Автор Тема: браво на екипа  (Прочетена 6742 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
браво на екипа
« -: Ноември 19, 2010, 03:18:24 pm »
С настъпващите многобройни нови неща, с които скоро ще зарадваме всички герои, решихме да направим промяна в изискванията за нива на всички комплекти в Аярската земя.
Предметите от комплекти вече ще за достъпни за всички, в съответните категории, тъй като техните нива ще бъдат: 14, 24, 34, 44, 54 и... 64. *bravo* *bravo* *bravo* *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO*
« Последна редакция: Юни 20, 2012, 11:25:30 pm от ibrahim4o »
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен Boby_

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +16/-12
    • Профил
Re:браво на екипа
« Отговор #1 -: Ноември 19, 2010, 06:40:57 pm »
С настъпващите многобройни нови неща, с които скоро ще зарадваме всички герои, решихме да направим промяна в изискванията за нива на всички комплекти в Аярската земя.
Предметите от комплекти вече ще за достъпни за всички, в съответните категории, тъй като техните нива ще бъдат: 14, 24, 34, 44, 54 и... 64. *bravo* *bravo* *bravo* *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO*(сега остава да направите и другите предмети така и сте златни *hihi*)

По-интересното тук е 64-тото ниво и това, което означава всъщност... :D
Ще има нова категория, което ще раздвижи значително играта за по-старите играчи. :) Аз не съм от тях, но да се отдалечи хоризонтът в края на играта е добре и за мен. :)

Неактивен Baium

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 392
  • Karma: +104/-181
    • Профил
Re:браво на екипа
« Отговор #2 -: Ноември 19, 2010, 09:31:23 pm »
Ами защо пък да не пуснат и 7-ма
След това ще има 8-ма, 9-та и така да видим до къде ще я докарате.

Боби какво имаш в предвид с това края на играта? Всички го споменават.
Предложеният от Вас на аукциона Облеклото на паладина бе купен. Получихте 23750000 Злато.

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:браво на екипа
« Отговор #3 -: Ноември 19, 2010, 10:46:13 pm »
Добре ще е да се направи 7-ма категория.като разглеждам играчите 6 категория пове4ето са на 1 опит от вдигане на 60 ниво,предполагам защото не може да се вдигне(все още).Всъщност не виждам за какво играят тези играчи,като може просто да си оставят героите и да чакат 7-мата категория.Не губят място в класациите-тези хора май играят само за занаят.Хубаво ще е някой от "по-висшите" да изрази мнение. :)
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:браво на екипа
« Отговор #4 -: Ноември 20, 2010, 03:59:06 am »
за какво ти е мнение, няма жълт дроп и мобове 59 вие вече искате 9та категория...  :hmmm:

Неактивен Boby_

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +16/-12
    • Профил
Re:браво на екипа
« Отговор #5 -: Ноември 20, 2010, 09:38:41 am »
Боби какво имаш в предвид с това края на играта? Всички го споменават.

Имам предвид метафоричния край на играта - стигаш 59-то ниво, вече си минал всички приключения и какво правиш нататък? Развиваш занаят? Трупаш пари? На практика това си е краят на играта. :)

Неактивен Baium

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 392
  • Karma: +104/-181
    • Профил
Re:браво на екипа
« Отговор #6 -: Ноември 20, 2010, 12:19:00 pm »
Много си прав!
Предложеният от Вас на аукциона Облеклото на паладина бе купен. Получихте 23750000 Злато.

Неактивен AACC

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-143
  • колкото добър ,толкова проклет
    • Профил
Re:браво на екипа
« Отговор #7 -: Ноември 20, 2010, 12:21:18 pm »
Имам предвид метафоричния край на играта - стигаш 59-то ниво, вече си минал всички приключения и какво правиш нататък? Развиваш занаят? Трупаш пари? На практика това си е краят на играта. :)
едно ГОЛЯМО ЕВАЛА за мисълта`много си прав
Знам къде продават много удобни пешкири за забърсване на олигавени и просълзени тинейджъри... :D :D :D

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:браво на екипа
« Отговор #8 -: Ноември 20, 2010, 12:32:48 pm »
за какво ти е мнение, няма жълт дроп и мобове 59 вие вече искате 9та категория...  :hmmm:
Просто искам някой да каже от какво се стимулира да играе тази игра,при положение че знае,че не може да стане по-добър.Ако аз не можех да вдигна следващия лелвел/категория бих се отказал. *SCRATCH*
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен AACC

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-143
  • колкото добър ,толкова проклет
    • Профил
Re:браво на екипа
« Отговор #9 -: Ноември 20, 2010, 12:37:07 pm »
Просто искам някой да каже от какво се стимулира да играе тази игра,при положение че знае,че не може да стане по-добър.Ако аз не можех да вдигна следващия лелвел/категория бих се отказал. *SCRATCH*
не съм съгласен с  теб
Знам къде продават много удобни пешкири за забърсване на олигавени и просълзени тинейджъри... :D :D :D

Неактивен prob4o

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 495
  • Karma: +98/-67
    • Профил
Re:браво на екипа
« Отговор #10 -: Ноември 20, 2010, 12:52:45 pm »
Струва ми се, че някой има желание да получи ваканция от форума?  *WASSUP*

Неактивен AACC

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-143
  • колкото добър ,толкова проклет
    • Профил
Re:браво на екипа
« Отговор #11 -: Ноември 20, 2010, 12:56:00 pm »
Просто искам някой да каже от какво се стимулира да играе тази игра,при положение че знае,че не може да стане по-добър.Ако аз не можех да вдигна следващия лелвел/категория бих се отказал. *SCRATCH*

в момента се състезават професия , слава, занаят , гилдийте за контрол на територията ...
перфектна предпоставка си има немoже да се дигне ниво сички са EPIC
Знам къде продават много удобни пешкири за забърсване на олигавени и просълзени тинейджъри... :D :D :D

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:браво на екипа
« Отговор #12 -: Ноември 20, 2010, 01:19:02 pm »
не стига че настигате първите ама не, нали е почивен ден и трябва да има нещо за искане в противен случай няма да сте вие  :D

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:браво на екипа
« Отговор #13 -: Ноември 22, 2010, 10:06:12 am »
Скоро ще публикуваме новина, в която ще споменем абсолютно всичко ново, което предстои.
Засега нямам право да разкривам подробности, но няма да е само 7-ма категория, която ще се пусне.
Усилено работим и върху много други неща.
Очертава се да пуснем половин континент като нови провинции, като нещата в някои от тези провинции ще са напълно нови като геймплей концепции.
Но, за да няма спекулации и сътресения на пазара, както и главоломни колебания на борсовите индекси, засега ще си замълча.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен r3dboy

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +35/-86
    • Профил
Re:браво на екипа
« Отговор #14 -: Ноември 22, 2010, 11:16:29 am »
Скоро ще публикуваме новина, в която ще споменем абсолютно всичко ново, което предстои.
Засега нямам право да разкривам подробности, но няма да е само 7-ма категория, която ще се пусне.
Усилено работим и върху много други неща.
Очертава се да пуснем половин континент като нови провинции, като нещата в някои от тези провинции ще са напълно нови като геймплей концепции.
Но, за да няма спекулации и сътресения на пазара, както и главоломни колебания на борсовите индекси, засега ще си замълча.
*hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *dance* *dance* *YAHOO* *YAHOO* суперр :)