Автор Тема: Абатството на мрака/Владетелят на Друнар  (Прочетена 1569 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен galkata

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 81
  • Karma: +12/-4
    • Профил
Абатството на мрака/Владетелят на Друнар
« -: Февруари 07, 2016, 10:35:53 am »
Пак аз повдигам темата за финал на приключенията , в случая на тези от трета категория.
Да започнем с Владетелят на Друнар. Разбивачът- чаканият бос, обаче проблемът идва после. Двамата стрелци зад него първо че имат общ живот колкото на боса и второ- имат по 1000 броня отгоре :o . Един път успях да завърша наравно като едвам останах с основния и един боец на 200 кръв, а единият от стрелците тамън го бях почнал. Играя със стрелец, отпред 3 боеца и до мен момче от гилдията мистик поради липса на хубав мистик от моя страна.
По моите наблюдения втората линия ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да е с арбалети. Няма как с хаста или лък да вкарате повече от 800 щета на тия танкове. Както вече казах- лечителя е също задължителен.
Това са ми изводите, които успях да направя за тази битка. Дано помогне на някого и все пак ако някой я мине да каже как  :D
« Последна редакция: Февруари 07, 2016, 10:48:48 am от galkata »

Неактивен galkata

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 81
  • Karma: +12/-4
    • Профил
Re: Абатството на мрака/Владетелят на Друнар
« Отговор #1 -: Февруари 09, 2016, 02:57:26 pm »
Абатството на мрака е минато  :P  . На стрелците -метателни копия и метателни ножове в слабата ръка. На бойците чук/меч/боздуган и с щит с повечко блок по възможност. И си имайте един лекуващ, не е второстепенно