съм точен. това да завършиш наравно с бос който не може те убие даже като си половината си здраве си е меко казано дразнещо.

Ако героя и наемниците са добре екипирани , модификатора за разлика в нивата не е в твой ущърб , няма логическа причина да не можеш да победиш , който и да е МоБ в играта преди изминаването на 100 рунда.А и както каза Ivolver , подобно нещо може да се наблюдава само в ниските категории , като лично на мен ми се е случвало 1-2 пъти и то именно във втора категория.С екипирането на по-добра тояга и проблема беше решен.В моя случай - на третия опит.



« Последна редакция: Август 08, 2011, 05:34:15 pm от Driada »
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Представи си един войн с 10к кръв и един мистик с 4к да кажем. Разликата е че мистика не разчита на здравете а ловкостта и удря по често но с по малко поражения . Докато Война разчита само на здраве тоест удрят го често а той удря рядко но тежко. Тоест ако накрая война е останал с 1к кръв а мистика си е още на 2к . Мистика да утрепе война му трябват 10 удара. А на война 1 . макарче мистика е с повече кръв. разбираш ли ?

останалото здраве може да се изчислява в проценти за да не става това което описа :)
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен Shivers

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +22/-83
    • Профил
    • Ел. поща
И как ще помогнат процентите  :D ?. Пак е същото. Мистика е на 1 удар на война . Война на 50 (примерни цифри казвам) той мистика ще си го бие и така ще му е взел повече жизненост по голям % както ти казваш докато война няма да го е ударил и 1 път заради ловкостта но на война му трябва 1 път да го удари.  Тоест война 20% от оригиналното си здраве ще има равен шанс да победи като мистик със 100% от оригиналното си здраве . Здравете както и да го погледнеш в проценти , децимали, или каквото и да е не е добър фактор за определяне кой е по силен и кой ще победи :D
« Последна редакция: Август 08, 2011, 05:41:14 pm от Shivers »

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
е какъв тоя хилав мистик с 4к живот  ??? явно не е качвал вътрешен дух  :D
трудно е да се определи според здравето