Автор Тема: keremitko00 vs Horny_  (Прочетена 4437 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
keremitko00 vs Horny_
« -: Март 31, 2011, 02:16:45 am »
където кажеш
« Последна редакция: Април 22, 2011, 03:10:20 pm от newcomer »

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
keremitko00 vs Horny
« Отговор #1 -: Април 22, 2011, 02:28:59 pm »
Битката се състоя и  Horny_  загуби.
Дотук добре, но видях неща в анимацията, които бих искал ако може някой да ми ги разясни.
Keremitko00  е светъл маг и съответно не би могъл да прокълне партито на Horny_.
Не видях обаче нито един от тях да успее да нанесе критичен удар въпреки че всички го имат като умение.
Другото което ме озадачи е, че преследвача ми изведнъж се оказа с над 150т по малко точност.
Няма такъв маг който да свали толкова много точноста !
И последно...
Доколкото ми е известно в 4та кат. максималният стелт е 4 за наемник а обсега ми беше свален от 9 на 4.
тоест с 5.
Ще съм благодарен на всеки който внесе яснота по въпроса.
За съжаление няма доклад от плячки и не мога да видя подробностите.

Неактивен maraskino

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 31
  • Karma: +4/-3
    • Профил
Re:keremitko00 vs Horny_
« Отговор #2 -: Април 22, 2011, 04:38:53 pm »
Цитат
Доколкото ми е известно в 4та кат. максималният стелт е 4 за наемник а обсега ми беше свален от 9 на 4.
тоест с 5.
Божествена благословия
Дава +1 бонус към всички умения на членовете на групата. Ниво 3 гарантира бонуса на всички членове. Бонусът не може да надхвърли максималния достигнат лимит на умението
http://www30.imperialhero.org/game/IHhelp/?page=heroskills

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:keremitko00 vs Horny_
« Отговор #3 -: Април 22, 2011, 04:59:08 pm »
Прегледах битката и не видях,твоята точност да е падала .. стои си 362 през цялото време.Какъв критиче искаш като мизерните ти ловци хем,че нямат точност,хем че неговите преследвачи имат по 500 ловкост  ??? ??? ??? Никога... ама НИКОГА не можеш да го победиш !!!! Не си прави илюзии и не търси бъгове,защото няма,а си погледни твоето парти,което за нищо не става (един пазител те държи в боя и това е). Тръгнал с 4ловеца и 2 война срещу парти само от преследвачи  :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:keremitko00 vs Horny_
« Отговор #4 -: Април 22, 2011, 05:32:17 pm »
Прегледах битката и не видях,твоята точност да е падала .. стои си 362 през цялото време.Какъв критиче искаш като мизерните ти ловци хем,че нямат точност,хем че неговите преследвачи имат по 500 ловкост  ??? ??? ??? Никога... ама НИКОГА не можеш да го победиш !!!! Не си прави илюзии и не търси бъгове,защото няма,а си погледни твоето парти,което за нищо не става (един пазител те държи в боя и това е). Тръгнал с 4ловеца и 2 война срещу парти само от преследвачи  :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D



Ето за тази точност става въпрос ! В битката преследвача ми е с 382 точност.
И не съм тръгвал никъде а си копаех руда в Бариерата .
А за твое сведение имам още два подобни преследвача.
С това парти съм минал всички приключения, повечето от които преди героя ми да стане 35 ниво включително и двата боса в Тъмногория! Има ги в любими.
И във всички други битки за раздавали критове наляво и надясно.
Можеш да видиш и keremitko00 до къде е стигнал с тъмният яростен бос от неговия профил - последната му битка.
И в заключение...
Не търся бъгове а обяснение !

П.П. Благодаря за обяснението за стелта !

И все пак...
Цитат
Бонусът не може да надхвърли максималния достигнат лимит на умението
Лимитът за стелт не е ли 4 в четвърта категория ?
« Последна редакция: Април 22, 2011, 05:58:21 pm от Danchello »

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:keremitko00 vs Horny_
« Отговор #5 -: Април 22, 2011, 06:04:49 pm »
Става дума че не може да надхвърли 5 стелта.
Иначе относно точността не знам предполагам и по скоро някаква грешка във визуализацията.Впрочем и на мене оня ден ми се случи загледахме го същото и преследвача ми имаше 150 точност по-малко от нормалното.Даже беше по-зле от този случай,но не знам дали е бъг нещо или не.

Неактивен viruskiril

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +72/-411
    • Профил
Re:keremitko00 vs Horny_
« Отговор #6 -: Април 22, 2011, 06:12:08 pm »
Прегледах битката и не видях,твоята точност да е падала .. стои си 362 през цялото време.Какъв критиче искаш като мизерните ти ловци хем,че нямат точност,хем че неговите преследвачи имат по 500 ловкост  ??? ??? ??? Никога... ама НИКОГА не можеш да го победиш !!!! Не си прави илюзии и не търси бъгове,защото няма,а си погледни твоето парти,което за нищо не става (един пазител те държи в боя и това е). Тръгнал с 4ловеца и 2 война срещу парти само от преследвачи  :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Абе я пак виж битката Sharp_Shooter според мен е 3 ловеца 1 преследвач и 2 война н ( 1 ловец е героя) я сега ми кажи как е тръгнал с 4 ловеца ??

