Автор Тема: многостепени боини зони  (Прочетена 6075 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен rdy4fun

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 60
  • Karma: +18/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Re:многостепени боини зони
« Отговор #15 -: Април 06, 2012, 02:35:42 pm »
rdytu свят 3 без бонуст от замъка ферми фамилията той е ловец с 4 преследвача с ножки и 1 с копие

Неактивен rdy4fun

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 60
  • Karma: +18/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Re:многостепени боини зони
« Отговор #16 -: Април 06, 2012, 02:36:31 pm »
простата истина в тая игра наливаш диаманти минаваш всичко не наливаш не ми минаваш:П

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:многостепени боини зони
« Отговор #17 -: Април 06, 2012, 02:36:58 pm »


Първо беше : ......



Не знам кой какво си мери но ние с теб минаваме в личен спор , на който не му е тук местото.
Само ще те помоля да не изменяш думите ми както ти е удобно на теб.
Не съм казал че не може а че НЕ СЪМ ЧУЛ да го е минал някой само спреследвачи.
Също така казах че е КЪСМЕТ да стигнеш до боса  само с преследвачи без лилави колби а не , че е невъзможно !
Разликите са съществени  ;)
И на края да ти припомня , че ти беше този който съветваше всички да следват варианта на Бродяга ( със свиреп в партито и то с чук !!!) в една друга тема без да имаш и най малка представа за разликите между стария и новия бос.

Защо не се поучите от опита на Brodqgata , който е показал по нагледен начин как се минава тази гадина , макар и в стария и вариант без въртележка.



Аз бях до тук по темата...
« Последна редакция: Април 06, 2012, 02:38:40 pm от Danchello »

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:многостепени боини зони
« Отговор #18 -: Април 06, 2012, 02:59:59 pm »
Не съм казал че не може а че НЕ СЪМ ЧУЛ да го е минал някой само спреследвачи.

Еми ето , показах ти ,че се минава и то без много зор, и то с парти , в което единствено двама от наемниците не са "прецакани" от модификатора за разлика в нивата , но ти отново донесе от 10 кладенеца вода , за да наложиш своето мнение. Та оръжията какви бяха , та късмета , та не знам си какво.

Продължаваш да твърдиш ,че стигането до последната стъпка на Фамилията само с преследвачи без да използваш лилави колби е чиста доза късмет.Това е безумно твърдение. Почвам да обмислям варианта да помоля членовете от екипа на играта да изнамерят логове от преди 1-2 месеца ,за да видиш със собствените си очи и да престанеш с тези спекулации

Относно подкрепата ми за Бродягата.Ествествено ,че ще го подкрепя ,особено в момент , в който всички мрънкаха като госпожици как този моб не може да бъде победен и колко е абсурден. Адмирации ,че си забезъл ,че по онова време си нямах най-малката представа какво представлява Фамилията , защото тогава тепърва влизах в 4-та категория и може да се каже ,че бях пълен лаик по въпроса, но не и лишен от ентусиазъм.

Някъде в мойте мнения да си прочел ,че отхвърлям присъствието на свиреп войн в групата от наемници за преминаване на Фамилията?

Причината да се включа в темата бяха безпочвените ти твърдения свързани с продуктивността на едно парти изцяло от преследвачи и абсурдните ти твърдения от сорта на - че за да свършат работа трябва да бъдат с кървави ножки , да имат бонус от замък , че не могат да стигнат до последната стъпка без да ги лекуваш с лилави колби и прочие.

Хайде със здраве. И да не забравяме ,че не винаги собственото мнение е най-вярното.

« Последна редакция: Април 06, 2012, 03:04:35 pm от Driada »
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:многостепени боини зони
« Отговор #19 -: Април 06, 2012, 04:26:45 pm »







Като ги гледам тея преследвачи са с по 5-6 умения а са 4та категория  ??? *xxx* *xxx*
Нещо послъгваш май  :D

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:многостепени боини зони
« Отговор #20 -: Април 06, 2012, 04:32:44 pm »
Като ги гледам тея преследвачи са с по 5-6 умения а са 4та категория  ??? *xxx* *xxx*
Нещо послъгваш май  :D



Уменията и от оръжията са показани на тази картинка........
« Последна редакция: Април 06, 2012, 04:38:16 pm от mitika »
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!