Автор Тема: Какво да избера  (Прочетена 6880 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Какво да избера
« Отговор #15 -: Юли 13, 2009, 10:42:44 am »
Аз също развивам моя стрелец по този начин, щетите ми са 37-75 и допълнително имам бонус критичен удар +12%. Много съм доволен, ловкоста на стрелеца в повечето случаи го спасява от удари. Купих си две ками 3 категория, едната с + критичен, другата с + блок, но нещо ме спира. От няколко места във форума споменаха, че трябва да станеш поне 40 ниво за да си правиш такива експерименти.

За да получиш право да се биеш с 2 оръжия, мисля че трябва да имаш максимум точки в майсторство със 4 вида оръжия. Това преди 40 ниво не може да бъде постигнато.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Какво да избера
« Отговор #16 -: Юли 13, 2009, 12:09:01 pm »
Трябва да имаш и майсторство с щит също така (което е странно- реално май няма да ползваме щит, след като и двете ръце имаме по една кама или къс меч).

14/88

  • Гост
Re:Какво да избера
« Отговор #17 -: Юли 13, 2009, 12:36:47 pm »
За да получиш право да се биеш с 2 оръжия, мисля че трябва да имаш максимум точки в майсторство със 4 вида оръжия. Това преди 40 ниво не може да бъде постигнато.

Вече имам майсторство с къс меч и - колкото да е странно - с боздуган на максимум. Имам точка и в Майсторство с щит. Остава по-лесното да си взема една хаста и метателни ножове и да придобия 400 точки майсторство. С много наемници ще се развивам бавно, но едва ли ще изпълня изискванията преди 30 ниво. Язък за камите. Щях да бъда като малък нинджа с тези допълнителни 20% ловкост и точност и като бяла лястовица сред мнозинството Призрачни преследвачи, въоръжени до един с хаста и щит.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Какво да избера
« Отговор #18 -: Юли 13, 2009, 12:55:56 pm »
Майсторствата са с кама, метателно копие и метателини ножове, вско с по 7 нива. 6-то (сигурно и 7-мо) ниво на владеене изискват призрачният преследвач да е 40-то ниво. Същото е и при майсторство с щит.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Какво да избера
« Отговор #19 -: Юли 13, 2009, 12:59:25 pm »
Вече имам майсторство с къс меч и - колкото да е странно - с боздуган на максимум. Имам точка и в Майсторство с щит. Остава по-лесното да си взема една хаста и метателни ножове и да придобия 400 точки майсторство. С много наемници ще се развивам бавно, но едва ли ще изпълня изискванията преди 30 ниво. Язък за камите. Щях да бъда като малък нинджа с тези допълнителни 20% ловкост и точност и като бяла лястовица сред мнозинството Призрачни преследвачи, въоръжени до един с хаста и щит.


Мисля че бъркаш майсторството с оръжие - като стрелец нямаш умение с къс меч :)

14/88

  • Гост
Re:Какво да избера
« Отговор #20 -: Юли 13, 2009, 04:05:01 pm »
Мисля че бъркаш майсторството с оръжие - като стрелец нямаш умение с къс меч :)

Явно съм объркал термините. Мислех че имате в предвид показател: убийства с дадено оръжие. Както казах показателите за боздуган и къс меч -стрелеца може да борави с тези оръжия - са на максимум: 400. А вие сте говорили за уменията на героя.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Какво да избера
« Отговор #21 -: Юли 13, 2009, 04:15:36 pm »
Явно съм объркал термините. Мислех че имате в предвид показател: убийства с дадено оръжие. Както казах показателите за боздуган и къс меч -стрелеца може да борави с тези оръжия - са на максимум: 400. А вие сте говорили за уменията на героя.

Именно, ползването на 2 оръжия изисква инвестиране на точки в определени умения - а именно майсторство с кама, метателни копия, ножове и щит. А в тези умения не могат да се инвестират максимално точки преди ниво 40.

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Какво да избера
« Отговор #22 -: Юли 13, 2009, 05:36:29 pm »
Трябва да имаш и майсторство с щит също така (което е странно- реално май няма да ползваме щит, след като и двете ръце имаме по една кама или къс меч).
хаха, странно било... той поне има само 1-2 излишни умения които трябва да развие, а именно умението с щит и евентуално това с копията, но не се знае, за сега само щита със сигурност му е излишен... а на бойците и 4-те са им напълно излишни... дали някога ще има баланс, май играта са я тествали само с мистик и стрелец...