Автор Тема: Малко въпроси за яростните.  (Прочетена 3689 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен saadina

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 185
  • Karma: +15/-30
    • Профил
Малко въпроси за яростните.
« -: Декември 18, 2010, 01:07:03 am »
След като проетох, каквото намерих във орума, пак реших да пия вода от извора и да си питам направо:

1.Толкова ли е решаващо на 50-60 ниво да съм с две оръжия? Няма ли шанс да си се разхождам с един прекрасен грамоотвод (двурък меч) и да съм не по-малко ефективен?

2. Има ли ограничение при повишаване на уменията с определено оръжие? Ще има ли положителен и траен ефект, че развивам само едно оръжие?

3. Когадо повишавам нивата на свойте наемници има ли възможност да влиая върху развитието на тяхните умения? Рентабилно ли е това да ги развивам?

4. До колкото чувам най силните персонажи са маговете след тях танковете (защитници или там каквито бяха тези с големите щитове) и чак след това и другите ги бива но не достатъчно зада имат шанс при равни други условия. Вярно ли е това?
 


Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Малко въпроси за яростните.
« Отговор #1 -: Декември 18, 2010, 07:24:46 am »
1.Два леки меча предполагат повече щета,може би и повече блок,повече атрибути,критичен удар ако имаш проценти по тях,а може и две умения да си добавиш ако имат такива по тях.
3.Относно наемниците не можеш да влияеш на уменията им.Тоест 10 ниво наемник дори да си вземеш с 1 умение само дори да го качиш на 60 ниво пак ще си е само с 1 умение.
Относно последното зависи от мн неща,екипировки,уменията и кой срещу какво се изправя.Не знам до колко е вярно  :D

pithtath

  • Гост
Re:Малко въпроси за яростните.
« Отговор #2 -: Декември 18, 2010, 11:59:02 am »
2. Засега е ограничено.
4. Грешно сте чули. Маговете понастоящем са най-слаби в споменатите категории.

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:Малко въпроси за яростните.
« Отговор #3 -: Декември 18, 2010, 01:05:46 pm »
Бравус :) И Ivolver и Pithtath  са ти отговорили точно и ясно!
 
пс Едно малко допълнение:
-При използването на 2 меча нямате напълно развит герой-т.е. имате още точки от умения,където могат да се слагат ,но просто не ви достигат.Предполагам ,че към края на 69 ниво ще са достатъчни да бъде запълнен героя.Дано скоро пуснат и новите умения
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

Неактивен saadina

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 185
  • Karma: +15/-30
    • Профил
Re:Малко въпроси за яростните.
« Отговор #4 -: Декември 20, 2010, 11:16:13 pm »
Аз да продължа с няколко нови въпроса:

1. от кое ниво, мога да развия мосенето на две оръжия?
2.фронтална атака и яростна фронтална атака едновременно ли работят или използвайки едната другата се анулира? (както и другите съпоставими умения)


Kilgor

  • Гост
Re:Малко въпроси за яростните.
« Отговор #5 -: Декември 21, 2010, 04:19:31 am »
2. Засега е ограничено.
4. Грешно сте чули. Маговете понастоящем са най-слаби в споменатите категории.

 ???   ???  ???

 С екипировка от 5та категория си ги бия войните в 6та, особено пазителите. Яростните бойци повече проблеми създават. Е, за разлика от 5та категория ми се случва и да губя. Проблем са единствено преследвачите с два ножа - по-често губя срещу тях, но вземам победи в поне 30% от битките. И пак да кажа - това е с екипировка от долната категория.

П.П. В 7ма категория, смятам че войните имат потенциал да вземат превес. Особено яростните бойци.

pithtath

  • Гост
Re:Малко въпроси за яростните.
« Отговор #6 -: Декември 21, 2010, 10:16:13 am »
Биеш ги, Килгор, защото ако не се лъжа, тоягата ти е отпреди промените. И биеш герои с по 50-100 ловкост. Застани начело на класацията по слава в 6-та и тогава ще се съглася, че мистиците стават изобщо за PvP в споменатата категория.

Kilgor

  • Гост
Re:Малко въпроси за яростните.
« Отговор #7 -: Декември 21, 2010, 12:59:05 pm »
Биеш ги, Килгор, защото ако не се лъжа, тоягата ти е отпреди промените. И биеш герои с по 50-100 ловкост. Застани начело на класацията по слава в 6-та и тогава ще се съглася, че мистиците стават изобщо за PvP в споменатата категория.

Първото място по слава е напълно постижимо. Ако реша да се напъна, ще публикувам. Колкото до тоягата, от старите е, но и в момента може да се направи тояга с такива поражения. Пък и моята е далеч от разбирането ми за добро оръжие.

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:Малко въпроси за яростните.
« Отговор #8 -: Декември 21, 2010, 01:19:12 pm »
Първото място по слава е напълно постижимо. Ако реша да се напъна, ще публикувам. Колкото до тоягата, от старите е, но и в момента може да се направи тояга с такива поражения. Пък и моята е далеч от разбирането ми за добро оръжие.

И как се прави тояга с такива поражения? От жълта рецепта, от каквато е твоята тояга излизат с около 200 по-малко! Питам да знам как да си направя за мистика.
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен Assailant

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 194
  • Karma: +10/-46
    • Профил
Re:Малко въпроси за яростните.
« Отговор #9 -: Декември 26, 2010, 09:47:59 pm »
В 4 категория на предизвикателства мистиците са къде къде над останалите. Колкото и да се мъча топ2 по слава мистици не мога ги спукам а война на 3 място е супер къситко на 2 пъти ми прасна критикал при положение 4е му е 4% шанса и 35% да ме уцели... *UNDECIDED*


А за война с 2 меча... Помисли за войн с 2 ками забелязвам, че е доста използван да увеличи ловкоста и точноста.

П.П. Яростен боец освен ако е калитко никога не може да убие призрачен преследвач  8)
nickname Assailant свят 2

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Малко въпроси за яростните.
« Отговор #10 -: Декември 27, 2010, 06:47:31 am »
И как се прави тояга с такива поражения? От жълта рецепта, от каквато е твоята тояга излизат с около 200 по-малко! Питам да знам как да си направя за мистика.
Тоягата на съзнанието 244-487 te taka

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:Малко въпроси за яростните.
« Отговор #11 -: Декември 27, 2010, 09:30:04 am »
Тоягата на съзнанието 244-487 te taka

И пак не можеш да минеш 800 поражения. Евентуално след днешните промени може и да стане. Въобще с тия тояги е голямо мазало.
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Малко въпроси за яростните.
« Отговор #12 -: Декември 27, 2010, 10:48:28 am »
vij balona, nqmam kirilica razbira6 li, vij geroite sa6to

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:Малко въпроси за яростните.
« Отговор #13 -: Декември 27, 2010, 11:37:38 am »
vij balona, nqmam kirilica razbira6 li, vij geroite sa6to

Видях балона и героите. Само потвърждава, че дори и Тоягата на съзнанието, не е с по-големи поражения от старите тояги. Тоягата на мистика ми от жълта рецепта (стара) 49ниво, е по-силна от тояга 58 ниво с циркон(нова). Това го няма за никое друго оръжие!
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил