Автор Тема: Относно излизане-влизане в гилдия  (Прочетена 1706 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Assailant

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 194
  • Karma: +10/-46
    • Профил
Относно излизане-влизане в гилдия
« -: Декември 28, 2010, 06:22:08 pm »
Незнам дали се е коментирало или не търсих отгоре-отгоре...

Преди време четох че можеш да сменяш 3 пъти гилдия и в началото много се пазих от слаби гилдии случайно да не си изхабя патроните. В последствие разбрах че не е така човек си влиза и излиза от гилдия когато и както си иска. Дотук добре но силните гилдии имат така наречени дъщерни гилдии които използват да нападат постове/замъци напразно. Както е напразно изведнъж ХОП гилдията пълна с наядени говеда които помитат всичко по пътя си и след малко ХОП в другата гилдия. Това не мисля че е нормално и доста гилдии го използват като тактика(стратегия) както и рушенето на постове и строенето наново.

Та предлагам 2 неща:
1. Човек като напусне гилдията да има "бюрократично забавяне" от 24 часа примерно през което не може да отиде в друга гилдия защото се води още към предната(да му е познато това на някой? >:()
2. При влизане в нова гилдия да има пак 24 часа "бюрократично забавяне" през което ти обработват приемането за външните гилдии те виждат в гилдията, но не можеш още да си член а присъединяващ се члед и през тези 24 часа не можеш да участваш в битки, но можеш да ползваш хранилището.
nickname Assailant свят 2

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Относно излизане-влизане в гилдия
« Отговор #1 -: Декември 28, 2010, 06:28:04 pm »
ако се направи начин за обмяна на предмети между хора от различни гилдии ДА, инач НЕ

Kilgor

  • Гост
Re:Относно излизане-влизане в гилдия
« Отговор #2 -: Декември 28, 2010, 06:37:07 pm »
ако се направи начин за обмяна на предмети между хора от различни гилдии ДА, инач НЕ
Има такава обмяна, нарича се Ауцион.


Цитат на: Assailant
link=topic=23281.msg109565#msg109565 date=1293553328
Та предлагам 2 неща:
1. Човек като напусне гилдията да има "бюрократично забавяне" от 24 часа примерно през което не може да отиде в друга гилдия защото се води още към предната(да му е познато това на някой? >:()
2. При влизане в нова гилдия да има пак 24 часа "бюрократично забавяне" през което ти обработват приемането за външните гилдии те виждат в гилдията, но не можеш още да си член а присъединяващ се члед и през тези 24 часа не можеш да участваш в битки, но можеш да ползваш хранилището.

Точка 1 твърдо ДА. Много добра идея.
Точка 2 също - нещо като статус Приемане, отразен в меню Статистика.
Може дори 168 часа да е времето след което да може пак да се кандидатства в гилдия. А времето за приемане 24 часа, след приета покана - 24 часа. Иначе да се запази неограниченият брой за смяна на гилдия, все пак играта е безкрайна.


Неактивен night_shadow

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 300
  • Karma: +37/-56
    • Профил
Re:Относно излизане-влизане в гилдия
« Отговор #3 -: Декември 28, 2010, 06:55:18 pm »
мисля че по 6 часа във всяка точка са достатъчни - това прави 12 часа (точно колкото една атака) и ограничава възможността да се прехвърлят хора за атаката, но не утежнява толкова много положението на самите хора! Дори е най-добре да може веднага да влезеш в даден гилд но да получаваш достъп до предните постове чак след 12 или 24 часа. Така ще може да си прехвърляш ресурси предмети и какво ли още не, но няма да можеш да участваш в атаки - истинската причина за предложението.

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Относно излизане-влизане в гилдия
« Отговор #4 -: Декември 28, 2010, 06:58:31 pm »
Има такава обмяна, нарича се Ауцион.

Ако искам предмета да отиде точно при определен човек, всеки път трябва да се моля нета да не ми откаже и някои да не е по-бърз от мен ако  съм решил да прехвърлям предмети между два мои героя от две различни гилдии, или да не е по-бърз от човека за който е стоката.Има хора които това правят по цял ден и така си изкарват злато , следят по цял ден за евтина стока предимно легендарни рецепти и постоянно рефрешват, купуват евтино и след това препродават, така че не ми излизай с това че имало аукцион. През аукциона могат да се прекарат само ресурси, но не и брони и оръжия по същия начин

Има много по-интелигнетни начини на обмяна просто в тази игра не са направени

Kilgor

  • Гост
Re:Относно излизане-влизане в гилдия
« Отговор #5 -: Декември 28, 2010, 07:15:10 pm »
Ако искам предмета да отиде точно при определен човек, всеки път трябва да се моля нета да не ми откаже и някои да не е по-бърз от мен ако  съм решил да прехвърлям предмети между два мои героя от две различни гилдии, или да не е по-бърз от човека за който е стоката.Има хора които това правят по цял ден и така си изкарват злато , следят по цял ден за евтина стока предимно легендарни рецепти и постоянно рефрешват, купуват евтино и след това препродават, така че не ми излизай с това че имало аукцион. През аукциона могат да се прекарат само ресурси, но не и брони и оръжия по същия начин

Има много по-интелигнетни начини на обмяна просто в тази игра не са направени

За това си продавам/купувам на нормална цена в злато. Прекалено удобно пък искаш. То за това си има гилдии , за да се разменят лесно предмети с хората в тях, за всички останали си има Аукцион. Това че някой иска да търгува в диаманти, пък друг иска да му угажда и 2 дена се местят герой насам натам си е живо нахалство. Търговията е чрез злато и на Аукциона, а опции за изпращане на диаманти си има към всички.