Автор Тема: Арена ...или очквай неочакваното  (Прочетена 4946 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Арена ...или очквай неочакваното
« Отговор #15 -: Август 14, 2009, 10:18:58 am »
Орловото око хептен не работи, със или без стелт. Онзи ден призрачен ловец с максимално развито умение се би срещу мистик на 1 vs 1, и не почна да стреля по него 6 рунда преди това а най-спокойно си го изчака.

Неактивен Chingiz

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 161
  • Karma: +22/-8
    • Профил
Re:Арена ...или очквай неочакваното
« Отговор #16 -: Август 14, 2009, 10:27:01 am »
 в битки с животни и хора в провинцийте си работи нормално .... там си ги почвам да си ги бия от 6 разстояние и заедно със залпа и изстрела в главата ... но на арената фигурирам самокато пушечно месо ....най мног да имам късмет да направя един два удара ако са ме забравили противниците

Неактивен Chingiz

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 161
  • Karma: +22/-8
    • Профил
Re:Арена ...или очквай неочакваното
« Отговор #17 -: Август 14, 2009, 10:32:04 am »
E аз имам наблюдение върху бойците ... и защитника и свирепия имат умение което да влияе на целия отбор .... боен вик нали също е специално умение , при последно ниво гарантира масов ефект !
Погледнах специално за уменията на стрелец-преследвач и ми се струва че това умение стелт е единственото което може да влияе на групата , мисълта ми беше че явно всеки тип герой има умение с което да помага на отбора си.
Предполагам че и другия тип стрелец също има умение което да влияе на отбора , но не съм гледал ... нека някой който играе с ловец да каже , а за мистиците е ясно че имат такива умения ...
 
бойния вик на какво влиае ...на противниковата група ...да това е нормално -да ги уплашиш ... Стелта също мога да се съглася да влиае на цялата противникова група ...да не разрешава на противника да нанася поражения върху този който го използва ...но немога да се съглася ,че трябва да пази твоята група от поражения на противника

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Арена ...или очквай неочакваното
« Отговор #18 -: Август 14, 2009, 01:19:41 pm »
бойния вик на какво влиае ...на противниковата група ...да това е нормално -да ги уплашиш ... Стелта също мога да се съглася да влиае на цялата противникова група ...да не разрешава на противника да нанася поражения върху този който го използва ...но немога да се съглася ,че трябва да пази твоята група от поражения на противника
Хане предположих че всеки тип герой има умение което да помага на цялата група , нямам наблюдение върху стрелците както казах , от уменията на преследвача който разгледах това умение ми се стори единствено което да помага на групата .... за мен самото понятие стелт не се вързва много с мечовете и арбалетите(епохата) в играта , но е точно и ясно какво се има предвид .Ако орлово око забелязва противника отдалеч (логично за името на умението) то за да се предвижиш незабелязан до врага е единствено възможно ако знаеш къде е той , това е задължително условие и след като един от групата знае къде е врага ..... айде отплеснах се в лирични отклонения, няма смисъл от тях следващата седмица ще стане ясно какъв е замисъла !

п.п. друг е въпроса на арената как става това придвижване(стелт) и има ли смисъл от "орлово око" там ....
« Последна редакция: Август 14, 2009, 01:24:17 pm от krest »

Неактивен Chingiz

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 161
  • Karma: +22/-8
    • Профил
Re:Арена ...или очквай неочакваното
« Отговор #19 -: Август 18, 2009, 09:15:23 am »
все още чакам отговор от член на екипа ....