Автор Тема: Билети за работа  (Прочетена 989 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ToNgOis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +9/-21
    • Профил
Билети за работа
« -: Август 12, 2009, 10:33:24 pm »
Абе днес погледнах билетите имах два активни. Викам си да пусна да пробвам в билета пишеше 5 часа работа злато всичко, но пишеше е 12 точки по професия-та ми (основната).
Именно поради това го и пуснах свърших задачата взех парите но опит няма имам си 12 колкото си ми беше преди билета ( изковах 3 брони - главно за мисите в таверната ), обаче другите 12 от билета ги няма. Чудя се сега това за бъг ли да го докладвам или във въпроси да попитам. Тъи като прочетох темата в Новини
http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=2575.0
и не беше отбелязано нищо за такъв занятчески опит.
Потърсих с търсачката нещо по въпроса в други раздели нищо конкретно не намерих.
За това се обръщам към по опитните и сблъскали се с нещо от сорта колеги за помощ и да споделят малко опит.
Предварително благодаря и се извинявам, ако има някаква тема от този сорт!   
« Последна редакция: Август 12, 2009, 10:39:34 pm от ToNgOis »

* „Да разбираш всичко, значи да презираш всичко.“ (Tout comprende, c'est tout mepriser)

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Билити за работа
« Отговор #1 -: Август 12, 2009, 10:41:08 pm »
Абе днес погледнах билетите имах два активни. Викам си да пусна да пробвам в билета пишеше 5 часа работа злато всичко, но пишеше е 12 точки по професия-та ми (основната).
Именно поради това го и пуснах свърших задачата взех парите но опит няма имам си 12 колкото си ми беше преди билета ( изковах 3 брони - главно за мисите в таверната ), обаче другите 12 от билета ги няма. Чудя се сега това за бъг ли да го докладвам или във въпроси да попитам. Тъи като прочетох темата в Новини http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=2575.0  и не беше отбелязано нищо за такъв занятчески опит.
Потърсих с търсачката нещо по въпроса в други раздели нищо конкретно не намерих.
За това се обръщам към по опитните и сблъскали се с нещо от сорта колеги за помощ и да споделят малко опит.
Предварително благодаря и се извинявам, ако има някаква тема от този сорт!   

Тази част от темата която си постнал видя ли ?
3. Системата добавя коефициент за занаятчийски професионализъм, който се формира от занаятчийската категория.

Коефициентите са, както следва:
Начинаещ (х1,5) - под 100 точки в съответната занаятчийска категория.
Чирак (х2) - над 100, но под 200 точки в съответната занаятчийска категория.
Майстор (х3) - над 200, но под 300 точки в съответната занаятчийска категория.
Велик майстор (х5) - над 300 точки в съответната занаятчийска категория.

Системата отчита точките ви в съответната категория и в зависимост от тях добавя коефицента.

Неактивен ToNgOis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +9/-21
    • Профил
Re:Билети за работа
« Отговор #2 -: Август 12, 2009, 10:48:24 pm »
Да видях я, но този коафициент не е ли за парите които се заработват, а не увеличава професионализама ми цитирам долния ред под коафициентите:

"Пример: Надницата на героя е 120, работните часове са 10, той е Майстор в съответната категория.
(120х10)х3=3600 злато награда.
"

Мисля че се отнася за златото което се заработва за часовете а опита е отделно както си пише в билета за него нищо не се споменава в темата дори да приемем че тези коафициенти са за опита в занаята, то тогава моита категория е 1-вата следователно коафциент 1.5х вси пак трябва да ми увеличи с нещо моя опит а тои не помръдна от 12 колкото си и беше.

* „Да разбираш всичко, значи да презираш всичко.“ (Tout comprende, c'est tout mepriser)

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Билети за работа
« Отговор #3 -: Август 13, 2009, 08:27:24 am »
Да видях я, но този коафициент не е ли за парите които се заработват, а не увеличава професионализама ми цитирам долния ред под коафициентите:

"Пример: Надницата на героя е 120, работните часове са 10, той е Майстор в съответната категория.
(120х10)х3=3600 злато награда.
"

Мисля че се отнася за златото което се заработва за часовете а опита е отделно както си пише в билета за него нищо не се споменава в темата дори да приемем че тези коафициенти са за опита в занаята, то тогава моита категория е 1-вата следователно коафциент 1.5х вси пак трябва да ми увеличи с нещо моя опит а тои не помръдна от 12 колкото си и беше.
В зависимост от точките които имате в съответната категория се определя коефицента за заплащане.
Билетите са само за работа и злато , те не дават опит към съществуващия.
В билета просто пише колко з.точки имате в тази категория и съответно по колко ще се умножи базовото заплащане.
Освен пари от билетите може да получите друга награда , но не и занаятчийски опит !

4. Системата изчислява 10% шанс да получите допълнителна материална награда, която може да бъде храна, както и 1 или 2 точки за действие.