Автор Тема: Aктвиране на умения боен транс и отбягване  (Прочетена 2465 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен vexalliaX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 278
  • Karma: +14/-130
    • Профил
Умението отбягване което се пада често при изработка на наметела и умението боен транс (пръстени и ботуши) се активрат на 100% независимо от класа. Ако сложиш боен транс на стрелец с залп получаваш нaемник с поражения 1600 -1600  http://prntscr.com/kizzlj а пазител с отбягване е доста оп http://prntscr.com/kizzc2. Също така ако пазител с умение защитник успешно блокира удар с специален ефект (примерно кървене ) спициания ефект заобикаля блока от защитник

Неактивен ccbb

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 98
  • Karma: +47/-63
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Aктвиране на умения боен транс и отбягване
« Отговор #1 -: Август 21, 2018, 10:31:44 am »
Сега ще ти разкажа една приказка. Имало едно време мистик, който лекува по 1200 живот на рунд. До него вървял свиреп войн, който яко налагал със яростна сила(ако оцелее след първите няколоко рунда). Стрелецът, който умело избягвал удари и нанасял не по-лоши щети от свирепия войн, завидял на мистика и варварина. Отишъл до селския вир и хванал златната рибка. Тя му се помолила да я пусне. В замяна щяла да му изпълни 3 желания. Първото желание на срелеца било Балтазар да оглупее и той вече лекувал по 1 път на няколко рунда. Второто му желание било да бъде пръв по щети. Рибката плеснала с хриле и вече имало ограничение на бонуса щети от силата и паралелно с това умението на стрелеца покушение можело да се пуска по два(не съм пробал с два ножа, може и 4 да е) пъти в рунд(въпреки че е атакуващо заклинание) и да прави по 20 000 на удар. Робин Худ се почувствал тъй силен и непобедим, че попитал огледалцето: -Ааааа кой сега е най-силен на светаааа! Огледалцето го похвалило, че е много по-силен от другите, но най-силен е пазителя войн от нощната стража. Този войн бил изключително издръжлив и безстрашен и не трепнал дори пред ордите на краля на нощта. Робин от зелен станал червен. Пощурял, подивял и побеснял. Чак малкият му израстък се вдлъбнал. Обърнал се към рибката и изрекъл трето си желание: -Искам....искам....(хлъц, хлъц)....искам(хлъц)...пръц - прегърнал наблизо минаваща овчица и ревнал с все глас. Златната рибка я заболяло главата от превземане и рев. Досетила се какво е желанието на Робин. Взела едно от уменията на война и го преправила. Направила го такова, че да е в угода на срелеца и безсмислено за война. И понеже за да спре да реве и да не удуши овчицата, направила това умение да може да се ползва от всички. Мага нямало как да се възползва(понеже бил оглупен). Мигом сълзите секнали. Робин се изправил, изпъчил се и гордо закрачил  с походка засенчваща дори моделите от виктория сикретс. От тогава 90% от децата в царството ги кръщавали Робин-Худ. Само на горката овчица й побеляла козина от преживения стрес.
« Последна редакция: Август 21, 2018, 10:36:02 am от ccbb »

Неактивен vexalliaX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 278
  • Karma: +14/-130
    • Профил
Re: Aктвиране на умения боен транс и отбягване
« Отговор #2 -: Август 21, 2018, 03:52:15 pm »
не забравяй че благодарение на бъфа на леките щитове "стрелците" вече могат да имат блок над 90 и с меч и голяма ловкост да са по добри пазители от пазителте  :D. Или две оръжия чук и копие за да ти се активира отбягването на копието. Как може да се биеш с чук и копие ? Не случайно хората се отказват преди лвл 60. :D :D :D.Екипа винаги е бил фен на "стрелците" макар че незнаят какво точно означава това.