И ти сега ни се отваряш много а ?? ?? ??
viruskiril свят-2

Неактивен viruskiril

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +72/-411
    • Профил
Re:keremitko00 vs Horny_
« Отговор #7 -: Април 22, 2011, 06:21:36 pm »
Проблем като на Horny_ и то пак с keremidata :( Преследвача ми е с 343 точност а на битката е с 216 не може да е грешка с визуализацията като ловкоста и другите са си добре
viruskiril свят-2

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:keremitko00 vs Horny_
« Отговор #8 -: Април 22, 2011, 07:33:46 pm »
И все пак...Лимитът за стелт не е ли 4 в четвърта категория ?
Лимита е 4+1 от божествената благословия.Иначе незнам защо ви пада точността.Нито пък разбирам защо не мога да мина тъмния яростен след като партито ми е побеждавано само от малцина в категория 4.За жалост Horny не беше сред тях.Ако искате можем да пробваме пак аз нямам нищо против. :)

П.П. А с вируса няма смисъл да се уговаряме.Аз го друсам винаги,когато го видя. :D :D :D
« Последна редакция: Април 22, 2011, 07:47:42 pm от ibrahim4o »
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен viruskiril

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +72/-411
    • Профил
Re:keremitko00 vs Horny_
« Отговор #9 -: Април 22, 2011, 08:42:24 pm »
Аха ще те хвана някъде и ще видиш сега за тебе няма да хабя пари не си ми важен  :P :P :P

П.П аз съм 35 ниво а ти 36 ниво така че не е честно  :P :P :P

2-ри П.П само 2 стъпки и съм на новия бос в фамилията защото аз стигнах на стария в другото и ако мина приключението преди тебе да не счупиш клавиатурата от яд  *hihi* *hihi* *hihi*
« Последна редакция: Април 22, 2011, 08:45:06 pm от viruskiril »
viruskiril свят-2

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:keremitko00 vs Horny_
« Отговор #10 -: Април 22, 2011, 08:55:53 pm »
На мен тази Фамилия ми е проблем,ама ако ми хфане мн яд почвам да мачкам на плячка. :D

П.П. А и като те шибна в някоя зона ми минава всичко,дори и 10 пъти да ме бият,с теб си оправям настроението.Сега спри да спамиш в темата МОЛЯ!
« Последна редакция: Април 22, 2011, 08:58:42 pm от ibrahim4o »
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен viruskiril

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +72/-411
    • Профил
Re:keremitko00 vs Horny_
« Отговор #11 -: Април 22, 2011, 09:02:54 pm »
Еми и ти спамиш  *hihi* *hihi* *hihi*
viruskiril свят-2

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:keremitko00 vs Horny_
« Отговор #12 -: Април 23, 2011, 06:43:16 am »
Абе я пак виж битката Sharp_Shooter според мен е 3 ловеца 1 преследвач и 2 война н ( 1 ловец е героя) я сега ми кажи как е тръгнал с 4 ловеца ??

И ти сега ни се отваряш много а ?? ?? ??
Вирусе ти си за подигравка в целия форум,така че замълчи ;) С тоя герой изобщо не играя ;) Като не знаеш ------------ МЪЛЧИШ !!!!!!!!!!
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:keremitko00 vs Horny_
« Отговор #13 -: Април 23, 2011, 10:24:05 am »
Като не знаеш ------------ МЪЛЧИШ !!!!!!!!!!

Това и за вас колега се отнася.
Ако нямаш какво да кажеш по темата просто не пиши в нея !
В тая игра както винаги съм казвал няма непобедими.
Всеки рано или късно си намира майстора  :)
Единственият ми слаб наемник е този който ти е адаш .  :D
Наемникът Harsh е с арбалет. Аз не съм виждал друг арбалетчик в т4 с по голяма точност от неговата.
Та  по темата...
Аз дори цялата анимация не мога да изгледам. Спира в началото на шестия рунд но беше  достатъчно да видя, че преследвача ми пропуска което досега НИКОГА не се е случвало в нито една битка. Да не говоря, че 2 от 3 удара винаги са му критични.
Както и да е. Явно някои въпроси ще останат без отговори.
« Последна редакция: Април 23, 2011, 10:31:27 am от Danchello »

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:keremitko00 vs Horny_
« Отговор #14 -: Април 23, 2011, 11:43:36 am »
Предполагам крита пада зарди ловкостта.А шанса за избягване не е 0 та да удря всеки път.Все още обаче не знам защо падна ловкостта на наемника ти.Само да не кажете,че аз съм виновен. *SARCASTIC*
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.