Автор Тема: Бъг или чийтване при герой от Сентинел,свят 3  (Прочетена 2246 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен maroder4e

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 35
  • Karma: +12/-43
    • Профил
Няма ли някой от админите или модераторите да отговори как ПО на Сентинел Evgen4o в деня преди да бъде спряна  играта за 2 дена беше 42ро ниво и след като я пуснахте след 2 дена стана  47 мо ниво?. А да минеш 5 нива в к5 ти трябват поне 1000 точки и то да се биеш без наемниц,което си е 2 месеца Хайде обяснете ми пак ли е случайно това???  Това става или с бъг или с нечия помощ. чакаме доста хора да получим отговор и то смислен и ще пиша докато получим

Pith

  • Гост
Re:Бъг или чийтване при герой от Сентинел,свят 3
« Отговор #1 -: Август 15, 2012, 01:45:56 pm »
Ами да вземе Евгенчо да обясни как е станало, ако това е случаят. На никого обаче не му е приятен този непрестанен вой. Заклевам се.

Неактивен maroder4e

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 35
  • Karma: +12/-43
    • Профил
Re:Бъг или чийтване при герой от Сентинел,свят 3
« Отговор #2 -: Август 15, 2012, 02:53:38 pm »
Еми на нас пък не ни е приятно постоянно да ни правят на балъци., Всички бъгове се въртят от целия свят 3 само около 3-4 героя на Сентинел,с които играе един човек. При толкова бъгове все с едни и същи герои доста хора се съмняват даже че е администратор или човек на администратор.
А на тебе мога да дам един пример само как в битка за замък умира негов герой и 2 рунда по късно се появява пак в битката и печели. Тогава писаха доста хора и се реши проблема тихо. Сега трябва и други да пишат да се отговори ли??????????

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Бъг или чийтване при герой от Сентинел,свят 3
« Отговор #3 -: Август 15, 2012, 03:05:47 pm »
Честно казано, говорих с колегата, чийто герой е Евген4о  и ще се радваме ако наистина бъде извършена проверка.
Но  аз искам друго да попитам...
Има ли наказания за тези които пишат невярни твърдения и се опитват по всякакъв начин да злепоставят и очернят други играчи ?
Защото подобни действия в реалният живот са ПОДСЪДИМИ !!!
И ще се извинят ли на колегата ако се докаже, че са го клеветили без основание?
« Последна редакция: Август 15, 2012, 03:08:21 pm от Danchello »

Неактивен gnk123

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 12
  • Karma: +3/-22
    • Профил
Re:Бъг или чийтване при герой от Сентинел,свят 3
« Отговор #4 -: Август 15, 2012, 03:44:10 pm »
не забравяй че това е игра и няма нищо общо с реалния живот и не може да се толелират само играчи от сентинел и да не се пише нищо за тях когато играят с бъгове  а ние останалите дето си плащаме за да играем без бъгове духаме супата

Неактивен maroder4e

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 35
  • Karma: +12/-43
    • Профил
Re:Бъг или чийтване при герой от Сентинел,свят 3
« Отговор #5 -: Август 15, 2012, 10:56:36 pm »
Първо не ми се прави на ти и колегата ти защото всички знаем че зад тоя акаунт,Дан Жуан и Евген4о седи един и същ човек. Ралица66,Айрънгърл,Пеша са също твои,други също. Знам колко ще се радваш на проверка. А искаш ли да пиша на световните модератори и ако докажат че играеш с бугове или някой ти помага ще ти баннат Евген4о веднага???????????

Неактивен maroder4e

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 35
  • Karma: +12/-43
    • Профил
Re:Бъг или чийтване при герой от Сентинел,свят 3
« Отговор #6 -: Август 15, 2012, 11:00:27 pm »
А в реалния живот на такива като тебе им трошат главите.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Бъг или чийтване при герой от Сентинел,свят 3
« Отговор #7 -: Август 16, 2012, 12:06:16 am »
1) Предвид последните случки, и аз бих се радвал, ако има проверка. Или каквото и да е по-сериозно събитие от отключването на приключение / рецепта.
2) В разградена кошара вълци не се ловят. Не знам дали го е постигнал с измама. Но откривателите на бъгове ще стават все по-нагли и по-изобретателни. Тъй като в момента ИГ не се развива, а поддръжката не е приоритет, на хората се предоставя един прекрасен 'пясъчник', в който да си играят и експериментират на воля.