Автор Тема: Герои със завишени атрибути  (Прочетена 5091 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re:Герои със завишени атрибути
« Отговор #15 -: Март 07, 2010, 12:45:21 pm »
Защото губим преден пост, а някой през това време ползва бъгове. Айде край на спора  *beer* *beer* *beer*

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
Re:Герои със завишени атрибути
« Отговор #16 -: Март 07, 2010, 12:48:50 pm »
Защото губим преден пост, а някой през това време ползва бъгове. Айде край на спора  *beer* *beer* *beer*

Ако мислиш , че  ползваме бъгове ни докладваш :) А , че вие избягахте и не си защитихте с чест поста е друго :)  *beer* *beer* *beer* *beer*

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re:Герои със завишени атрибути
« Отговор #17 -: Март 07, 2010, 12:50:33 pm »
Ако мислиш , че  ползваме бъгове ни докладваш :) А , че вие избягахте и не си защитихте с чест поста е друго :)  *beer* *beer* *beer* *beer*

Еми мойте 2 героя работят и нямат точки иначе съм винаги готов кЪртоф.Ако можеш ми прати уменията на някой от мистиците ви на картинка, че имам едно съмнение от къде става проблема (искам уменията в самия акаунт)!  *beer* *beer* *beer*
« Последна редакция: Март 07, 2010, 12:53:20 pm от Dabadas »

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:Герои със завишени атрибути
« Отговор #18 -: Март 07, 2010, 12:53:44 pm »
Първо трябва да извадите прибавеното от итъми, и остатъка да индексирате по 1.5. Така никога няма да ви излязат сметките.
И какво подкарахте мистиците! Защо не видите силата на войните да речеме?
Има една камара проценти, които като се насложат един върху, иди че ги разплитай.

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
Re:Герои със завишени атрибути
« Отговор #19 -: Март 07, 2010, 12:53:53 pm »
Еми мойте 2 героя работят и нямат точки иначе съм винаги готов кЪртоф.Ако можеш ми прати уменията на някой от мистиците ви на картинка, че имам едно съмнение от къде става проблема (искам уменията в самия акаунт)!

Чак снимки няма да ти пращам , ти ни докладваш и вече има хора за проверка :)

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re:Герои със завишени атрибути
« Отговор #20 -: Март 07, 2010, 12:55:37 pm »
Първо трябва да извадите прибавеното от итъми, и остатъка да индексирате по 1.5. Така никога няма да ви излязат сметките.
И какво подкарахте мистиците! Защо не видите силата на войните да речеме?
Има една камара проценти, които като се насложат един върху, иди че ги разплитай.

Мой човек прочете ли първия и втория пост подробно ? Как да ти обясня че не излизат приблизително 400 точки интелект (Ако кажем че останалите са разпределени на жизненост,ловкост,точност)!

Чак снимки няма да ти пращам , ти ни докладваш и вече има хора за проверка :)

Идва момента в който трябва да се прецени дали ще има наказния или не.Според мене неможе да се говори за наказания, защото трябва да бъдат наказани доста хора и явно проблема е масов.
« Последна редакция: Март 07, 2010, 12:57:20 pm от Dabadas »

Неактивен venio

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 16
  • Karma: +0/-2
    • Профил
Re:Герои със завишени атрибути
« Отговор #21 -: Март 07, 2010, 12:59:04 pm »
До колкото разбирам на теб проблема ти е , че при нас има. А не , че по принцип има този проблем :) .Но те разбирам , защо си нервен ;) . И не мислиш ли , че когато нещо е 2пъти по-голямо от друго , шанса да има нещо няколко пъти повече е по-голям ?

Нека да кажа на мен какъв ми е проблема :)
Играта е забавна,но има силна липса на информация кое какво прави,от кое има смисъл  и т.н.
Ако не ровиш във форума като изоглавен не се разбира.
Затрил съм поне едно 7-800 диаманта за само за проби, които си ги платих с пари.
Не само сме тестери на играта,ама си и плащаме за това :) .

Та лично аз очаквам като си плащам за нещо да го получа - равните условия за всички са част от това "нещо" :)
Не ми се връзва едни да са по равни от други, но това не е упрек към хората с повече точки -това е към създателите на играта.


Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
Re:Герои със завишени атрибути
« Отговор #22 -: Март 07, 2010, 12:59:13 pm »
Цитат
Идва момента в който трябва да се прецени дали ще има наказния или не.Според мене неможе да се говори за наказания, защото трябва да бъдат наказани доста хора и явно проблема е масов.

Е това се опитвам да ти обясня през цялото време :) Проблема е масов , и не е коректно да се обвинява гилдия за това  *beer*

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re:Герои със завишени атрибути
« Отговор #23 -: Март 07, 2010, 01:01:28 pm »
Е това се опитвам да ти обясня през цялото време :) Проблема е масов , и не е коректно да се обвинява гилдия за това  *beer*

Да разбрах че ми го намекваш ама още спях и нете разбрах :)  *beer* *beer* *beer*

Нека да кажа на мен какъв ми е проблема :)
Играта е забавна,но има силна липса на информация кое какво прави,от кое има смисъл  и т.н.
Ако не ровиш във форума като изоглавен не се разбира.



Аз се опитвам да напиша леко ръководство за играта, но нямам време напоследък и съм го изоставил временно!

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Герои със завишени атрибути
« Отговор #24 -: Март 07, 2010, 01:17:29 pm »
Хайде математиците тук да ми сметнат какво трябва да използва герой 4-та кат войн че от 88 точност, преди битката, да влезе в нея със 148. Приятно смятане, аз неможах :)

Неактивен White_Fang

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 207
  • Karma: +44/-69
  • Когато съдбата е против теб,толкова по зле за нея!
    • Профил
Re:Герои със завишени атрибути
« Отговор #25 -: Март 07, 2010, 01:19:47 pm »
Еми мойте 2 героя работят и нямат точки иначе съм винаги готов кЪртоф.Ако можеш ми прати уменията на някой от мистиците ви на картинка, че имам едно съмнение от къде става проблема (искам уменията в самия акаунт)!  *beer* *beer* *beer*


При защита не иска точки не се прави на ударен, а и да се искаха имате 12 часа за да реагирате и да се организирате .
А вие избягахте!
око за две, зъб за чене

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Герои със завишени атрибути
« Отговор #26 -: Март 07, 2010, 01:21:50 pm »
Избягали друг път ;)
За това имам проведена битка и героя ми не може да се движи откакто е проведена битката преди повече от час и 15 мин..
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен White_Fang

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 207
  • Karma: +44/-69
  • Когато съдбата е против теб,толкова по зле за нея!
    • Профил
Re:Герои със завишени атрибути
« Отговор #27 -: Март 07, 2010, 01:22:54 pm »
Извинявам се с две изключения
око за две, зъб за чене

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
Re:Герои със завишени атрибути
« Отговор #28 -: Март 07, 2010, 01:24:14 pm »
Заспали на пост  :D

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re:Герои със завишени атрибути
« Отговор #29 -: Март 07, 2010, 01:24:41 pm »
Извинявам се с две изключения

Ти ще дадеш ли 19 диаманта за да можеш да стигнеш до дадена зона в която ще загубиш битката? (140 часа обработка на кюлчета)