Неактивен EndIsNear

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 132
  • Karma: +41/-40
    • Профил
Re: Aктвиране на умения боен транс и отбягване
« Отговор #3 -: Август 21, 2018, 04:50:00 pm »
не забравяй че благодарение на бъфа на леките щитове "стрелците" вече могат да имат блок над 90 и с меч и голяма ловкост да са по добри пазители от пазителте  :D. Или две оръжия чук и копие за да ти се активира отбягването на копието. Как може да се биеш с чук и копие ? Не случайно хората се отказват преди лвл 60. :D :D :D.Екипа винаги е бил фен на "стрелците" макар че незнаят какво точно означава това.
Как ги смятате тия работи, въобще не ви знам ... защо тогава стрелец не е бил топ на ПвП-то никога  8)

Неактивен vexalliaX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 278
  • Karma: +14/-130
    • Профил
Re: Aктвиране на умения боен транс и отбягване
« Отговор #4 -: Август 21, 2018, 05:21:10 pm »
Как ги смятате тия работи, въобще не ви знам ... защо тогава стрелец не е бил топ на ПвП-то никога  8)
Няма кой да седне и да ти обеснява. Само за блока ще те светна, виж Jagermeister. Аз съм на първо място пвп и мойте стрелци в партито са ОП като на всички останали. Ти мислеше че трябват месци за  да минеш куестовете след рестарт ,нали?

Неактивен EndIsNear

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 132
  • Karma: +41/-40
    • Профил
Re: Aктвиране на умения боен транс и отбягване
« Отговор #5 -: Август 21, 2018, 08:43:07 pm »
Няма кой да седне и да ти обеснява. Само за блока ще те светна, виж Jagermeister. Аз съм на първо място пвп и мойте стрелци в партито са ОП като на всички останали. Ти мислеше че трябват месци за  да минеш куестовете след рестарт ,нали?
Отдавна ти казах ,че аз съм нууба ти про-то, моля те осветли ме ;)
Аз блока на Йегер го знам... завиждаш ли му? Изработи си и ти такъв тежък щит...  *tired*
Ако искаш може да проведен един експеримент, въпреки че играя от точно 8 месеца (предполагам ти от бая повече) нямам читави майстори и предметите са ми доста калпави, аз ще се сменя на пазител ти се смени на ОП стрелец да ми покажеш колко са ОП :)

Неактивен vexalliaX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 278
  • Karma: +14/-130
    • Профил
Re: Aктвиране на умения боен транс и отбягване
« Отговор #6 -: Август 22, 2018, 10:49:05 am »
Отдавна ти казах ,че аз съм нууба ти про-то, моля те осветли ме ;)
Аз блока на Йегер го знам... завиждаш ли му? Изработи си и ти такъв тежък щит...  *tired*
Ако искаш може да проведен един експеримент, въпреки че играя от точно 8 месеца (предполагам ти от бая повече) нямам читави майстори и предметите са ми доста калпави, аз ще се сменя на пазител ти се смени на ОП стрелец да ми покажеш колко са ОП :)
С тебе не може да се говори  :D :D :D Играта е прекалено проста и неможе да си про. Има няколко опции за добро парти и всички ги знаят. Благодарение на лошия баланс някой може да те победи с много лоша екипировка. Нали за това говорим , за да я балансират. Пвп не означава  нищо ако всичко не е балансирано. А до Jagermeister ,аз имам подобни щитове просто мисля че трябва да ги махнат.

Неактивен EndIsNear

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 132
  • Karma: +41/-40
    • Профил
Re: Aктвиране на умения боен транс и отбягване
« Отговор #7 -: Август 22, 2018, 11:40:23 am »
С тебе не може да се говори  :D :D :D Играта е прекалено проста и неможе да си про. Има няколко опции за добро парти и всички ги знаят. Благодарение на лошия баланс някой може да те победи с много лоша екипировка. Нали за това говорим , за да я балансират. Пвп не означава  нищо ако всичко не е балансирано. А до Jagermeister ,аз имам подобни щитове просто мисля че трябва да ги махнат.

Ако визираш подобни реплики,
Няма кой да седне и да ти обеснява.
да с цитирания не може да се говори :)
Колкото и да се мъчиш не можеш да ме обедиш, че този боен транс е толкова ОП, отдавна екипа каза че е бъг при залпа и за там ще се оправи.
Колкото до отбягването, от 1 година про като теб не е забелязало че е много силно, сега изведнъж стана :)


Неактивен vexalliaX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 278
  • Karma: +14/-130
    • Профил
Re: Aктвиране на умения боен транс и отбягване
« Отговор #8 -: Август 22, 2018, 12:53:54 pm »
Ако визираш подобни реплики,да с цитирания не може да се говори :)
Колкото и да се мъчиш не можеш да ме обедиш, че този боен транс е толкова ОП, отдавна екипа каза че е бъг при залпа и за там ще се оправи.
Колкото до отбягването, от 1 година про като теб не е забелязало че е много силно, сега изведнъж стана :)
едновременно ме разсмиваш и натъжаваш :D :D :D.