Автор Тема: Черната долина  (Прочетена 18132 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен boxa

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 195
  • Karma: +14/-59
    • Профил
Re:Черната долина
« Отговор #75 -: Април 19, 2011, 03:09:06 pm »
Аве кви са тия смешници с ножовете зимаш 4 ловеца и пазител и боса пада като есенно листо.Дори 3 от мойте 4 ловеца бяха с четири части от комплект с смешни показатели(т.е. липсваше им по една част)Арбалетите от дроп и за героя копие от 4-та.От първия път победих и там и при мамута(там заместих пазителя с ловец с абалет от дроп и някви боклуци по него,за да не седи гол и да възбужда мамута) :D

Ха и аз да се похваля.Минах го и аз.2 преследвачи , 1 ловец ,1 мистик и 1 пазител.
Да кажа и аз нещо.Преследвачите помагат доста с критични удари и няколко удара+ловкост да избягат от атака, мистика дава точност и сила и ловкост на някои от наемниците,Пазителя грабна критичен удар от 16000 и спаси пейзажа а героя ми само гледа.

Неактивен zlatin98

  • Zl@71N
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 951
  • Karma: +87/-348
  • ^_^
    • Профил
Re:Черната долина
« Отговор #76 -: Април 19, 2011, 03:17:03 pm »
Ха и аз да се похваля.Минах го и аз.2 преследвачи , 1 ловец ,1 мистик и 1 пазител.
Да кажа и аз нещо.Преследвачите помагат доста с критични удари и няколко удара+ловкост да избягат от атака, мистика дава точност и сила и ловкост на някои от наемниците,Пазителя грабна критичен удар от 16000 и спаси пейзажа а героя ми само гледа.
щом пазителя ти яде 16к критичен значи е зле работата.моя яде по 8к и пак не съм доволен(за същата зона става въпрос) :D :D
zlatin98 свят 2

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:Черната долина
« Отговор #77 -: Април 19, 2011, 06:48:31 pm »
моя пък е толкова добър,че не му бият критични :P
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.